mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:02 
Cytuj  
Problem z trafianiem do "innej" instance.

Sytuacja następująca : Zabilismy Lucka, nastepnego dnia zaplanowalismy od razu zabicie Magmadar'a. Nie wszyscy z poprzedniego dnia mogli isc wiec dobralismy z innych ludzi. Po wejsciu do MC okazalo sie ze brakuje kolo 8 osob ,ktore trafily oczywiscie same do pustej instance. Sytuacja byla by prosta (mozna isc tylko z ludzmi ktorzy byli pierwszym razem) gdyby nie to ze czesc "nowych" jednak weszla z nami a czesc nie. Wiem ze problem jest czesto spotykany jednak nie chce mi sie przekopywac przez kupe bzdur na official forumkach.

Czy moglby ktos dokladnie wyjasnic o co w tym wszytkim chodzi, co zrobic by uniknac takiej sytuacji, czy jest jakis spodob by to "odkrecic" kiedy juz taka sytuacja zaistniala ?.

Dzieki ;) .


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 19 kwi 2005, 10:26 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:18 
Cytuj  
Nie robili czasem atenuance to core zaraz przed?

Jezeli tak, to logout na 30 min, jezeli dobrze pamietam, powinien to naprawic.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 07:52 
Cytuj  
nowi nie mogą być zapisani do innego raidu. Mogą to sprawdzić wpisując /raidinfo - powinien wyskoczyć numerek przypisanej lokacji w MC.
Można brać tylko tych z jendakowym numerkiem lub z czystą kartą.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:29 
Cytuj  
Tak, ale jest jakis problem po zrobieniu tego questu na portal do MC, i GMy nie sa za bardzo pomocne ;/

Podobno pomaga wylogowanie danej postaci na pol godziny, albo robienie questu duzo wczesniej, niz sam raid.

Cos wiecej, to na forum o raidach moze sie uda znalezc, bo na 99% stamtad o tym wiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:10 
Cytuj  
słyszałem że po pachu core item jest wewnątrz MC a nie zaraz przed jak wcześniej.
mecze sie ze zrobieniem tego teleporta ładnych pare dni i ciagle mam pecha do grup w BRD.
powiedzcie mi prosze jak dokładnie go wykonać.
z informacji które dotychczas zebrałem:
przed instancem po lewej stronie od wejscia lezy core (druga wersja ze w srodku MC), słyszałem tez że musze tego questa robić w raidzie.

bede bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi opisze dokładnie jak to zrobić podczas normalnego ranu na emperora w brd

pozdrawiam


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:13 
Cytuj  
można w raidzie, w mniejszych grupach pewnie też można
Core jest w środku MC ale widać je zaraz po wejściu, generalnie możesz olać ostatnie trzy Fire_coś tam i wbiec do instancji Molten Core. Przy powtórnym przezonowaniu zostaniesz przeniesiony pod NPC-a który daje ten quest, więc droga powrotna odpada.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
słyszałem że po pachu core item jest wewnątrz MC a nie zaraz przed jak wcześniej.


Dokładnie odwrotnie. Po patchu core jest na zewnątrz MC (jeszcze w BRD), a nie w środku, jak wcześniej.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
można w raidzie, w mniejszych grupach pewnie też można
Core jest w środku MC ale widać je zaraz po wejściu, generalnie możesz olać ostatnie trzy Fire_coś tam i wbiec do instancji Molten Core. Przy powtórnym przezonowaniu zostaniesz przeniesiony pod NPC-a który daje ten quest, więc droga powrotna odpada.
doskonale. czuje sie spokojniejszy jak wiem czego się spodziewać ;)
kurcze mogłem go juz zrobic ale wyczytałem gdzieś że musze być w raidzie i kombinowałem że by na drodze do emperora oczyścić most do MC a po emperorze zostac we dwóch i skonwertować sie do raidu.
jak mówisz że party moze byc to już nie ma kłopotu :wink:

emesio napisał(a):
Deshroom napisał(a):
słyszałem że po pachu core item jest wewnątrz MC a nie zaraz przed jak wcześniej.

Dokładnie odwrotnie. Po patchu core jest na zewnątrz MC (jeszcze w BRD), a nie w środku, jak wcześniej.
byłem tam i go nie widziałem :-?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:32 
Cytuj  
a właśnie
możliwe że jest na zewnątrz, ja to robiłem przed ostatnim patchem, a szczerze mówiąc nie widziałem tego core jak robiliśmy MC ostatnim razem..

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:35 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Deshroom napisał(a):
słyszałem że po pachu core item jest wewnątrz MC a nie zaraz przed jak wcześniej.

