mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 08:40 
Cytuj  
znalazlem taki tekst na jakiejs www, ciekawe co tym sadzicie :

"Kto pierwszy zaatakował orków w prologu ? Ludzie ! Oni ich chcieli wypędzić i porwali jednego z dowódców orków. Orkowie nie zrobili nic złego. Po prostu odpowiadają agresją na agresję. Tak samo trolle.. one tak naprawe nie stoją po niczyjej stronie dla nich każdy jest intruzem ale nie każdy wrogiem. Kto się wwalił trolow na swampy ? Przymierze !! Kto atakuje orków ? Przymierze !!! Kto stał się wolnym ludem który był zmuszany do walki przeciw ludziom i sprzymierzonym rasom ?? Nieumarli !!! A co tu robią taureni ? Taureni sa strażnikami równowagi i przyłączyli się do hordy aby jej pomóc.... Co wy o tym sądzicie ?
Według mnie w istocie złą stroną jest Przymierze a nie Horda

od Przymierza wali rasizmem, moim zdaniem dwarfy i NE powinne sie tez na nich wypiąć !"


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 08:55 
Cytuj  
sądze że ma się on nijak do WoW :wink:

może tylko to że to przez/dzięki NE mamy serwery PvP :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 mar 2005, 08:56 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 08:56 
Cytuj  
hehe..niezle. Popieram :) .Ja jako Tauren Druid nie mam wrogiego nastawienia do zadnej rasy :). Ale jak Widze Elfy i Ludzi to az mi sie krew gotuje. To oni zawsze pierwsi atakuja nawet gdy mja usmiech na twarzy i pozornie przyjazne zamiary!!. Nigdy nie ufajcie elfon i Ludziom bo wbija ci nuz w plecy :))))

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:19 
Cytuj  
a zwlaszcza rougom :D


_________________
..::Char profile::..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:29 
Cytuj  
ok ok.
ostatnio moze tez zmieniłem zdanie do PvP.
stoje przed ZF i widze Rouga. myśle sobie dowale mu. .... macha do mnie .... myśle sobie a niech se chłopak pogra .....
przyszło jego dwóch kumpli i mi dowalili ...


walcze z mobem przylazł hunter i dobił mnie dwoma strzałami ... kampiłem go pół dnia czekając na teamy do ZF ... ten jego dinozaur był przesmieszny. Fear na dinozaura i hamsting na huntera ... 10 sek koniec.
aha oczywiscie szarżowałem jego plecy jak walczył z mobami. buahhhaaa


nie bede już miał litości .... zmieniłem zdanie :]


_________________
psn

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:33 
Cytuj  
ja tesh zawsze se mowie, ze nigdy wiecej litosci dla hordy (szczegolnie gdy wracam z cmentarza), ale jak widze te ich mordki takie samotne to wymiekam i odpuszczam (tylko po to zeby dostac po dupci od ich kolegow chwile pozniej) :)


_________________
Emenems

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:14 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
znalazlem taki tekst na jakiejs www, ciekawe co tym sadzicie :

"Kto pierwszy zaatakował orków w prologu ? Ludzie ! Oni ich chcieli wypędzić i porwali jednego z dowódców orków. Orkowie nie zrobili nic złego. Po prostu odpowiadają agresją na agresję. Tak samo trolle.. one tak naprawe nie stoją po niczyjej stronie dla nich każdy jest intruzem ale nie każdy wrogiem. Kto się wwalił trolow na swampy ? Przymierze !! Kto atakuje orków ? Przymierze !!! Kto stał się wolnym ludem który był zmuszany do walki przeciw ludziom i sprzymierzonym rasom ?? Nieumarli !!! A co tu robią taureni ? Taureni sa strażnikami równowagi i przyłączyli się do hordy aby jej pomóc.... Co wy o tym sądzicie ?
Według mnie w istocie złą stroną jest Przymierze a nie Horda

od Przymierza wali rasizmem, moim zdaniem dwarfy i NE powinne sie tez na nich wypiąć !"


