mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 10:43 
 
Pytanie skierowane jest do tych, co juz dingneli. Czesciowo odpowiem sobie sam, ale poprosilbym o uzupelnienie.

- zmienic profesje x na engineering - no no, juz sie za to zabralem, kaski troche zzera, ale komu ona potrzebna na tym lvlu:)

- porobic questy na trinkiety itp - tu mam najwiekszy problem, bo wiekszosc z nich to xx part questa, ktory zaczyna sie zupelnie gdzie indziej. A problem jest w tym, ze na thottbocie sa one nie polinkowane i czasami sie ciezko doszukac co robic po kolei...

- bieganie do stratholme, brs i scholo ( + od piatku pewnei dire maul) - tia... mozna pobiegac, ale w koncu bedziemy miec swoj upragniony epic sprzet

- molten, core onyxia - to niestety raczej troche pozniej, i z tego co rozumiem, bez epic sprzetu i 40 osob, nie ma nawet po co tam wchodzic


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 11:01 
 
stratholm, brs, scholo - to 3 instance gdzie zdobywa się set dla swojej profesji ale nie jest on epic tylko blue. Każda profesja ma set składający się z 8 części które dropują bossy w tych 3 instancach. Od 3+ częsci mamy jakieś tam bonusy ale w sumie marne...
Molten Core, Onyxia Lair - tam się dropuje epic set - też 8 części.
Do tego tak jak powiedziałeś trinkety, oprócz tego seta jest conajmniej kilka itemków które warto zdobyć - więc niestety ale cały czas questy tylko że bardziej upierdliwe i pochainowane po kilka-kilkanaście pod rząd (w tym chainy które zaczynasz w stratholm, potem zabijasz bossa w scholomance, by dostać quest na bossa w UBRS) - więc robi się je długo.
Porobić questy na key-e: UBRS, Scholomance, Onyxia Lair. (key do UBRS to naprawdę szczyt upierdliwości na styl japanese mmorpg :/)

Czasowo zajmuje to mniej więcej identyczną ilość czasu jak wylewolowanie 1-60 grając warriorem przy dosyć dobrym drop rate VALOR itemków a małym popycie (mało warriorów). Jak grasz shamanem, rogue, magiem/priestem/warlockiem (tutaj wolna amerykanka - niby każda profesja ma swój set, ale ludzie robią lepszejsze mieszanki i wykradają sobie nawzajem nieswoje itemki) to możesz zapomnieć o itemkach w jakimś rozsądnym czasie..

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 11:01 
 
Epic sprzetu miec nie bedziesz, bo wiekszosc sie jednak tam dropuje....

Sety, owszem.

Na wow.allakhazam.com sa polinkowane questy. Na pewno warto zrobić linie onyxii, bo chodzenie do UBRS bez mozliwosci dostania krwii, lekko sie mija z celem jak dla mnie.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 11:07 
 
o wlasnie chodzilo mi o sety, dziekuje za poprawienie.

Co do kluczy, to do scholo juz prawie mam, do onyxia lair wydaje mi sie, ze jestem na dobrym tropie ( jestem na stepie Marshal Windsor) i jakos to sie zrobi. Ale do Ubrs to nawet nie wiem jak sie za to zabrac, bo nie moge znalezc ani koncowego, ani startowego q :( Help


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 11:20 
 
Ja również troszke jestem zamotany w tych end game questach, tym bardziej ze wlasciwie zaczynajac robic jakikolwiek chainnie wiesz do jakiego rewardu on cie doprowadzi. Niby jest thottbot ale czesto questy ktore sa chainem tam sa przedstawione jako standalone. Mark mógłbyś może poradzić które questy (oprócz tych dających klucze) opłaca sie zrobic na 60 ?.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 12:12 
 
Shadhun_ napisał(a):
Niby jest thottbot ale czesto questy ktore sa chainem tam sa przedstawione jako standalone.


Niby jest tez allakhazam. :P

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 17:04 
 
Mark24 napisał(a):
Czasowo zajmuje to mniej więcej identyczną ilość czasu jak wylewolowanie 1-60 grając warriorem przy dosyć dobrym drop rate VALOR itemków a małym popycie (mało warriorów).


Ehm nie do konca, na naszym servie w hordzie wiekszosc to warki :>

Link

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 17:19 
 
Wiedziałem, że był już taki watek.

viewtopic.php?t=11421

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 17:58 
 
U nas tez wariorow od groma :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.