Dokładnie odwrotnie. Po patchu core jest na zewnątrz MC (jeszcze w BRD), a nie w środku, jak wcześniej.
byłem tam i go nie widziałem :-?[/quote]

A po czy przed patchem? Z patch notes 1.4 wynika:

"The Molten Core discovery quest has had its objective moved from inside the Molten Core to Blackrock Depths."

Ja robiłem przed - i był w środku MC.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a właśnie
możliwe że jest na zewnątrz, ja to robiłem przed ostatnim patchem, a szczerze mówiąc nie widziałem tego core jak robiliśmy MC ostatnim razem..
no więc tak jak napisałem bylem tam na zewnątrz. zabiliśmy wszystkie fajery i nic tam nie było.

EDIT
lol
czyli w srodku :)
jeśli jest w środku to macie pewnosc ze nie musze byc w raidzie ? (chocby dwuosobowym)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 27 kwi 2005, 13:38 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:37 
Cytuj  
to taki kamień, musisz na niego kliknąć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to taki kamień, musisz na niego kliknąć.
wiem ze kamień. jestes pewiem że nie trzeba być w raidzie ?
(zakładam że ostateczna wersja to ta że to w srodku MC)


_________________
psn

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mark24 napisał(a):
to taki kamień, musisz na niego kliknąć.
wiem ze kamień. jestes pewiem że nie trzeba być w raidzie ?
(zakładam że ostateczna wersja to ta że to w srodku MC)


Można zrobić zarówno w party, jak i rajdzie 10-osobowy (max cap BRD). Zakładam, iż zgodnie z po patchu jest na zewnątrz MC.

Co więcej. Opis questu sprzed 1.4:
Venture to the Molten Core entry portal in Blackrock Depths and recover a Core Fragment. Return to Lothos Riftwaker in Blackrock Mountain when you have recovered the Core Fragment. (...) Attunement is simple. Venture into Blackrock Depths and retrieve a core fragment. Return it to me and I shall attune your essence with the portal.

Opis questu po 1.4:
Venture to the Molten Core entry portal in Blackrock Depths and recover a Core Fragment. Return to Lothos Riftwaker in Blackrock Mountain when you have recovered the Core Fragment. (...) Attunement is simple. Venture into Blackrock Depths and retrieve a core fragment. Return it to me and I shall attune your essence with the portal.

emesio

ps. a więc core fragment jest w BRD, przed wejsciem do MC.
:)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 13:58 
Cytuj  
emesio napisał(a):
a więc core fragment jest w BRD, przed wejsciem do MC.
podoba mi sie Twój optymizm :D
stałem tam i go nie znalazłem. poszukam jeszcze raz :wink:

dzięki za rady


_________________
psn

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:27 
Cytuj  
Jest zaraz przy samym portalu do MC.

Jak patrzysz sie na portal, to po lewej stronie.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:28 
Cytuj  
raid - bierzesz kogos do party konwertujesz na raid i go wywalasz
i tak masz raid solo :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Problem z trafianiem do "innej" instance.

[...]
Czy moglby ktos dokladnie wyjasnic o co w tym wszytkim chodzi, co zrobic by uniknac takiej sytuacji, czy jest jakis spodob by to "odkrecic" kiedy juz taka sytuacja zaistniala ?.


https://forums.worldofwarcraft.com/thre ... #post29214


Nie sprawdzalismy czy działa, ale mielismy ten sam problem 2 dni temu :(

Osoby bez raid-id trafialy w wiekszosci do nowej instancji. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:34 
Cytuj  
redlum napisał(a):
raid - bierzesz kogos do party konwertujesz na raid i go wywalasz
i tak masz raid solo :)
wiem, ale...
jak jestem w brd to żadko kto ma ten q więc podczyszczam most jak ide.
nie moge przekonwertować do raidu po drodze i go zrobić bo zwykle w party jest ktoś kto chce zrobić imperatora.
ostatnio mamy pecha i nie możemy go zabić więc konczy się tym ze nie mam jak dojść do MC bo moby respawnują.

byłem tam w party i niczego nie było po lewej stronie wejscia.
ostatni raz zapytam. źle szukałem czy musze być w raidzie ? :( :(


_________________
psn

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 14:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
byłem tam w party i niczego nie było po lewej stronie wejscia. ostatni raz zapytam. źle szukałem czy musze być w raidzie ? :( :(


Questa Attunement to the Core można zrobić zarówno w party, jak i rajdzie. Party do 5 osób, lub rajdzie do 10 osób (taki jest cap BRD). Przynajmniej można było... Ja go zrobiłem w party, jeszcze gdy quest item był w środku MC.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.