mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:20 
Cytuj  
No wlasnie nowy level nowe umiejetnosci, nowe przedmioty kupowane na aukcjii i nietylko. Ledwo sie wyrabiam . A od 40 lvl na wierzchowca trzeba wyrzucic 100 "gold'ów". Chociaz sie staram to kilknascie "g" to maks jaki moge zaoszczedzic. Ktos tez tak ma?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:23 
Cytuj  
nic nie kupuj poza treningami

tez kupowałem ale w questach masz lepszy stuff, chodz 10 razy do tego samego instance.
kiedyśkupiłem mace za 8g w AH
teraz nie kupuje nic mam lvl 39 i 40g wiec brakuje mi połowe :har:
72g szkapa +18 trening


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:24 
Cytuj  
Cytuj:
No wlasnie nowy level nowe umiejetnosci, nowe przedmioty kupowane na aukcjii i nietylko. Ledwo sie wyrabiam . A od 40 lvl na wierzchowca trzeba wyrzucic 100 "gold'ów". Chociaz sie staram to kilknascie "g" to maks jaki moge zaoszczedzic. Ktos tez tak ma?


a jak myślisz?

Ale tak poważnie to proponuję sobie zrobić postać która będzie czystym zbieraczem. Skining + Mining + Sprzedaż materiałów na tailoring = spory zysk

P.S.
I tak cały crafting w WoW jest o dupe rozbić, bo zawsze kupie lepszy towar w AH.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:32 
Cytuj  
A po co tworzyć specjalnie do tego drugą postać? Tamta pierwsza nie może tego robić?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:52 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):

P.S.
I tak cały crafting w WoW jest o dupe rozbić, bo zawsze kupie lepszy towar w AH.


tak jak w każdym mmo zreszta.


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:54 
Cytuj  
Akurat mam skinning i leatcherworking na wysokim poziomie i skubie wszystko nawet zajaca, czy weza :D ale to i tak malo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:57 
Cytuj  
ja zarabiam teraz na First Aid. w instance jest od cholery silk a za 20 Heavy Silk bandage dostaje 80s.
trzymam 60 na zapas i zbieram te lepsze Magnaw... nie pamietam nazwy

wszystko ponad sprzedaje, mikstury teraz robie dla siebie bo nawet grater healing potion sprzedać moge tylko taniutko :har:

najwiecej kasy robi ez rollów greed w instancach


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:59 
Cytuj  
skoro masz LW na wysokim poziomie to przecież możesz robić komuś gear na zamówienie przebiegnij sie po noob zonach po areach gdzie dużo graczy poreklamuj się troszkę i zbierz zamówienia :] skoro niektóre rzeczy możesz sprzedać u vendora za 25 s to każdy gracz zapłaci za sprzęt którego potrzebuje 30s znajdź 10 dziennie i co 3 zł wpada bez problemu albo dogadaj się z jakimś black smithem i załóżcie spółkę która będzie robić green leather armour (twoja część) a z tego BS może zrobić jakąś tam mailową zbroję niebieską (jego część) wystawiajcie na aukcjach a kasa sama będzie wpadać :] pozdrawiam i życzę powodzenia ja dzięki takim metodom mam kase by być bankiem gildiowym (wszyscy pożyczają na mounty :) )

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:14 
Cytuj  
sirek napisał(a):
ja dzięki takim metodom mam kase by być bankiem gildiowym (wszyscy pożyczają na mounty :) )


na jaki procent pozyczasz ? :)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:18 
Cytuj  
hehehe bardziej na przysługi czasem jako hunter potrzebuje tanka albo healera żeby zrobić quest który hmmm za trudnym jest dla mnie (staram sie robić questy kiedy są pomarańczowe czerwone ) i to jest mój zysk :) pozatym przy rozdzialem itemów z instance'a myślą o mojej skromnej osobie i potrzebach ( + agg w każdej postaci !!!:] )

