mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 13:56 
Cytuj  
Jeżeli o mnie chodzi to jak do tej pory nie udało mi się kliknąć MS ani razu... zwyczajnie zachowuja się jak obiekty których nie można użyć.
Chociaż znam ludzi, którzy znają ludzi, którzy podobno ich używali...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 14:04 
Cytuj  
Sprawdzałem przy Rage Fire Chasm począwszy od lvlu 14 aż do 17. Jak do tej pory nie mogłem tego użyć, a są to chyba lvle właściwe na ten dungeon.

and btw
viewtopic.php?t=12068
;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 18:59 
Cytuj  
ja też nie mogę kliknać - sprawdzałem obok Dire Maul. Może dlatego, ze akurat byłem w party??
Kiepsko to działa w każdym razie - praktycznie nic się nie zmieniło w dalszym ciągu ludzie shoutuja o party po staremu. Szczerze mówiąc myślałem, że będzie rewelka...

Chociaż w sumie cała gildia przeszła do dużej międzynarodowej gildii. Ponad 100 osób z tego większość na lvl60. Taka gildia w WoW to jednak podstawa.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 00:11 
Cytuj  
Dzialaja. Kliknac mozna na kamien tylko wtedy gdy nie jest sie w party i kiedy jest sie w okreslonym przedziale levelu. Przy mapce w prawym gornym rogu dostaje sie znaczek oczekiwania w kolejce. Po pewnym czasie zaczynaja dolaczac inne osoby.

Blizz jeszcze w trakcie testow patcha przyznal ze nie dzialaja dwa kamienie - przy RFC i chyba przy Stockade.


_________________
Vendon, undead priest

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 06:57 
Cytuj  
roball napisał(a):
ps. natomiast chat bubbles sa bardzo fajne.


nom fajne. straszna dzisiaj ludzie mieli radoche z tego :)


_________________
..::Char profile::..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 08:47 
Cytuj  
sama zasada jest dobra - ale imho znacznie lepiej by było gdyby te kamienie były w ogrimmor to po pierwsze, po drugie gdyby było mozna zapisać się do kilku instanców na raz, po trzecie gdyby wstąpienie do party wywalało nas ze wszystkich kamieni.
Wtedy miało by się listę chętnych do raidowania danego instance i robiłoby się raid czy tam party z tych "zapisanych" ludzi.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 09:33 
Cytuj  
No wiec wczoraj przetestowałem ms i powiem wam ze to straszne gowno... w oczekiwaniu wrzuca ci do teamu losowe osoby 1 rogue i warlockow 5 lvli nizszych... smiechu warte, to co bliz obiecywal w porownaniu z tym to kompletna porazka. Powinni zrobic cos na podobienstwo ah gdzie bylyby zakladki warior priest itd z podanymi lvl i przyciskiem invite , wtedy by wszystko gralo ale to chyba nierealne ;/

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 09:55 
Cytuj  
ale za to mozesz trafic do teamu z palladynem :-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 10:56 
Cytuj  
a wiadomo, ze kazdy team z paladynem po stronie hordy wymiata 8)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 11:07 
Cytuj  
Co wy z tym Paladynem ciagle? Paladyn do Instance jest postacia zbedna po stronie Alliance. Przydaje sie bo ma aury, ale bez niego tez mozna sobie poradzic.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 11:46 
Cytuj  
Bo on w ogole nie jest potrzebny i jest do dupy, i zastanawiamy sie po co blizz zrobil takie gowno, a co najwazniejsze czemu tyle ludzi tym syfem gra :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 12:31 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Bo on w ogole nie jest potrzebny i jest do dupy, i zastanawiamy sie po co blizz zrobil takie gowno, a co najwazniejsze czemu tyle ludzi tym syfem gra :lol:

