mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 14:20 
Cytuj  
zalozylem ten post, bo jestem ciekawy czy tylko ja na okres przygotowania jak i samej matury zrobilem sobie przerwe w Wowie. Mature zaczynam juz po 15 kwietnia a koncze ok 20 maja. Nie gram juz z miesiac czyli cala przerwa WoWie bedzie z 2 miechy :P Jestem ciekaw jak Wy pogodziliscie mature i WoWa ? Jak dajecie sobie rade bez naszej gierki ?:P ja sciagam filmiki, czytam fora, jakos glod musze zaspokoic :P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 14:38 
Cytuj  
A nie lepiej czas poswiecony na filmiki i fora poswiecic chociaz na odrobine giercowania? :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 14:48 
Cytuj  
Ja już od tygodnia nie gram ponad. I szczerze powiedziawszy jestem z tego zadowolony, bo nie da się pogodzić WoWa z nauką. Po prostu człowiek uczy się strasznie pobierznie, żeby tylko jak najszybciej skończyć i móc zacząć grać. A jak nie ma takiej pokusy to jednak łatwiej jakoś wchodzi wiedza. Żal tylko zostaje, że trzeba będzie tyle nadrabiać za te 2 miechy :)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:05 
Cytuj  
ano... hehe ogladania filmikow nie mozna zamienic na giercowanie...jak ja wlacze WoWa i chce zrobic instance jakis wiekszy to zajmuje to 2-3h, poza tym filmik trwa 10-15 minut, a co zrobisz z w WoWie przez 15minut ? mozesz chwile na Ah posiedziec...nawet wszystkiego w miescie nie zalatwisz nie mowiac juz o questowaniu ^^

*

Posty: 51
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:13 
Cytuj  
O rany!!! wlasnie sobie uswiadomiłem, ze mature zdawalem 20 lat temu!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:17 
Cytuj  
Karolus napisał(a):
O rany!!! wlasnie sobie uswiadomiłem, ze mature zdawalem 20 lat temu!!!

Przynajmniej nie musiales dokonywac takich dramatycznych wyborow, miedzy nauka a gra ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 15:47 
Cytuj  
A ja 7 maja mam deadline z inzynierka.
Poki co cancel konta, chociaz ostatnio i tak nie gralem za duzo.

Problemem jest to ze spedzam za duzo czasu na forach przez co trace na produktywnosci. Z drugiej strony nie moge sobie obciac netu, bo pisanie enginow 3d bez tutoriali i materialow z netu jest conajmniej bardzo trudne :)

Przynajmniej zaoszczedze 13 ojro ;]


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 16:08 
Cytuj  
Cytuj:
Poki co cancel konta

przecież cancel nie uniemożliwia grania ,

a do tematu , ja też od 3 dni już nie gram i w tym miesiacu nie płacę , bo bym sie na żadną uczelnię chyba nie dostał, ostatnie matury mam po 20 maja (z fizy) , jak to się skończy to przez tydzień będę pił z kumplami , a potem WoW wróci do łask =] , gdzieś po drodze trzeba będzie iść do szkoły i podziękować/zbesztać coniektórych nauczycieli za 3 letnią współpracę ....

EDIT , pytanie do tych co zdają , czy sądzicie że będzie dało się ściągać na nowej maturce , bo u nas (jak u wszystkich chyba) ma być losowanie miejsc przed każdym wejściem do sali , i komisja ma być rozsadzona po całej klasie (między rzędami z piszącymi)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 kwi 2005, 16:11 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 16:11 
Cytuj  
No jak z fizyki masz to rzeczywiście lepiej odstawić WoWa na miesiąc :P

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 16:22 
Cytuj  
ja z daje z bioli 13maja z chemii chyba 19, a kumple ktorzy ida na medyka zdaja jeszcze fize i wiem, ze fiza jest miedzy biola a chemia, takze nie wiem czemu piszesz ze maturka z fizyki jest po 20 maja :) ja po maturce tak samo, mocno sie spije... a potem WoW i panna na przemian:P