Ja sadze ze http://www.worldofwarcraft.com/info/story/#a

A taureni przylaczyli sie do hordy bo nie mieli innego wyjscia. Dostali w tylek od centaurow i thrall sie zlitowal nad biednymi krowkami i obiecal im pomoc w zamian za przymierze krwi. I dzieki temu taureni sa na stale zwiazani z horda, niestety.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:45 
Cytuj  
dlaczego niestety?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
dlaczego niestety?
"niestety" to ja powiem. dupa taurena zmusza mnie do używania TAB i T w instancach :-?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:55 
Cytuj  
graj z alliance - tam wszystko jakies takie małe i pokraczne. Podobno od czasu meeting stones jak najbardziej możliwe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
graj z alliance - tam wszystko jakies takie małe i pokraczne. Podobno od czasu meeting stones jak najbardziej możliwe.
grałem elfem w becie.
kumpel mi zwrócił uwage że Elfy krecą pupkami w gejowsko kolażący się sposób .... przekonał mnie :wink:
wogóle wszystko tam jest takie słodziudkie i pachnace ..... fujjjj

ps.
kiedyś sobie zrobie alta. myśle że gnoma :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 mar 2005, 11:59 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dupa taurena zmusza mnie do używania TAB i T w instancach :-?


ja zawsze uzywam TAB i T :) duzo szybciej niz myszka.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:00 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
dupa taurena zmusza mnie do używania TAB i T w instancach :-?

ja zawsze uzywam TAB i T :) duzo szybciej niz myszka.
LOL
a ile razy walczyłeś z 10 mobami naraz jako tank ?
TAB jest za wolny !!!


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
LOL
a ile razy walczyłeś z 10 mobami naraz jako tank ?
TAB jest za wolny !!!


raz, w Zul Farrak i do tej pory mnie trzesie na sama mysl :) TAB jest najszybszy :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
LOL
a ile razy walczyłeś z 10 mobami naraz jako tank ?
TAB jest za wolny !!!

raz, w Zul Farrak i do tej pory mnie trzesie na sama mysl :) TAB jest najszybszy :)
Huragan czy ty naprawde myślisz że kilka kliknięć jest szybsze niz jedno ? ... ręce mi opadają :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:10 
Cytuj  
nie rozumiem....... jakie kilka klikniec ? klikam TAB , wale goscia, nastepny TAB itd... nie musze marnowac czasu na szukanie celu myszka.. TAB jest duzo szybszy.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:14 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nie rozumiem....... jakie kilka klikniec ? klikam TAB , wale goscia, nastepny TAB itd... nie musze marnowac czasu na szukanie celu myszka.. TAB jest duzo szybszy.
oświece cie.
ja musze wybierac cel. musze odciągać agro od casterów i zwykle wybieram najmocniejszego moba.
bardzo często szybkośc wybrania odpowiedniego celu jest ceną życia kogoś z party. dupa taurena często bardzo przeszkadza (orki są jakieś węższe w tali)
w Suken Temple powinnieneś dobrze zrozumieć o czym mówie.

BTW niezła musisz mieć taktyke. walenie tego co sie zaznaczy :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
BTW niezła musisz mieć taktyke. walenie tego co sie zaznaczy :wink:


jako second tank wale to co mam najblizej :) czyli warrior podbiega do moba, a ja za nim i TAB wybiera najblizszy cel, czyli ten z ktorym akurat walczy warrior.. proste, skuteczne i szybkie. Oczywiscie, ze nieraz trzeba wybierac ale szybciej jest podbiec i TAB niz kierowac myszka i podbiegac.
Przynajmniej dla mnie obsluga WoW z klawiatury jest duzo szybsza niz myszka.... myszki nie lubie (moze dlatego ze czesto walcze PvP, a w PvP to tylko klawiatura jesli chcesz wygrac)


_________________




Ostatnio edytowano 29 mar 2005, 12:21 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
BTW niezła musisz mieć taktyke. walenie tego co sie zaznaczy :wink:


jako second tank wale to co mam najblizej :) czyli warrior podbiega do moba, a ja za nim i TAB wybiera najblizszy cel, czyli ten z ktorym akurat walczy warrior.. proste, skuteczne i szybkie. Oczywiscie, ze nieraz trzeba wybierac ale szybciej jest podbiec i TAB niz kierowac myszka i podbiegac.
Przynajmniej dla mnie obsluga WoW z klawiatury jest duzo szybsza niz myszka.... myszki nie lubie.
sorka ale poddaje się. .. jak ty mówisz o szamanie second tank ...

miłego dnia :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
sorka ale poddaje się. .. jak ty mówisz o szamanie second tank ...


Owszem, Shaman moze byc second healerem lub second tankiem.. nie wiedziales ? :) Musisz wiec jeszcze sporo sie nauczyc :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.