Jakies kompleksy? Jak ci paladyn nie jest potrzebny, to nim nie graj i z nimi tez nie graj. Jak cie boli, ze dostajesz od nich wpierdol, to zmien serwer na pve. Ale nie pisz, ze Blizz zrobil "gowno" tylko pograj wpierw w Warcrafta (bez "World of" na poczatku). A klasa wcale taka do dupy nie jest, jedyny placz jaki slychac, to tylko od zakompleksionych graczy po stronie hordy.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 13:28 
Cytuj  
Paladyn jest spoko... podziwiam ludzi którzy nim grają bo przy takim DPSie to można zdechnąc z nudów :D

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 13:45 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Bo on w ogole nie jest potrzebny i jest do dupy, i zastanawiamy sie po co blizz zrobil takie gowno, a co najwazniejsze czemu tyle ludzi tym syfem gra :lol:

Jakies kompleksy? Jak ci paladyn nie jest potrzebny, to nim nie graj i z nimi tez nie graj. Jak cie boli, ze dostajesz od nich wpierdol, to zmien serwer na pve. Ale nie pisz, ze Blizz zrobil "gowno" tylko pograj wpierw w Warcrafta (bez "World of" na poczatku). A klasa wcale taka do dupy nie jest, jedyny placz jaki slychac, to tylko od zakompleksionych graczy po stronie hordy.

X.


X. no przeczytaj ta wypowiedz jeszcze raz
wydaje mi sie zto jest wypowiedz typowo sarkastyczna...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 14:09 
Cytuj  
Cytuj:
Jakies kompleksy? Jak ci paladyn nie jest potrzebny, to nim nie graj i z nimi tez nie graj. Jak cie boli, ze dostajesz od nich wpierdol, to zmien serwer na pve. Ale nie pisz, ze Blizz zrobil "gowno" tylko pograj wpierw w Warcrafta (bez "World of" na poczatku). A klasa wcale taka do dupy nie jest, jedyny placz jaki slychac, to tylko od zakompleksionych graczy po stronie hordy.

X.


Kopie dupe palom jak chce, w warcraft gram ju kilka lat wiec daj na looz, jak Ci sie podoba kopanie pala przez 5 minut, to prosze bardzo, jego dmg jest zalosny, jedyne co ma to shieldy i aury - ot taki chlopczyk do bicia i spierdalania i nie porownuj pala z warcrafta do tego z "World of ..." bo to niebo a ziemia. :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 14:32 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Kopie dupe palom jak chce, w warcraft gram ju kilka lat wiec daj na looz, jak Ci sie podoba kopanie pala przez 5 minut, to prosze bardzo, jego dmg jest zalosny, jedyne co ma to shieldy i aury - ot taki chlopczyk do bicia i spierdalania i nie porownuj pala z warcrafta do tego z "World of ..." bo to niebo a ziemia. :wink:


To fajnie, że im kopiesz dupy jak chcesz, mając przewage 2 do 1 pewnie albo w ludziach albo w poziomie :]. Oświeć mnie może mistrzu kim grasz i daj więcej szczegółów, bo ja równie dobrze moge powiedzieć (grając Palladynem), że kopię dupe szamanom jak chcem.(walcząc z nimi solo może 5 razy z czego 3 razy wygrywając - ale więcej razy wygrałem - to znaczy, że cienki jest i wogóle beznadziejna postać)

EDIT: Sorka dopiero zauważyłem twój podpis, no to przyznam, że złodziej nie jest łatwy ale jakoś rzadko z nimi przegrywam, co innego gdy przyatakuje mnie gdy jestem czymś zajęty...

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 14:54 
Cytuj  
Mnie zastanawia dlaczego w WoW nie ma takiego małego drobiazgu jak tag "LFG"... Taka opcja znacznie ułatwiłaby szukanie ludzi do grupy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 14:56 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Paladyn jest spoko... podziwiam ludzi którzy nim grają bo przy takim DPSie to można zdechnąc z nudów :D


Zagraj melee druidem ;D


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 15:37 
Cytuj  
Ta bo ja jestem buc i ganker i z zasady jestem zajebiscie podniecony jak atakuje gdy pala jest na mobie, nie ma many i ma 50% hp , wtedy lubie walczyc, jestem nie do pokonania. Sorry end of OT.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.