mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 13:23 
Cytuj  
Krotkie i zwiezle pytanie do druidow na wysokich lvl. Jak sobie druid radzi z warriorem i jakie taktyki stostujecie walczac z nim?

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 13:46 
Cytuj  
root arcane root arcane...

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
a 3 root i resist :P :)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 13:54 
Cytuj  
kotek, flee ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 14:32 
Cytuj  
Jak ja kocham ludzi nie majacych nic madrego do powiedzenia i zasmiecajaych tematy...


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 14:48 
Cytuj  
tank to jest jednym z moich najslabszych przeciwnikow aczkowlwiek trzeba bardzo uwazac bo jak machnie 3 kritiki to moze byc po tobie
niedawno mialem piekny pojedynek z warem nie wiem co on robil blyskal sie ,swiecil czarowal :)polszony szly w ruch
pojedynek byl bardzo wyrownany no ale w koncu go dziabnalem
pozniej przyszedl i oddal mi honory ;) super walka
generalnie rootki, w tym czasie masz 1/3 zycia mniej podwojne leczonko i w misia jak sie zdazy to mozna jeszcze mu strzelic starfire no w miedzyczasie moonfire ofkors
jak misio jest juz prawie martwy to wracamy do ludzika i instant talencik uzywamy heala i leczonko (wlaczyc twarda skore) zeby nie przeszkadzal troche dluzej trwa ale masz pewnosc ze zaliczy bez przerywania jak sie da to rootki i stafire i po tanku ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 15:15 
Cytuj  
Madey napisał(a):
(...)jak misio jest juz prawie martwy to wracamy do ludzika i instant talencik uzywamy heala i leczonko


no zebys sie nie zdziwil :P minimum to 40% zycia vs warrior

*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 15:20 
Cytuj  
Z warriorem zazwyczaj walke zaczynam:
1.nature gasp (na charge warriora), starfire x 1-3 (zaleznie kiedy root pusci ) moonfire i od tego momentu masz 2 mozliwosci :

Pierwsza , root i znowu to samo co w poczatkowej fazie, ale nie wiem czy po patchu jest to mozliwe (zabic wara w 3 rootach? nie sprawdzalem).

Druga , feral form misiek (masz tyle samo armora co warrior jak nie wiecej, w healing ubranku masz na 60 lvlu okolo 6k armora) walisz ile wlezie skillami miska, jak hp zejdzie tak do polowy spokojnie stosujesz jeden z 3 nie przerywalnych heali* + rejuve i wracasz do formy miska i tak konczysz walke.

Mozesz od razu zaczac od formy miska ale walka trwa wtedy troche dluzej.

* 3 nie przerywalne heale =
1.stun miska, zmiana na forme castera, heal i powrot do formy miska.
2.war stamp ,root, heal albo war stamp, heal (wyrobisz sie tylko z regrowth) , misiek.
3.nature swiftnes , heal albo nature switfnes ,root, heal, dmg spelle i misiek.
4.mozna jeszcze ostatecznie - dodac barskin, heal - ale tutaj war moze uzyc jakiegos stuna czy cos :/.

Ogolnie bardzo ciezko jest przegrac z wariorem.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 15:24 
Cytuj  
Przy okazji moze ktos napisze jak magiem zabic druida po ostatnim patchu:O

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 15:34 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Przy okazji moze ktos napisze jak magiem zabic druida po ostatnim patchu:O


Złapać go gdy jest AFK.

emesio

ps. praktycznie nie da się. praktycznie, zawsze zostaje lekki margines fartu (na crit buildzie raz zabiłem druida w 7 sekund, odpalajac 2x fireblast i 2x fireball - fart polegal na tym, iz byly to 4 krity z ignite, i jeszcze 2 z nich go zestunowaly impactem - oczywiście, czysty przypadek).


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 16:04 
Cytuj  
mag ma taki szitek ktory blokuje czary leczenia
wtedy jest nieciekawie dla druida

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 16:30 
Cytuj  
Madey napisał(a):
mag ma taki szitek ktory blokuje czary leczenia
wtedy jest nieciekawie dla druida

Counterspell to tylko malutka pomoc dla maga. Na druida dysponujacego jakimkolwiek skillem ten "szitek" to w zasadzie zadna wielka przeszkoda. No chyba, ze ktos zaczyna castowac heala przy 15%hp, dostaje silence i pada.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 16:33 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Przy okazji moze ktos napisze jak magiem zabic druida po ostatnim patchu:O

Gram obecnie w prace mgr i moja wiedza na temat WoW jest niestety czysto teoretyczna, ale postne swoje przemyslenia.