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 17:13 
Cytuj  
Matura 10 lat temu

Jakoś się ostatnio to forum mocno odmłodziło.
Można by rzec, że średnia wieku wali na łeb...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 17:16 
Cytuj  
Cytuj:
takze nie wiem czemu piszesz ze maturka z fizyki jest po 20 maja

dobrze wiedzieć :D , widocznie jestem niedoinformowany , jutro pójdę do szkoły to sie o wszystko wypytam =)

EDIT : faktycznie a matmy mam 9 , a z fizy 18 :/ , oj nie dobrze nie dobrze tylko miesiac został O_O !!!!


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 17:59 
Cytuj  
no wlasnie matura, marynara i fryzura :P
ale jak juz ja napisze to witaj WoW egen :P wtedy nie ma chooja na maryske, bede naparzal az milo:D i z tego co widze nie tylko ja zrobilem se przerwe :D dobrze wiedziec ;p chociaz z drugiej strony to kazdy z Was moze byc moim potencjalnym konkurentem ^^ (joke:D)


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 18:06 
Cytuj  
Jak zdawałem mature a było jakieś ~2 lata temu, to z przykrością muszę stwierdzić, ale kompletnie nic się nie uczyłem :wink:
Inna sprawa że miałem póżniej same 2, nie licząc Informy, którą zaliczyłem na 4....Więc jeśli ktoś chce tylko zdać to nie musi odstawiać WoW...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 18:14 
Cytuj  
Do 18 mam oplacone i nie mam zamiaru przedluzac, bo musze sie troche pouczyc ;). Ale czy wyjdzie ten plan? Zobaczymy, przewiduje problemy.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 18:23 
Cytuj  
a ja sobie odpuscilem ta gre na miecha - musze na pada uzbierac a poza tym mam testy w gim i bierzmowanie :o :o :o :o

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 19:35 
Cytuj  
no maturka byla jakies 10 lat temu - to byly dobre czasy....

odnosnie nauki przed maturka - to jak sie orientuje to teraz maturka to podstawa na dostanie sie na studia - kiedys czlowiek do matury sie nie uczyl - a uczyl na egazaminy na studia - teraz tak nie mozna -

jak sie myle to niech ktos z mlodych mnie poprawi


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 20:47 
Cytuj  
Cytuj:
poza tym mam testy w gim i bierzmowanie

bułehehehhehe sry , ale jakoś nie rozumiem problemu ...

Cytuj:
to jak sie orientuje to teraz maturka to podstawa na dostanie sie na studia


zależy od uczelnie , np na AGH w krakowie punkty z matury to tylko 40 % , reszta to ich test kompetencyjny :/ , na innych uczelniach jest jeszcze tak że można nie pisać matury z jakiegoś przedmiotu a zaliczać u nich ...

jedyne o co sie boję to pisemny z polskiego , bo jestem max zielony , a nauczyciel mnie raczej nie lubi ... i chodzi mi tu o pisemny , bo ustną i tak kupuję ....


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 21:12 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
bo ustną i tak kupuję ....


Weak.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 21:15 
Cytuj  
Hehe mam ten sam problem... Ale WoWa nie odstawilem i nie zamierzam (przynajmniej nie w takim stopniu zeby w ogole przestac grac). Moim zadniem podczas dnia jest na tyle czasu ze mozna sie uczyc i ciorac w wowa... oprocz tego nauke sobie dawkuje juz stopniowo od poczatku roku, tak wiec jakis brakow w wiedzy nie odczuwam;)
A poza tym nie po to uczylem sie przez cale LO zeby teraz musiec odstawiac wszelkie przyjemnosci :P
Matma, Polski - o to raczej jestem spokojny... Gorzej z fizyka, bo co staram sie do niej przysiasc, niewiele z tego wychodzi:)

meterrr wg moich informacji test wewnatrz-AGHowy to tylko 20% punktow ogolnego wyniku. Reszta to maturka (40% matma, 20% fiza, 20%anglik)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.