mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 16:56 
Cytuj  
Witam!
Wlasnie spedzilem pare chwil na http://www.classesofwarcraft.com i sobie taki template ulozylem do mojego nowego druida. Wszelkie sugestie odnosnie jego wad, zalet, ew. zmian beda bardzo mile widziane.

Balance 28 Pts
Improved Wrath 5/5
Improved Moonfire 5/5
Natures Reach 2/2
Swiftshifting 3/3
Omen of Clarity 1/1
Moonglow 5/5
Moonfury 5/5
Natures Grace 1/1
Vengeance 1/5

Restoration 23 Pts
Improved Mark of the Wild 5/5
Nature's Focus 5/5
Improved Healing Touch 5/5
Improved Rejuvenation 5/5
Nature's Swiftness 1/1
Improved Tranquility 2/2

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 17:30 
Cytuj  
Swiftshifting 3/3 -- do balance i resto zupelnie nie potrzebne, to jest dodatek do feral, shift out, heal, shift in, zbedny

Improved tranquility - od tego jest barkskin

Vengenance 1/5 - hrrrf.. ani w lewo ani w prawo

Improved wrath - 0.5sec szybciej, z czego 0.25s zajmuje mozgowi zareagowanie na gotowosc, nie warte 5 punktow

Bleh.

Moja rada :

Restoration - az do innervate, jak tam ci sie podoba, lepiej wrzucic 4 punkty w furor i gift of nature niz w improved healing touch. W zaleznosci czy feral czy nie, albo intensity (chociaz to srednie jest) albo improved rejuv (pomaga)

Balance : Natures grasp 5, reach 2, improved roots2, improved moonfire 5, omen of clarity 1, (teraz do wyboru, albo 5 w moonglow, albo 5 w improved regrowth w resto, ja bym sie sklanial ku temu drugiemu).

Oczywiscie podejscia sa rozne, z pewnoscia zaraz wywiaze sie dyskusja :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 21:14 
Cytuj  
inne buildy niz 9/11/31 i 9/21/21 (bala/feral/resto) na serwerze pvp nie maja racji bytu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 21:30 
Cytuj  
Wlasnie nie jestem przekonany do tego feral charge. W 1v1 moze i ok, ale w grupowym pvp albo instancach trzeba leczyc ziomow i rzucic czar czy dwa miedzy healami..

Feral jest swietny do solowania :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 21:38 
Cytuj  
Ja mam pytanie do druidow. Root druida nie puszcza w pvp jak zadaje on zrootowanemu odrazenia. Slyszalem, ze to naskutek buga i ze bedzie to poprawione. To prawda czy plotka?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 21:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja mam pytanie do druidow. Root druida nie puszcza w pvp jak zadaje on zrootowanemu odrazenia. Slyszalem, ze to naskutek buga i ze bedzie to poprawione. To prawda czy plotka?


Plotka, mi sie czasem w pve zdarza ze stworki sie odrootowuja po pierwszym ticku.

W PvP jak najbardziej puszcza podczas zadawania dmg, do tego mozna uzywac tego tylko na zewnatrz, a do tego w nastepnym patchu kazde rzucenie rootow w ciagu 15s od konca poprzedniego bedzie skracalo czas o polowe, a za 3cim razem przeciwnik bedzie mial immune'a.

GIMP.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 22:13 
Cytuj  
feral charge = must have w PvP - bez tego dostajesz baty od kazdego warlocka i priesta (doskok po fear jednoczesnie lamiac czar - przewaznie jakiegos draina), a grupie uzywam do ratowania priestow na raidach "dostakujac" do nich miskiem i stun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 23:19 
Cytuj  
W opisie roota wyraznie stoi "Damage caused may interrupt the effect." Czy moze przerwac, ale wcale nie musi :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 07:57 
Cytuj  
Cytuj:
inne buildy niz 9/11/31 i 9/21/21 (bala/feral/resto) na serwerze pvp nie maja racji bytu.

Co to znaczy nie maja racji bytu?? To jest mmorpg i kazda postac to inna osoba przed monitorem kompa.Kazdy robi postac tak jak jemu sie podoba a nie mechanicznie tak jak mowisz bo tak jest najlepiej. Kazdy w koncu dojdzie do optymalnego dla siebie ustawienia punkcikow w talenty. I za to cenia wlasnie takie gry ..kazdy kogo spotkam moze mnie czyms zaskoczy a nie ciagle i ciagle to samo. Trzeba miec radosc z gry a nie bezmyslne kopiowanie cudzych pomyslow bo tak jest najlepiej itp. Oczywiscie to tylko moje zdanie ale mam nadzieje ze duzo osob grajacych w WoW sie ze mna zgodzi.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 08:00 
Cytuj  
Pisząc że nie mają racji bytu, miał na mysli za każdy inny build jest batożony bezlitośnie i dla swojego własnego dobra wybierz powyższy ;)

P.S.
Ja też omijam buildy duzym łukiem. Często się okazuje, że mój final mocno przypomina ten 'najlepszy' ale ile mam radochy przy dochodzeniu do tego, to już moje...


