mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 11:40 
Cytuj  
Pytanie brzmi: ma ktos takie makro? uzywa go? i czy w ogole jest mozliwe napisanie takiego chaina ktory bedzie mial sens i dzialal w miare poprawnie.

Juz wyjasniam o co chodzi i po co mi takie cos....
Gram druidem, ogolnie nie narzekam - swietny w party, jeszcze lepszy w PvP, jestem w stanie bez wiekszego wysilku pokonac eleet moba na moim lvl , ale output dmg PvE... crap, co wydluza strasznie robienie questow solo (ta postac robi najmniejszy dmg z wszystkich mobom, przy zalozeniu ze nie chcemy sie pozbyc polowy many na 1 moba - mniejszy niz pala i o wiele mniejszy niz priest) - przynajmniej do nastepnego patcha gdzie druid otrzymuje 3 skile z czego 1 znacznie poprawi dps w catform, do tego czasu ludzie kombinuja z setami i tego dotyczy ten post. Przewalilem forum bliza - dzial druid i wiekszosc ludzi zaczyna stosowac: party/instance/PvP set int/spi/sta i expowanie/questowanie solo set sta/str/agi do zwiekszenia dps walczac w formach, czarow glownie uzywajac do pulowania, debufowania, leczenia. I to bez znaczenia jaki build ktos wybral, to sie ponoc sprawdza.

Straszna wada tego sa: koszty itemow, zawalona polowa 1 baga no i czasem trzeba szybko tego seta zmienic ;) stad moje pytanie o makro - jakies pomysly?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 12:30 
Cytuj  
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=309

Wyszukanie w google zajelo mniej czasu niz napisanie tego posta przez ciebie.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 13:17 
Cytuj  
To pewnie dlatego ze skupialem sie na szukaniu makr a nie pomyslalem o zadnym addonie

/blush ;)

Dzieki, mysle ze mam to co chcialem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.