mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 03:14 
Cytuj  
Co nam dodadza juz niedlugo:0

Najwazniejsze :

Player vs Player Honor System: Players will have access to items and equipment by achieving rank in the PvP Honor System:

New mounts
New armor sets
New weapons




Gurubashi Arena Event: There is now a regular event in Gurubashi Arena in Stranglethorn Vale. Every three hours starting at midnight, a pirate will drop a chest in the center of the arena. The player who opens the chest first gets what's inside!


Elemental invasions: Elementals will invade different locations on Kalimdor every few days. Players can investigate Silithus, Un'Goro Crater, Azshara and Winterspring to seek for ways to counter these invasions.



Czyli Honor System - ciekawe jak to sie sprawdzi ( no no, poczatek prawdziwego pvp), Gurubashi Arena - wstep do tego byl w Dire Maul( random boss na areniea), ale teraz bedzie jedna wielka siekanina, kto otworzy skrzynke:P

A to reszta official patch notes, ktore wlasnie sa dopieszczane na test realmach ... I tu mnie zmartwili,bo mozna bylo znalezc te notes, a jakos teraz juz ich nie widac... No nic, widac nalezy poczekac ten tydzien (???) , to sie okaze co bedzie nowego fajnego. W wiekszosci pokrywaly sie z tymi z zamieszczonych tutaj na forum nie oficjalnych zmian, bylo tego jeszcze troche wiecej

http://www.worldofwarcraft.com/info/underdev/


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 08:04 
Cytuj  
A ciekawe co bedzie mozna znalezc w skrzyni rzucanej przez pirata ?


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 08:19 
Cytuj  
Rozumiem, że nie trudno się domysleć skąd pochodzi to oficjalne info, ale nauczcie się zawsze podawać źródło takich informacji :evil:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 08:50 
Cytuj  
arena w sv jest free for all pvp wiec zapowiada sie niezla rzeznia o ten item w skrzyni

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 09:51 
Cytuj  
Mocno mi się to podoba :]

Ale ciekawe jak to rozwiążą... bo jak mamy do czynienia z resurectem to opcja last man standing może potrwać w nieskończoność.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 09:55 
Cytuj  
Jesli skrzynia spawnuje co 3 godziny, wiec bijacy sie o nia maja 3 godziny na otwarcie (wliczajac w to resurecty). No ale potem zjawi sie nastepna skrzynia. Troche dziwnie to zrobione :-?


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 09:59 
Cytuj  
Moze spawnuje sie w trzy godziny po otwarciu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 10:04 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Moze spawnuje sie w trzy godziny po otwarciu.


No to jesli tak jest, to idac za slowami Dwutlenka, bedziemy mieli do czynienia z nieskonczona walka. W sumie fajne to bedzie. Chcesz sie pobic ? Idz do skrzyni, moze ci cos wypadnie :] Juz widze te taktyki, odciagnac wroga, podkrasc sie do skrzyni, zwiac z lupem, hihi.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 11:59 
Cytuj  
wszystko zalezy jaki czas bedzie potrzebny na otwardzie skrzyni jak niezbyt dlugi to rouge bedzie podkradal itemy bo wystarczy ze w stealthcie wyczeka odpowiedzni moment az walka bedzie na calego i poprostu wezmie a i nie wiem czy naprawili to ale polowa speli tam nie dziala np oplatanie druida bo to i cos tam jeszcze wiec niektore klasy chyba beda troche mniej skuteczne ;)


_________________
ooo znowu w to gram...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 12:05 
Cytuj  
priest z area fear ownz chest hunt :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 13:37 
Cytuj  
z tego co pamietam to na tej arenie nie ffa pvp tylko pvp miedzy roznymi party, czyli silne party 5-osobowe moze wspolnie walczyc o skrzynie (jak sie podziela itemem, jesli bedzie BOP to juz w ogole ciezko, to juz ich problem) -> np. party 5 priestow :P z aoe fear :D

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 15:13 
Cytuj  
albo wpadnie 2 wariorow bez party - zaatakuje sie tym atakiem co rzuca fear na kazdego innego i sie podziela skrzynka (nie wiem czy ten fear dziala na innych graczy czy tylko na moby - nie gralem nigdy wariorrem)


_________________
Obrazek

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 15:54 
Cytuj  
redlum napisał(a):
albo wpadnie 2 wariorow bez party - zaatakuje sie tym atakiem co rzuca fear na kazdego innego i sie podziela skrzynka (nie wiem czy ten fear dziala na innych graczy czy tylko na moby - nie gralem nigdy wariorrem)


Dziala na wszystko. Warrior moze rozpedzic kazdy tlum ^^


_________________
Testament - BL EU Warlock

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 15:54 
Cytuj  
Postal napisał(a):
arena w sv jest free for all pvp wiec zapowiada sie niezla rzeznia o ten item w skrzyni

jezeli robiles q w SV to powinienes wiedziec ze w tej krainie jest rzeznia praktycznie ciagle :) wiec ash tak duzo sie nie zmieni :)


_________________
Emenems

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 22:32 
Cytuj  
PrzeZekij napisał(a):
Postal napisał(a):
arena w sv jest free for all pvp wiec zapowiada sie niezla rzeznia o ten item w skrzyni

jezeli robiles q w SV to powinienes wiedziec ze w tej krainie jest rzeznia praktycznie ciagle :) wiec ash tak duzo sie nie zmieni :)


Prawda, gobliny w Booty Bay powinny rozdawac ulotki:

"Masz ochote na male PvP ?? Odwiedz nasz port i goraca dzungle !!! "

W SV nie ma nigdy spokoju. :-)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 08:54 
Cytuj  
Ja gram na servie RP więc wszędzie jest względny spokój... sprowokować kogoś do PvP to mordęga.
Jak gdzieś wcześniej pisałem na serverach PvP wielkich zmian nie będzie bo tam już jest rzeźnia cały czas, jedynie servery PvE i RP mogą się rozwijać, tam free PvP będzie nowością.

Podstawową przyczyną dla której wybrałem RP był fakt, że sporo gram z pracy a tam mam częste AFK, w przypadku servera PvP, AFK na drodze w SV nie wchodzi w rachubę...
Ale im dłużej gram tym bardziej jestem zadowolony z tej decyzji, teraz gdy pojawią się eventy i BG czyli tereny z free PvP, gra nabierze rumieńców :)
A na serverze PvP praktycznie niewiele się zmieni.

Tak przy okazji to jestem ciekaw czy full PvP obejmuje też 'trybuny' na arenie. Przyjemnie by było posiedzieć i popatrzeć od czasu do czasu.
Oczywiście ta opcja odpada przy serverze PvP, bo czy stoisz czy siedzisz zawsze się znajdzie amator gankowania.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 09:46 
Cytuj  
Zawsze mozna wrocic na miejsce w formie duszka i wtedy obserwowac bez przeszkod. Czasem tak robie :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 11:18 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zawsze mozna wrocic na miejsce w formie duszka i wtedy obserwowac bez przeszkod. Czasem tak robie :)


to nie to samo... zawsze fajnie siedzieć i oglądać, a i dla walczacych widownia to dodatkowa motywacja :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 12:00 
Cytuj  
A co jesli pala wrzuci immune i otworzy skrzynke?
Druga mozliwosc, to mass fear jesli nie ma wielu przeciwnikow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 12:42 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A co jesli pala wrzuci immune i otworzy skrzynke?

Nie da sie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.