mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 15:02 
Cytuj  
Jak działają te enchanty?
Icy Chill ma proc dmg, czy tylko slow?


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 17:35 
Cytuj  
Icy chill> obniza speed o 70% i speed ataku o 20%....do pvp nawet sie czasem przydaje.....dziala gdzies 3-4 sekundy i czasem jak nei naloze criplinga pomaga...z tym ze wchodzi jakos 5-10% albo nawet 3-8% ciezko mi sprawdzic bo czasem b czesto wchodzi....

Crusadera nei planuje nalozyc na bron bo cos takiego tylko na epicka dobra bron....czyli taka ktora nam bedzie dlugo sluzyc.....jeden kumpel z gildi od nas ma i super sprawa. Nie dosc ze leczy to jeszcze sila wzrasta o 100 podczas walki, dosyc czesto wchodzi i dziala bodazje 10 sekund....ale nie jestem pewny bo sam nie testowalem.

A ja mam pytanie ktos wie z kolej jak dziala ten enchant lifestealing czy jakos tak. jak czesto wchodzi ile zabiera hp przeciwnikowi i czy sie oplaca ladowac na bron.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 18:29 
Cytuj  
Lifestealing wchodzi czesto, z tego co slyszalem czesciej niz crusader (nie dam glowy bo crusader nie mam), zadaje 30hp obrazen i tyle samo leczy.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 19:15 
Cytuj  
Śmieszą mnie takie rozważania z częstością wchodzenia. Wszystkie "chance on hit" mają ten sam % wejścia. Czemu miałoby być inaczej i czemu blizz miałby o tym nie informować?

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 20:30 
Cytuj  
LOL jest mod ktory pokazuje czestotliwosc wchodzenia enchantow i coh z broni w tej chwili jestem po zmianie UI i qrde nie wiem jak sie nazywa ale chyba ktos z gildii go uzywa wiec moze jeszcze go zalatwie i ziorne w kazdym razie icy chill odpala sie rzadziej niz crusader, tego jestem pewien.

... dlatego zaloze sobie weapon +5 na mojego heartseekera, wole miec staly dmg :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 00:44 
Cytuj  
Blizzard nie informuje o wielu rzeczach. A rozne czestosci "wchodzenia" enchantow latwo samemu sprawdzic doswiadczalnie.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:01 
Cytuj  
a ile kosztuja u was takie enchanty ??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:20 
Cytuj  
crusader/lifestealing ~100g.


Posty: 17
Dołączył(a): 20.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:04 
Cytuj  
Cytuj:
LOL jest mod ktory pokazuje czestotliwosc wchodzenia enchantow i coh z broni w tej chwili jestem po zmianie UI i qrde nie wiem jak sie nazywa ale chyba ktos z gildii go uzywa wiec moze jeszcze go zalatwie i ziorne w kazdym razie icy chill odpala sie rzadziej niz crusader, tego jestem pewien.


Z tym, iz crusader odpala sie czesciej niz ice chill, sie nie zgodze. Wrecz powiem, ze jest wprost odwrotnie - bo ice chill na krol'u (2.80 spd) odpala sie znacznie czesciej niz crusader na heartseekerze (1.70 spd). "na oko" ice odpala sie 1 raz na combat, crusader 1 raz na 3 combaty, co przy tych predkosciach broni daje ok 5 razy wieksza szanse na odpalenie ice chilla. Oczywiscie czasami zdarza sie, ze crusader odpali sie 3 razy w czasie jednej walki a ice ani razu :D


_________________
. : : Nebulus . . Rogue . . 60 Lvl . . Murloc Lover : : .

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:07 
Cytuj  
skoro jestesmy przy enchantach jakis druid poleci hi end enchanty na wszystkie itemy dla druida

