mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 17:00 
Cytuj  
Zrobiłem nową postać, Druida. Pomyślałem że postawie na SPI a po jakimś czasie zacząłem liczyć jak to się przekłada na regen i wyszło mi że SPI to kiepski pomysł.
Początkowo to wyglądało nieźle do 50 SPI, każde +1 Mana tic uzyskiwałem z 2 SPI. Potem 50-60 za każdy 1 pkt SPI uzyskiwałem 1/4 tica czyli +1 tic za 4 SPI. Powyżej 60 jest jeszcze gorzej bo 1/5, czyli 5 SPI to +1 tic.
W zestawieniu wygląda to tak:
0-50 2 SPI = 1 tic
50-60 4 SPI = 1 tic
60-70 5 SPI = 1 tic

Żebyśmy się dobrze zrozumieli to tu jest jak z podatkami, mniejszy tic nalicza się dla wartości które przekracają pewną granicę. Czyli przy SPI 70 mam: 25 (50 SPI) + 2,5 (50-60 SPI) + 2 (60-70 SPI) = 29,5 tic

Dalej nie mogłem tego sprawdzić bo lvl 20 dopiero, ale miałbym prośbę do większych druidów, możecie podać swój mana tic i spirit jaki macie aktualnie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 17:12 
Cytuj  
Osobiscie omijam spirit duzym lukiem, chyba ze jest jako dodatek w jakims itemie.

W chwili obecnej, eagle setup, sta/int.
Innervate daje na tyle kopa ze nie potrzebuje specjalnie wrzucac w spirita, a reflection jest zbugowany chwilowo ;f

Spirit zostal efektywnie znerfowany zeby nie bylo szansy zbudowania unlimited mana setupu, wiec poswiecanie zycia/many na dodatkowy tik czy dwa mija sie z celem imo.

Inna sprawa jest to ze spirit zdaje sie byc glownym statem druida T_T.

Moje podejscie jest takie : wole miec 4k many i 25/tik (liczby z kapelusza) niz 2500 many i 50/tik. Zwlaszcza ze casting disturbuje regeneracje na 5s, wiec walce masz praktycznie 0 przyrostu chyba ze wskoczysz w miska, ale zazwyczaj nie ma czasu na takie zabawy :P


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 17:24 
Cytuj  
Jasna sprawa eagle to podstawa do PvP, bezdyskusyjnie. W tej jednak chwili szukam sposobu na najprzyjemniejsze PvE.

Wygląda na to że przy PvE eagle to też będzie postawowy stuff...

P.S.
Bardzo nie lubie siadać :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 17:35 
Cytuj  
Mi w pve sprawdzal sie mix bear/tiger, i oczywiscie feral.

Taktyka jest w miare prosta, catform, prowl, atak, zabijasz mobka albo dwa, shift out, regrowth, shift in , biegniesz dalej.

Pure grind, 0 downtime, jak wyskakujesz drugi raz to mana prawie zawsze pelna jest :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 22:02 
Cytuj  
Jesli ktos nie wie to innervate u druida bazuje na: regen many opierajacej sie na SPI x 4 - wiec dawanie w sta + int ma sens jedynie u druida ktory nie uzywa innervate... pozatym gdzie wy ludzie znajdziecie takie end gaming itemy?

wildheart set (endgamingowy set druida) daje bonusy: malo sta, duzo spi i duzo int. innych blue itemow, ani nawet tych epic w zadnej bazie wowa nie znalazlem ;) to nie mag panowie.... :

http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=185

jakby sie ktos plul sprawdzalem to sam: zapuscilem innervate na secie:
+sta+str - regen 2k mana
+sta+int+spi - regen 4k mana ^^

moja postac: lvl 60

Sta 168 (180 z bufem) HP: ponad 3k
Int 298 (310 z bufem) 5.6 k mana
Spi 246 - regen many: co 1 "tik" 70/80...

ktos chce wiecej szczegolow na temat statystyk/equip postaci klikac na moj profil ponizej ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.