mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:18 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post80121

dla tych co sie jeszcze nie zorientowali co sie dzieje
klopoty z logowaniem to byl przedsmak niespodziewajki :(, teraz to dopiero ma sie dziane ;P
wiekszej wtopy jeszcze nie widzialem na necie (nie liczac oczywscie calkowitego zastopowania wszystkiego ;P)

jak tak dalej pojdzie blizz bedzie mial duzo spraw sadowych

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:26 
Cytuj  
A mi wczoraj zafreezowalo acc po az 5 dniach od terminu platnosci. Jak udalo mi sie cudem wbic na "acc managment" (bo wiekszosc dnia lezal) i dokonac platnosci, to pojawilo mi sie:

20/03/05 12.99 One-Month Subscription Active
20/03/05 35.97 Three-Month Subscription Active
20/03/05 12.99 One-Month Subscription Active
20/06/05 12.99 One-Month Subscription Pending

Dzis rano wrocilo do normy. A szkoda ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:27 
Cytuj  
to nic nowego :) przynajmniej w kwestii placenia za WoW. jakis czas temu (calkiem spory sadzac po tym jak gleboko jest ow temat zakopany na forum blizza) tez pojawil sie problem z kilkukrotnym naliczaniem oplaty.

nie bede bronil Blizzarda, ale to z pewnoscia nie jest akcja z premedytacja. po prostu ich system szwankuje. wiem, powinni to naprawic, ale nie sadze by miala miejsce sytuacja, w ktorej ktos straci pieniadze bezpowrotnie.. wszystko da sie wyjasnic i odkrecic, mam nadzieje :)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:43 
Cytuj  
Wczoraj (na US) najpierw padl AH, potem znikneli (omg) vendorzy... server lag byl rzedu 11k.

He.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:43 
Cytuj  
tu nie chodzi tylko o kase

kasa to maly problem

chodzi o numery kart kredytowych
jezeli komus udalo sie wykrasc numery kart, to blizzard bedzie mial dosyc powazne problemy prawne i nie uratuje ich nawet to, ze siedza sobie we francji czy stanach

problemy z platnosciami za wow eu byly od poczatku, ale teraz po prostu nie dosc ze niektorym ponaliczali po kilka razy, to jeszcze na dokladke "zgubili" dane i powylaczali/pokasowali konta
zreszta jak ktos sledzi tamten temat (z linka powyzej), to mozna wyczytac co i jak, a nawet jeden kolo juz ma informacje z banku co wolno a czego nie wolno blizzowi (oraz co musi a czego nie)

na dokladke znowu stosuja "trick" z dnia premiery, wylaczajac server |(lub odcinajac go od swiata), tak ze nikt nie moze nic sprawdzic

ci co sie wypowiadaj na forum to tylko mala garsc, ludzi z wylaczonymi kontami jest duzo duzo wiecej, ale po prostu nie maja jak napisac na forum bo nie maja od kogo konto skolowac do wyslania posta

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:46 
Cytuj  
Robus napisał(a):
chodzi o numery kart kredytowych

I tu wlasnie widac przewage ekarty mbanku/netkarty multibanku nad innymi kartami (do placenia w sieci). Jak dla mnie, moga wykradac moj numer, z pustej karty i Salomon nie zaplaci ;)

A ze Blizzard sie nie popisal, to juz inna bajka. Takie dane to rzecz swieta i nalezy je chronic wszelkimi srodkami.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 14:04 
Cytuj  
Ja jestem jednym z tych szczesliwcow i moglbym sie dopisac do tego oryginalnego topicu. Mam ekarte no i 14.03 blizz pociagnal 13 euro z karty, a konto nie zostalo przedluzone i w dodatku w account management napisane invalid details obok karty :-). W piatek na wszelki wypadek znowu naladowalem karte na 60pln i ponownie wprowadzilem dane o karcie (ta sama karta). Tym razem sprawdzili odrazu karte no i odrazu pociagneli kolejne 13e. Na szczescie przedluzyli mi konto. Ale co z pierwszymi 13e, nie wiem.Najgorsze ze kontakt majlowy z billing support wlasciwie nie jest mozliwy bo ciagle zwraca majla. Poczekamy zobaczymy. Moze cos im sie uda wskurac. Ja teraz tylko oczekuje ze mi ten majl nie wroci i ktos sprawdzi co jest grane.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 14:14 
Cytuj  
W inteligo mozesz otworzyc oddzielny rachunek siedzac na "dupie" i doladowywac ten z karta z nowo otwartego bez karty przez internet. :wink:

Ogolnie najgorzej maja ci co uzywaja kart kredytowych, istnieje pewne ryzyko.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 14:17 
Cytuj  
grunt to zasiać panikę - to juz chyba 3 mmorpg w ciagu 2 lat gdzie "wypływają" dane o kartach kredytowych :D

black_wic - po pierwsze kasa nie spłynęła od ciebie tylko została zablokowana dwukrotnie a to jest różnica. Na 99.99999999999999999999999999999999999999999999999999999% finał będzie taki, że jedna płatność przejdzie druga grzecznie wróci na konto.

