mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 19.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:22 
Cytuj  
Czytam od jakiegoś czasu forum zeby wiedzieć jak zacząć grać (jak i kim) a poniewaz wow juz jedzie do mnie mam drobny dylemat - generalnie zdecydowalem sie na Horde i tu mam dwie postacie Shaman lub Druid. Zamierzam zacząć na serwerze PvE - którą postacią będzie lepiej sie grało? Czytałem wątek o druidzie i podobno jest najlepszym wyborem do solowania ale czy shaman bedzie duzo gorszy? Jeszcze jedno pytanie czy druid night elf rozni sie (oprocz wygladu) od druida taurena?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:32 
Cytuj  
Zapachem :D

Oczywiscie elf smierdzi. :D :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:40 
Cytuj  
Tauren ma +5% hp i warstomp.

Elf ma +1% dodge i shadowmeld, co u druida jest srednim featem :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:49 
Cytuj  
Jak masz zamiar grac na serwerze PvE to jedyne co sie liczy to klimat postaci, niepatrz na skille rasowe bo one sa mniej wazne niz to czy bedzie ci sie dobrze gralo dana postacia. Co do szamana to gdzies czytalem ze szaman zbudowany na walke w zwarciu spisuje cie calkiem ladnie przeciwko mobom.


Posty: 48
Dołączył(a): 19.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 06:40 
Cytuj  
KhaYmaN napisał(a):
Jak masz zamiar grac na serwerze PvE to jedyne co sie liczy to klimat postaci, niepatrz na skille rasowe bo one sa mniej wazne niz to czy bedzie ci sie dobrze gralo dana postacia. Co do szamana to gdzies czytalem ze szaman zbudowany na walke w zwarciu spisuje cie calkiem ladnie przeciwko mobom.


Tak - doczytałem ze PvE to inne zasady niz nawalanka ciągle (to znaczy inni cie nawalają bo masz niższy poziom :) )i to mi chyba bardziej odpowiada i tu klimat postaci najbardziej sie liczy.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 07:50 
Cytuj  
Cytuj:
Tak - doczytałem ze PvE to inne zasady niz nawalanka ciągle (to znaczy inni cie nawalają bo masz niższy poziom )i to mi chyba bardziej odpowiada i tu klimat postaci najbardziej sie liczy.


(to znaczy inni cie NIE nawalają bo masz niższy poziom )

Jak szukasz klimatu to wybierz RP server.


Posty: 48
Dołączył(a): 19.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:48 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Cytuj:
Tak - doczytałem ze PvE to inne zasady niz nawalanka ciągle (to znaczy inni cie nawalają bo masz niższy poziom )i to mi chyba bardziej odpowiada i tu klimat postaci najbardziej sie liczy.


(to znaczy inni cie NIE nawalają bo masz niższy poziom )

Jak szukasz klimatu to wybierz RP server.


Tak chodziło mi ze na PvP cię nawalają. Nie mam czasu za duzo grać wiec szybkie ciągnięcie lvl to nie dla mnie a bez niego bedę 'miesem' dla innych.

Gdzie jest ten kurier z wow-em, no gdzie on jest ....... :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.