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:28 
Cytuj  
sirek napisał(a):
hehehe bardziej na przysługi czasem jako hunter potrzebuje tanka albo healera żeby zrobić quest który hmmm za trudnym jest dla mnie (staram sie robić questy kiedy są pomarańczowe czerwone ) i to jest mój zysk :) pozatym przy rozdzialem itemów z instance'a myślą o mojej skromnej osobie i potrzebach ( + agg w każdej postaci !!!:] )
też tak robie. mimo że mam 39 lvl zrobiłem wczoraj SM z samymi casterami, byłem jedyny z mieczem :wink:
kupa sprzetu - dropy w sklepie sprzedaje się za ponad 1 g

rouge dalej mnie rozkłada ale w teamie jestem lubiany :lol:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:30 
Cytuj  
hmm u mnie tez ciezko z kasa ;/ kupilem mounta ale od 8 lvl nie mam wukupionych skilli :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:35 
Cytuj  
Na 42-45 lvlu proponuje Feralas i bic tam hipogryfy. Przy dobrych wiatrach zysk 10-15g na godzine, na mounta dosc szybko sie zbiera ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 15:36 
Cytuj  
No no roball, fajny sposobik :) doan nie stety idzie w zapomnienie z powodu nerfnietych cen 8)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 18:52 
Cytuj  
jak sie nie wie gdzie w sm chodzic to tak, gr > sm ;S

kasa z doana to nie jest cale sm, skrzynkowego lootu nikt nie nerfowal

~40g/h


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 18:53 
Cytuj  
Ja mam jakies 30 golda bez zadnych specjalnych wydatkow ani oszczedzania

36 Level Mage ... H m m m ... Jedynie na czym zarabiam to pewnie humanoidy - 1,5 golda w godzine + 18kexpa... tak robie level i w ten sposob tez mam na zycie... Questami rzygam wiec wole farmowac a przy tym gadac przez telefon czy na drugim kompie cos robic.

Aha... Ogloszenia drobne i drobniejsze
-10 slot silk pach ZIELONY! nie jakis tak skorzasty tylko ZIELONY!!! ^^
45 silver a na haslo mmorpg.pl 20 silver :O Burning legion
-10 shadow resistance cloak 1 gold

Ale ogolnie ten crafting to jest chuja warty... jedynie robie czasami jakims noobom rzeczy bo ogolnie to lubie pomagac... ale nie wyobrazam sobie zeby KIEDYKOLWIEK mi sie to zwrocilo... a zrobienie 200 tailoring ( tyle mam ) to.. koszt 20 golda gdybym chcial sprzedawac all na AH , a moze i wiecej ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 19:47 
Cytuj  
ja odkryłem dziś fajny sposob na kase w Swamp of Sorrow , potrzebne herbalist na poziomie 250 , i sporo miejsca w plecaku . Na bagnach rośnie
swampweed w ilościach hurtowych , u vendora do sprzedania za 75 s / 20 sztuk . W ciagu 20 minut opedzlowuję całe bagno i wracam z ok 50 swampweed w plecaku co daje prawie dwa gold , moby traktuję fear ( gram priestem) , zbieram zioło , zarzucam shield i ide dalej , zgarniam okolo 5 gold na godzine ( respawn zioła dość szybki ) i to nie licząc , khadagar whisker , fadeleaf , i liferoot które sprzedaje na AH z duzym zyskiem , z blindweed ludzie jeszcze nie potrafia dużo zrobić na naszym serwie , gdy sie nauczą to średnia cena za 20 to ok 1,5 g , i nie musze bic ani jednego moba :]

zielarze zbierac zanim nerfną

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 19:57 
Cytuj  
O.o dzieki Alda, czyli pozostaje mi tylko wykupic artisan herbalism i dobic do tego 250 skill...

Porzucenie AH na kilka lvli to dobra metoda na oszczedzanie, niestety jakos nie potrafie sie opanowac przed kupowaniem ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 13:16 
Cytuj  
No ja na LW sie dorobilem mounta na 40 lev. A w AH co 2 lvle cos tam sobie do ubrania nowego kupowalem. A wiec sie da...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 04:29 
Cytuj  
teraz praktykuje cos takiego:
emchanting, farmowanie bossow w instance (Doran w SM np.)
koles rzuca RODa (pro laska) - u npc jest gowno warta ale jak sie ja zdisenchantuje to kamyk na ah schodzi po 3-4 golda ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.