mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:38 
Cytuj  
"Całkowicie odjechany, wyrąbisty, tip-top" Czarzasty

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=532


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:40 
Cytuj  
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10446 <- wg faq to tu maja ladowac filmy ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:43 
Cytuj  
yyy.. nie wiedziałem... ale wiem dlaczego nie wiedziałem... Bo topic "filmy" należy przykleić... imho


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 12:13 
Cytuj  
Czarzasty napisał(a):
Bo topic "filmy" należy przykleić... imho

Od tego masz FAQ i linka w nim.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 13:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Czarzasty napisał(a):
Bo topic "filmy" należy przykleić... imho

Od tego masz FAQ i linka w nim.

X.


Hehe Xanth... pozwól, że się przyczepię..., ale Twoja wypowiedź... nie za bardzo rozumiem jej intencję..., że niby od czego mam Faqa? :wtf: Chyba nie rozumiesz idei przyklejonych tematów... zacytuję:
"WOW forum FAQ - przeczytaj, zanim zadasz pytanie"

Ja nie mam pytania, ja chcę się podzielić z innymi informacją. :roll:


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 13:54 
Cytuj  
Dodaj wiec informacje do wskazanego w FAQ tematu, tak trudno to pojac? Idea tego FAQ jest to, zeby nie bylo milionow przyklejonych tematow przez ktore trzeba sie przebijac i ktore robia tylko syf na boardzie, tylko jeden, wskazujacy na interesujace tematy.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 14:19 
Cytuj  
FAQ... że tak powiem! Nadal nie rozumiem Twojego toku myślenia... zgodnie z tym co sugerujesz... jedyny sposób jaki pozwoliłby zachować wzgledny pożądek na boardzie... to byłoby umieszczenia wszytskich tematów w FAQ (bo dlaczego niby następujący topic nie powinien być umieszczony w FAQ: viewtopic.php?t=12179 - według mnie ze względu na swój pytający charakter zasługuje nawet bardziej niż skromny topic niniejszy)... Idąc dalej i abstarchując od naprawdę bolesnego faktu, że możliwości borda, który pochłąnął tak cenne zasoby jak czas i pracę wielu, wielu osób... programistów, webmasterów, administratorów, moderatorów itd., byłyby wtedy nie w pełni wykorzystane... to i tak wrażenie, że uniknęliśmy "syfu" na boardzie (idę tutaj ściśle za Twoją logiką) byłoby tylko połowiczne, bo przecież ten jeden temat (mianowicie FAQ), też by niszczył wrażenie prawdziwej czystości... na którym Ci najwyraźniej zależy.

ERGO DLA TYCH, KTÓRYM SIĘ NIE CHCIAŁO CZYTAC POWYŻSZEGO ;)
:
Uważam Xanth, że Twoja wypowiedź jest nieprzemyślana, pusta i nie służąca niczemu oprócz zakcentowania Twojego Ego, tudzież nabijaniu postów, albo nawet obu powyższych celów, których być może sobie nawet nie uświadamiasz.
</done>

Ps. Do moderatora: z przykemnością umieszczę link zawarty w tym topicu, w przyklejonym temacie p.t.: "FILMY - tutaj podawajcie linki do filmów z Wowa", bądź w innym przyklejonym temacie, który mi zostanie wskazany, jako temat służacy merytorycznie temu samemu celowi i będącym przez swój tytuł takim samym teamtem.


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 14:32 
Cytuj  
Czarzasty, zapraszam do glosowania http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12385

Fakt jest jednak taki, ze temat FAQ przyklejony zostal po to, aby wygodnie moc znalezc okreslone tematy. Niepotrzebie to roztrzasacie.

PS. Dla zainteresowanych, link do filmu wczesniej nie dzialal... teraz jest ok.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 14:45 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Czarzasty, zapraszam do glosowania http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12385


lol... rozbawiłeś mnie :D
jednak jako użytkownik ze skromnym dorobkiem powstrzymam się od głosowanie, gdyż mój subiektywny głos na jkiegokolwiek kandydata miałby wielką szansę być chybiony... choć mark24 gada według mnie wiele przytomniej niż Xanth :]


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 14:50 
Cytuj  
W przeciwienstwie do ciebie, ja juz nie musze nabijac postow.
A co do przyklejania tematow, pewnie, mozna przykleic wszystkie tematy z FAQ, tyle tylko, ze wtedy cala pierwsza strona dzialu WoW bylaby tematami przyklejonymi, a nowe by sie pojawialy na stronie drugiej. Po to sa tematy wyszczegolnione w FAQ, zeby uniknac czegos takiego. Ale byc moze nie wiesz, ze w momencie jak dopiszesz sie do tematu ktory znajduje sie gdzies gleboko, to ten temat "wraca"na poczatek listy. Ty wolisz zrobic kolejny nikomu niepotrzebny temat, chyba tylko dlatego, ze to twoj wlasny.
I zastanawiam sie, po co ja ci to w ogole tlumacze? Przeciez i tak nie zrozumiesz. Dlatego EOT z mojej strony, mozesz flamowac sobie dalej sam.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 15:06 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
W przeciwienstwie do ciebie, ja juz nie musze nabijac postow.


Zwrócam uwagę na ciekawe podejscie do tematu. Obecnie X. wyzwolił się z jakiegos niepojetego przymusu, który kiedyś kazał mu nabijac posty.

Cytuj:
A co do przyklejania tematow, pewnie, mozna przykleic wszystkie tematy z FAQ, tyle tylko, ze wtedy cala pierwsza strona dzialu WoW bylaby tematami przyklejonymi, a nowe by sie pojawialy na stronie drugiej.


Nie zgodzę się. W takim przypadku nowe tematy pojawiałyby się zawsze na ostatniej stronie. ;)

Cytuj:
Po to sa tematy wyszczegolnione w FAQ, zeby uniknac czegos takiego.


Taa... czemu nie umieściłeś tam tego tematu: viewtopic.php?t=12179 - wciąż nie rozumiem.


Cytuj:
Ale byc moze nie wiesz, ze w momencie jak dopiszesz sie do tematu ktory znajduje sie gdzies gleboko, to ten temat "wraca"na poczatek listy.


Kurcze może po 3k postach, też poczynię równie błyskotliwe spostrzeżenia... nie jest to jednak pewne

Cytuj:
Ty wolisz zrobic kolejny nikomu niepotrzebny temat, chyba tylko dlatego, ze to twoj wlasny.


Uważam, że ten temat: viewtopic.php?t=10035 jest DUŻO mniej porzebny niż mój! Buahahaha


Cytuj:
I zastanawiam sie, po co ja ci to w ogole tlumacze? Przeciez i tak nie zrozumiesz. Dlatego EOT, mozesz sie produkowac dalej sam.


I oczywiście ani słowa na temat filmu... jeśli już muszisz wiedzieć: nie mojej produkcji. :wink:


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 15:13 
Cytuj  
idzcie pograc w WOW, juz koniec pracy i pisania z nudow na forum :) :) :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.