Ostatnio edytowano 15 kwi 2005, 08:02 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 08:02 
Cytuj  
Ja tam na razie gram po swojemu...w kazdej chwili mozge sobie przeciez reset talentow zrobic i ustawic inaczej :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 08:03 
Cytuj  
Tak pomijając post BiGi to Nestor dosyć sprawnie i sensownie ocenił Twój build :]

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 08:06 
Cytuj  
Mój ?? gdzie?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 04:36 
Cytuj  
Cytuj:
Co to znaczy nie maja racji bytu?? To jest mmorpg i kazda postac to inna osoba przed monitorem kompa.Kazdy robi postac tak jak jemu sie podoba a nie mechanicznie tak jak mowisz bo tak jest najlepiej. Kazdy w koncu dojdzie do optymalnego dla siebie ustawienia punkcikow w talenty. I za to cenia wlasnie takie gry ..kazdy kogo spotkam moze mnie czyms zaskoczy a nie ciagle i ciagle to samo. Trzeba miec radosc z gry a nie bezmyslne kopiowanie cudzych pomyslow bo tak jest najlepiej itp. Oczywiscie to tylko moje zdanie ale mam nadzieje ze duzo osob grajacych w WoW sie ze mna zgodzi.


resowalem talenty 5 razy i sprawdzalem moja postac na 2 roznych typach itemow... wiec raczej nie naleze do typowych powielaczy bez wlasnego zdania. Potrzebowalem poprostu wydac na to kupe forsy zeby stwierdzic na wlasnej skorze: wszystko oprocz tych 2 buildow ktore wymienilem sie nie sprawdza w endgamingu :) (poprzez engaming rozumiem PvP i grupy w instancji) jak ktos sie ze mna nie zgadza to niech resuje talenty i wydaje kase na itemy jak ja robilem, poprostu dziele sie swoim doswiadczeniem.

Chcialbym zaznaczyc tez, ze druid ptrzechodzi spore modyfiikacje - ostatni patch dodal 3 nowe skile ! Przed patchem "rzadzil" build 18/0/33 lub bardziej popularny 13/0/38, teraz wszyscy przeszli na 9/11/31 lub na 9/21/21 w zaleznosci czy bardziej nastawiasz sie na PvE czy PvP.... nie wiadomo co bedzie za jakis czas...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 23:03 
Cytuj  
BTW - feragho wlasnie wrzucil swoj 3ci film PvP, poprzednie 2 byly swietne i mozna je traktowac jako kompedium wiedzy PvP druida, chociaz moim zdaniem niektorzy jego przeciwnicy mieli blade pojecie co moze a co nie moze druid (np warlocki walczace z nim z succubusem i impem zamiast fellhoundem ktory zjada bufy, przerywa heale itp) ale i tak kolo wykonal spory kawal dobrej roboty. oto link:

http://files.filefront.com/InnervateDzi ... einfo.html

have fun
ja wlasnie zasysam

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 09:44 
Cytuj  
yyy zassałem 3 razy, z różnych linków na tym filefroncie i za każdym razem error przy rozpakowywaniu ;f Działa Ci BiGi? Z ktorego linka ssales? U ciebie tez to wazy tylko 100mb?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 10:07 
Cytuj  
Wlasnie tez mam jakas chale :( i to z 2 roznych serwisow... no nic poczekac trzeba moze ktos wrzuci dobry plik....

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 11:23 
Cytuj  
" unzipping gave an error first, so I tried again to unzip with winrar en selected the thing to keep broken files or sumthing. Then all of a sudden I could open it and see it."


" downloaded from Filefront (server 4) and I can't open the archive, even with "keep broekn files" checked either.

Edit:
I fixed it, I downloaded the file agian from server one this time. I opened the zip-file with WinRar and then I clicked "repair archive" under the tools menu. After that I got a new archive in the same folder, I opened that with winrar and then it worked with the "keep broken files"."


Sciagam jeszcze raz. Wiele osob sie pyta, gdzie jest ta opcja "keep broken files", wiec w razie jakbym tez nie znalazl - moze ktos tutaj wie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 11:26 
Cytuj  
Extract to.. lewy panel, u dolu.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 12:13 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Extract to.. lewy panel, u dolu.


thx a lot.

Sciagnalem, zrobilem repair archive - stworzylo spakowany plik "rebuilt.InnervateD", chcialem extract to rebuilt z "keep broken files" - no i dupa, pisze, ze file is corrupted, wyladowuje 115mb z filmiku i nie dziala :cry:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.