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:49 
Cytuj  
chance on hit jak sam blizzard potwierdzil nie jest zadna procentowa szansa
bo jak sword powiedzmy z speedem 2.00 i szansa np 5% na aktywacje crusderea i sword 2h ze speedem 3.5 i 5%... to by znaczylo ze wolne bronie sa dyskrynminowane :) nie wiem jak blizzard to liczy ale wolne bronie maja taka sama szanse jak szybkie

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:53 
Cytuj  
Postal napisał(a):
chance on hit jak sam blizzard potwierdzil nie jest zadna procentowa szansa
bo jak sword powiedzmy z speedem 2.00 i szansa np 5% na aktywacje crusderea i sword 2h ze speedem 3.5 i 5%... to by znaczylo ze wolne bronie sa dyskrynminowane :) nie wiem jak blizzard to liczy ale wolne bronie maja taka sama szanse jak szybkie


nie moge sie z toba zgodzic gdyz poisony rogue tez maja "chance to hit" i dagger truje duuuuuuuuuzo czesciej (najlatwiej to sprawdzic -> zalozyc dagger przez 30min a pozniej sword na kolejne -> na daggerze sie duzo szybciej skonczy poison, ofc mowie o main hand)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 15:09 
Cytuj  
Nebulus napisał(a):
Cytuj:
LOL jest mod ktory pokazuje czestotliwosc wchodzenia enchantow i coh z broni w tej chwili jestem po zmianie UI i qrde nie wiem jak sie nazywa ale chyba ktos z gildii go uzywa wiec moze jeszcze go zalatwie i ziorne w kazdym razie icy chill odpala sie rzadziej niz crusader, tego jestem pewien.


Z tym, iz crusader odpala sie czesciej niz ice chill, sie nie zgodze. Wrecz powiem, ze jest wprost odwrotnie - bo ice chill na krol'u (2.80 spd) odpala sie znacznie czesciej niz crusader na heartseekerze (1.70 spd). "na oko" ice odpala sie 1 raz na combat, crusader 1 raz na 3 combaty, co przy tych predkosciach broni daje ok 5 razy wieksza szanse na odpalenie ice chilla. Oczywiscie czasami zdarza sie, ze crusader odpali sie 3 razy w czasie jednej walki a ice ani razu :D


No to Neb ja mam zbugowanego ice co ty mi robiles bo mi sie odpala raz na combat a to nie zawsze, a crus na twoim heartseekerze odpala sie rzadziej bo one-hand weapon w off-hand maja - 50% dmg i + 50% miss, lub jakos tak :)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 15:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Postal napisał(a):
chance on hit jak sam blizzard potwierdzil nie jest zadna procentowa szansa
bo jak sword powiedzmy z speedem 2.00 i szansa np 5% na aktywacje crusderea i sword 2h ze speedem 3.5 i 5%... to by znaczylo ze wolne bronie sa dyskrynminowane :) nie wiem jak blizzard to liczy ale wolne bronie maja taka sama szanse jak szybkie


nie moge sie z toba zgodzic gdyz poisony rogue tez maja "chance to hit" i dagger truje duuuuuuuuuzo czesciej (najlatwiej to sprawdzic -> zalozyc dagger przez 30min a pozniej sword na kolejne -> na daggerze sie duzo szybciej skonczy poison, ofc mowie o main hand)


Na poisonie pisze Ci dokladnie jaka masz szanse na aplikacje poisona, imo to calkiem co innego niz coh czy enchant :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 15:27 
Cytuj  
Cytuj:
chance on hit jak sam blizzard potwierdzil nie jest zadna procentowa szansa
bo jak sword powiedzmy z speedem 2.00 i szansa np 5% na aktywacje crusderea i sword 2h ze speedem 3.5 i 5%... to by znaczylo ze wolne bronie sa dyskrynminowane nie wiem jak blizzard to liczy ale wolne bronie maja taka sama szanse jak szybkie


tia , teżgdzieś o tym słyszałem ... dlatego wcześniej brałem bronie z jak największym(w znaczeniu że jak najszybciej uderzały :) ) speedem , a teraz to sam już nie wiem : /


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.