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 14:22 
Cytuj  
Mark24:
Tak, sorki zle to ujalem. Wiem, kase mam ciagle na karcie tylko zablokowana. No i mam nadzieje ze wroci te 13e spowrotem. :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 14:41 
Cytuj  
black_wic napisał(a):
No i mam nadzieje ze wroci te 13e spowrotem. :-)

Wroci. Mialem 2 razy tak samo dawno temu, jak placilem dla EA za EnB i UO ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 15:32 
Cytuj  
czulem że będą takie cyrki to zapłaciłem gamecard i mam spokój :]

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 16:43 
Cytuj  
black_wic napisał(a):
Ja jestem jednym z tych szczesliwcow i moglbym sie dopisac do tego oryginalnego topicu. Mam ekarte no i 14.03 blizz pociagnal 13 euro z karty, a konto nie zostalo przedluzone i w dodatku w account management napisane invalid details obok karty :-). W piatek na wszelki wypadek znowu naladowalem karte na 60pln i ponownie wprowadzilem dane o karcie (ta sama karta). Tym razem sprawdzili odrazu karte no i odrazu pociagneli kolejne 13e. Na szczescie przedluzyli mi konto. Ale co z pierwszymi 13e, nie wiem.Najgorsze ze kontakt majlowy z billing support wlasciwie nie jest mozliwy bo ciagle zwraca majla. Poczekamy zobaczymy. Moze cos im sie uda wskurac. Ja teraz tylko oczekuje ze mi ten majl nie wroci i ktos sprawdzi co jest grane.


Tez tak mialem. Zauwaz ze najpierw bank blokuje ci kase. Mi tez na poczatku zablokowali srodki za 3 miesiace i napisali invalid details. Poprawilem, sciagneli 2 raz i przedluzyli. Dzisiaj kasa z 1 tranzakcji do mnie wrocila bo wygasla blokada kasy ktora nigdzie nie poszla. Mozliwe ze masz tak samo.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 08:49 
Cytuj  
oby ta kasa byla juz dzisiaj na koncie
placilismy z kumplami z tego konta za 6 subs. u blizza
lacznie 900 zl ;P, z czego 750 jest niewazna, a szczerze nie chcemy znowu przelewac kase na wowa, zeby znowu jaj nie bylo


Posty: 3
Dołączył(a): 15.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 10:37 
Cytuj  
tez mam spore problemy z billingiem, zamrozilo mi kaze z net-karty z mutlibanku dwukrotnie, czekalem prawie tydzien, w koncu sie wscieklem i dalem 'cancel subscription'. WTS CE WOW :)


_________________
modsi na GOLU - FUBAR
ban - lol
NEO+ - priceless

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 10:44 
Cytuj  
recurring napisał(a):
tez mam spore problemy z billingiem, zamrozilo mi kaze z net-karty z mutlibanku dwukrotnie, czekalem prawie tydzien, w koncu sie wscieklem i dalem 'cancel subscription'. WTS CE WOW :)
Brawo.
z podpisu wnioskuje że powiniennes reklamować TPSE. jesteś chyba jedyna osoba jaka znam i tak pochlebnie wypowiada się o neo + :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 10:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tak pochlebnie wypowiada się o neo + :wink:


jesli chodzi o Neo+ to czasami zdarzaja im sie wpadki, ale ogolnie pisemko jest the best na rynku konsol :) chyba ze mu chodzilo o neostrade :).. tutaj musze przyznac racje, ze nie ma zadnych problemow, a uzywam juz od ponad 2 lat :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 11:35 
Cytuj  
Ja rowniez chwale sobie neostrade:) Niskie pingi we wszelkich gierkach, nie mam limitow na sciganie(nie podpisywalem nowej umowy) zadnych awarii od dluzszego czasu. Tylko cena smierdzi:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 11:42 
Cytuj  
Ja miałem ostatnio jakiś tydzień temu cięcie się rozgłośni i-netowych (m.in. smoothjazz.com) ale od tego tygodnia wszystko śmiga.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 3
Dołączył(a): 15.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 11:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
recurring napisał(a):
tez mam spore problemy z billingiem, zamrozilo mi kaze z net-karty z mutlibanku dwukrotnie, czekalem prawie tydzien, w koncu sie wscieklem i dalem 'cancel subscription'. WTS CE WOW :)
Brawo.
z podpisu wnioskuje że powiniennes reklamować TPSE. jesteś chyba jedyna osoba jaka znam i tak pochlebnie wypowiada się o neo + :wink:


musze przyznac ze jezeli mi sie switch nie grzeje(zmienialem juz 3 razy) i nie rozlacza co 3 minuty to ciezko mi polecic lepsze lacze do grania. ping sie utrzymuje na poziomie 60-100ms, zarowno w miastach jak i w terenie. przy duzych bitwach(rajdy) ping skacze do 400. 400ms to NAPRAWDE niewiele przy liczbie osob 40+


_________________
modsi na GOLU - FUBAR
ban - lol
NEO+ - priceless

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.