mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:23 
Cytuj  
http://www.philgaming.com/index.php/art ... nced_at_E3

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:32 
Cytuj  
w.g. mnie to jest Prima Aprilis :)
Pisza ze nowy kontynent bedzie dla leveli 60 a jednoczesnie stworzone zostana nowe rasy..... a przeciez nowa rasa musialaby sie levelowac od poczatku :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:32 
Cytuj  
"The expansion will be aimed largely at higher level players, and will involve a higher level cap, bigger and larger dungeons both inside and outside in Northrend and elsewhere, and many new items and quests."

czyli do czterdziestki bede grał w wow :-?

@Huragan
W AO tak było - dodali nowe rasy. dodatkowo nie każdy zaczyna gre w wow w dniu premiery


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:35 
Cytuj  
do prima aprilis to jezscze 2 dni. Kto wie... byc moze to i prawda jest. A co do nowej rasy, wystarczy stworzyc mala wyspe ala theldrasil jako start location, akurat z tym problemu nie bedzie. Wiadomo jest, ze blizzard ebdzie chciec zrobic dodatki w grze. Z wczesniejszych mmorpg jak daoc ao czy ultima, wychodzi ze mniej wiecej co rok developer daje nowy dodatek... Pytanie tylko , czy blizzard do czasu wydania dodatku poradzi sobie z dotychczasowymi problemami ( instance , disconecty itd) ...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:37 
Cytuj  
powiem tak
nic czego nie mozna by przewidziec

oczywiste jest ze nowe lady beda, i oczywiste tez jest, ze jak nowy lad to i nowe rasy, ktore na nich mieszkaja

kazdy trzezwo myslacy i potrafiacy minimalnie przewidywac wiedzial/wie ze to kwestia czasu zeby tak bylo (nowe lady + nowe rasy)

idac dalej droga przewidywania, mozna sie pokusic o wyprawy kosmiczne oraz rasy lub raczej przeciwnicy rodem z kosmosu (watpie zeby umozliwili kiedykolwiek wybor "kosmicznych" ras ;P ;>)

a jesli nie same wyprawy w kosmos (czyt. nowe planety), to wizyty "przybyszow" z kosmosu :>


ale generalnie milo ze juz teraz zapowiadaja to, co przewidywalem gdzies za rok :P
wszystko kwestia czasu :)

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:38 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
w.g. mnie to jest Prima Aprilis :)

wg. mnie tez :)


_________________
..::Char profile::..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:40 
Cytuj  
Robus napisał(a):
a jesli nie same wyprawy w kosmos (czyt. nowe planety), to wizyty "przybyszow" z kosmosu :>


spoko, juz Gnomy wymysla rakiety kosmiczne i skafandry :)
Widzialem screeny z bazy gnomow z samolotami, czolgami itp.. wiec pewnie rakiety to kwestia czasu :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:41 
Cytuj  
wpisz w google zobaczysz ile jest wyników
WoW Northrend Expansion


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:45 
Cytuj  
Blizzard dementuje pogłoski o planowanym dodatku do World of WarCraft
Mimo, że Prima Aprilis dopiero w piątek, już teraz niektórym udziela się radosna atmosfera święta psikusów. Aktywność żartownisiów przybrała na sile po pamiętnym oświadczeniu prasowym, w którym koncern LucasArts „zapowiedział” Star Wars: Imperial Commando. W dniu wczorajszym ktoś pokusił się o podobny dowcip, tym razem z bestsellerową produkcją o nazwie World of WarCraft w roli głównej.

Wiadomość miała formę oficjalnego oświadczenia prasowego, a informowała o tym, że firma Blizzard Entertainment szykuje się do zaprezentowania światu pierwszego dodatku do World of WarCraft, o nazwie Northend. Rozszerzenie rzekomo miało być skierowane do graczy, którzy mogą pochwalić się wysokim poziomem doświadczenia swojego bohatera. Oprócz nowej frakcji, zapowiedziano również premierowy kontynent, przedmioty i misje. W ramach deseru, gra została poprawiona pod względem graficznym – wszystko po to, aby żyć w zgodzie z nowymi technologiami.

Ludzie z Blizzard Entertainment szybko zdementowali fałszywą informację i zaznaczyli, że wspomniane oświadczenie prasowe na pewno nie zostało wystosowane przez ich firmę. Jednocześnie dodali, że wprowadzenie nowej frakcji wymagałoby wielu zmian w istniejącym programie, a to z kolei stwarza duże prawdopodobieństwo błędu. Tym samym firma dała do zrozumienia, że w World of WarCraft nie zobaczymy żadnych nowych frakcji – przynajmniej w najbliższej przyszłości.





To news z GOLa :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:46 
Cytuj  
nie ma na oficjalnej stronie - nie ma się czym jarać. Mozliwe, że to prawda - od dawna wiadomo, że na północy "coś ma być". Ale do dodatku jeszcze bardzo daleka droga...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:02 
Cytuj  
kiedys pewnie bedzie, ale poki co wydaje mi sie ze za szybko jak na dodatek, najpierw pewnie beda poprawiac to oc mamy teraz i mniej wiecej za rok cos dadza :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:03 
Cytuj  
dodając taka mape do zeppelinów. można ja zawsze podmienić inną gdzie bedzie 10 kontynentów.
myśle że dodatek pojawi się na gwazdke :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:05 
Cytuj  
Chyba przyszlego roku...
Patch wychodzil 4 miesiace i na dodatek smierdzacy patch imo :<


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:07 
Cytuj  
ja sie zastanawiam kiedy odblokuja Outlands i Emerald Dream, wszytko jest juz w plikach tak ze tylko trza czekac.

a potem moze dadza dodatek z Northrend

ps Ilidian prezentuje sie calkiem fajnie :D


_________________
..::Char profile::..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:08 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Chyba przyszlego roku...
Patch wychodzil 4 miesiace i na dodatek smierdzacy patch imo :<
myśle ze dodatek był już w duzej części gotowy przed premierą.
oczywiście zgaduje, ale zwykle tak jest że prace są dużo dalej posunięte niż nam się wydaje.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:49 
Cytuj  
Jaki znow dodatek? A battlegroudy kiedy? Chyba bg maja pierwszenstwo, nie sadzicie? A znajac szybkosc Blizzarda, to dodatek moze bedzie.. za 3 lata.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:50 
Cytuj  
Cytuj:
myśle ze dodatek był już w duzej części gotowy przed premierą.


Gotowy to moze byl scenariusz .... :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:11 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Cytuj:
myśle ze dodatek był już w duzej części gotowy przed premierą.


Gotowy to moze byl scenariusz .... :wink:
ty zgadaujesz i ja zgaduje więc wzajemne przekonywanie się do swoich racji nie ma sencu :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:18 
Cytuj  
na razie to blizzard miał kilka premier po drodze stąd wnioskuję, że patche od teraz będą gęstsze.
A co do samego patcha to mi się on bardzo podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
na razie to blizzard miał kilka premier po drodze stąd wnioskuję, że patche od teraz będą gęstsze.
A co do samego patcha to mi się on bardzo podoba.
wojem jesteś ?
Ja jestem i kocham ten patch :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.