mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 21:57 
Cytuj  
Mam takie pytanie. Widze tutaj dosc duza ilosc osob ktore uzywaja i chyba lubia prowadzic tam jakies statystyki swoich podopiecznych ;) Ja znalazlem dwie takie stronki Allakhazam i WoWRankings Dwa pytania, jest jeszcze wiecej takich stron ? No i drugie najwazniejsze, nikt sie nie boi o swoj acc ? przeciez aby updatowac takie staty trzeba w programie updatujacym podac swojego userka z konta i pass. Jest to bezpieczne ? ;) Sorka za pytanie jezeli to jest wam wszem i wobec wiadome ze to normalne i setki tysiecy graczy z tego korzysta, ale przeciez moze sie zdazyc taki wlam na konto czy cos ;)

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 22:00 
Cytuj  
Nie podajesz hasla do swojego konta z gry przeciez tylko do do konta które sobie robisz na jednej z tych stronek.


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 22:21 
Cytuj  
Tak dane sa pobierane z mojego hdd nie z serwera wowa czy tam z powietrza. Mino to skoro to co robimy w grze czy tam obojetnie zabijamy lazimy, gadamy to sie zapisuje na hdd a z hdd leci tam gdzies na stronke. Wiem wiem jestem za bardzo przezorny to tylko w naszym kraju jest tyle zlodziei ze czlowiek na kazdym ktoru sie obraca czy ktos go z czegos nie skubie ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 22:25 
Cytuj  
a ja mam takie pytanie , czy na wowrankings , podawane są servery US , czy EU ?? bo nie ma żadnych oznaczeń a jak wiadomo znaczna cześćservów US i EU ma identyczne nazwy


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 22:25 
Cytuj  
nie zrozumiałes mnie. Nic nie jest z niczego pobierane. Na allakazam (mam tam profil FFXI) tworzysz konto a pozniej recznie ustawiasz sobie lvl sprzet itd. nikt ci nie zaglada to twojego konta WoW czy np tak jak mi FFXI


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 07:40 
Cytuj  
recznie sobie lvl ustawiasz ? a o wowreader slyszal ? :wtf:

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 09:34 
Cytuj  
:o o tego nie wiedzialem, WoWRankings zapisuje normalnie podczas gry wszystko potem sie robi update i stad moje pytanie. Poprostu wszystko robi klient WR zrzuca dane i potem je updatuje na strone :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 11:16 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
:o o tego nie wiedzialem, WoWRankings zapisuje normalnie podczas gry wszystko potem sie robi update i stad moje pytanie. Poprostu wszystko robi klient WR zrzuca dane i potem je updatuje na strone :)

WoWreader z alkakhazam robi dokładnie tak samo - tyle że do tego to raczej nie jest potrzebne login/pass do konta w WoW.
Dane postaci itd. są zapisywane w plikach xml, które potem reader czyta.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:32 
Cytuj  
Ja na allka profil FFXI ustawiałem ręcznie. Myslalem ze skoreo dzial wow tez jest na allka to wyglada to tak samo


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.