-druid uzywa bear stun (bash?) zeby sie wyleczyc w caster form
-blink out of stun (?) + silence czarow
-burst damage

lub

-spokojna walka do ~40% hp przeciwnika
-wtedy frost nova zeby zapobiec stun z bliskiej odleglosci
-w przypadku powrotu druida do caster form silence
-burst damage

Oczywiscie wszystko zalezy od umiejetnosci sterujacych postaciami graczy. ;)

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 17:15 
Cytuj  
A Imo topic nie jest aktualny bo kto sie teraz dueluje ?

Odkad wprowadzili honor system mialem 2 walki 1v1 a 400 killow to byly raidy , ganki :/

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 18:16 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Przy okazji moze ktos napisze jak magiem zabic druida po ostatnim patchu:O


Da sie jednak druid jest najciezszym przeciwnikiem dla maga, zwykle dostaje odemnie becki i zmienia sie w ta travel form i zwiewa...imho powinni to w next patchu zmienic bo to jest przegiecie....nie wiem travel form od 75% hp tylko mozliwosc zmienienia bo to tak jakby ci koles mounta wyciagnol w czasie walki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 18:27 
Cytuj  
Cytuj:
zwykle dostaje odemnie becki i zmienia sie w ta travel form i zwiewa...imho powinni to w next patchu zmienic bo to jest przegiecie....nie wiem travel form od 75% hp tylko mozliwosc zmienienia bo to tak jakby ci koles mounta wyciagnol w czasie walki.

dokładnie , popieram w całej rozciągłości , druida zaciukałem raptem kilka razy , albo mogłem go zestunować wporę , albo pomógł mi inny druid rootem ... jeśli tylko ucieknie to napewno wróci jak klepiesz moba , dostajesz root i jakimś czarem .. i z mobem na plecach walczysz ... wolę jusz walki z roguem, przynajmniej są krótsze


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 21:38 
Cytuj  
root -> moonfire -> wrath spam (wychodzi z korzenia - podbiega) nature grasp (warrior uderza i wpada znowu w korzen) travel form, run, heal, znowu moonfire, wrath spam (jak ktos nie lubi ciagle tego samego to moze sobie starfire rzucic) warek znowu wychodzi z korzenia (jak mu zostalo troche hp) to teraz: bearform i spokojnie dokanczamy, albo mozna basha dac i pospamowac jeszcze przez 5 sekund ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 22:44 
Cytuj  
Domin napisał(a):
travel form i zwiewa...imho powinni to w next patchu zmienic bo to jest przegiecie...


I jeszcze im nogi obciac !!! A co !!!! Nie beda tchorze uciekac z pola walki !!!
Jestem do glebi zbulwersowany. ;-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 22:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Domin napisał(a):
travel form i zwiewa...imho powinni to w next patchu zmienic bo to jest przegiecie...


I jeszcze im nogi obciac !!! A co !!!! Nie beda tchorze uciekac z pola walki !!!
Jestem do glebi zbulwersowany. ;-)


Travel Form druida = mount

Inne klasy moga mounta w czasie walki wyciagnac i zwiac?? Przeciez po cos jest tak zrobione ze w walce mounta nie mozna wyciagnac nieprawda? Nawet jak lykne pota +50% speed to nie dogonie takiego druida, testowane wczoraj 4 potki zmarnowalem na to.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 23:04 
Cytuj  
Szamanem uciekne ci szybciej i skuteczniej a jakos to nikogo nie bulwersuje.

Earthbind Totem + Frost Shock + Ghost Wolf ===> Goń Mnie !! :D :D

Druid to jest nic przy shamanie.
Kazda klasa (no prawie) moze uciec i ma ku temu mozliwosci, to czy ucieknie zalezy juz od gracza.

A nie wkurwia cie bardziej ze jak druid pusci roota to ci moze uciec idac ??? :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.