mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 21:07 
 
Hm , teraz wiekszosc polakow w WoWie to bezmozgi - jakis typ stoi pod ah i krzyczy "Kupie miecz za dogodna cene , poszukuje uzdolnionego kowala" - BL PvP serwer...

cholera , rece opadaja...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 21:13 
 
Smolik napisał(a):
Hm , teraz wiekszosc polakow w WoWie to bezmozgi - jakis typ stoi pod ah i krzyczy "Kupie miecz za dogodna cene , poszukuje uzdolnionego kowala" - BL PvP serwer...

kurwa mac , rece opadaja...

Oj nasze biedactwo. Ciagle sie uzerasz z tymi polaczkami?
Azja stoi otworem, tam masz prawdziwych graczy ;]

Na serio na BL tak krzycza?? Jesli tak, to lekka porazka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 21:16 
 
Ta... a ja sie go pytam "stary , nie rob wsi pisz po angielsku a tak w ogole to stfu" - a on "o co ci chodzi ? przeciez zaplace za miecz,jestes kowalem???"

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 06:50 
 
Inni polacy np. rzucaja zdrowym, staropolskim 'spierdalaj' jak ktos prosi o zrobienie wody/chebka. :oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 07:12 
 
hie hie hie hie ... :lol: żałosne


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 08:10 
 
Smolik napisał(a):
Hm , teraz wiekszosc polakow w WoWie to bezmozgi

Zdecydowanie masz choc raz racje...

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 08:17 
 
Xanth napisał(a):
Smolik napisał(a):
Hm , teraz wiekszosc polakow w WoWie to bezmozgi

Zdecydowanie masz choc raz racje...

Obrazek

X.


OWN3D :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:13 
 
Obrazek
:oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:19 
 
ten yntelygent Riva to ktoś z tego forum? W jakiej gildii jest?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:21 
 
Mark24 napisał(a):
ten yntelygent Riva to ktoś z tego forum? W jakiej gildii jest?


http://www.mmorpg.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=13 :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:23 
 
no, no nie spodziewałem się, że Smolik to taki macho w WoWie. Tu na forum beast mu zabrania, więc w grze się chłopczyk popisuje.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:33 
 
Wiesz nieche nic mowi ale lubicie poprostu narzekac.Mi sie wprost wysmienicie gra na BL i to ze czasem ktos z siebie robi qlupka o niczym nie swiadczy.Czesto nawet jak ktos zacznie przeklinac, mowic w innym jezyku na generalu zaraz zostaje skarcony i upomniany.Co do smolika to wes sie chlopie zastanow bo teraz placzesz na wzor 12 latka.Tak obrazac gildie bo cie wyrzuciala za glupote.Dziwisz sie ze zalozyciel gildi nie chcial takich sytulacji nawet jesli robiles to dla jaj.I wiesz mi nikt sie nie cieszyl ze odeszles niektorym nawe zrobilo sie nie milo :wink: Wiec troche wiecej szacunku i rozwagi na przyszlosc

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:47 
 
Co tu duzo mowic... lubie wkurzac ludzi

Aha , gra magiem wymaga duzo cierpliwosci - ktorej mi czesto brakuje... jezeli co chwile ktos nadaje na PM'a "food , water" to albo robie jezeli ktos doda "please" , a jezeli nie to robie level 1 food i drink albo po prostu mowie zeby spierdalal jak corvax ktorego nie znam.

Z kostuchem gralem w instance , bylo mi bardzo przykro ze nie rozumie systemu N/G i wszystko rolluje...blue itemy pick up ktorych uzywac nie moze tez... a zaczelo to sie pod koniec instance kiedy nie ma sensu nikogo wyrzucac z party.

Teraz cie cypis kojarze , zaczepiles mnie w ogri - spytales "moze mi powiesz spierdalaj?" nie wiem czy corvax to ktos z twojej rodziny ze cie to tak urazilo. Natomiast zaraz odpowiedzialem tym slowem i byles chyba szczesliwy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:15 
 
jezeli riva = smolik = pure n00b jezeli chodzi za zachowanie.. zakala polskiej spolecznosci w WoW'a ;/ a najsmutniejsze ze to on innych od bezmozgow wyzywa
:wtf:

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:41 
 
Z tego co tu pisze :) Może wyrwane z kontekstu zdania, ale ktoś kto gra Rivą musi być idiotą :D Przynajmniej z tych skrawków na tej stronie tekstu to wynika. Z opnij w grze to każdy uważa tą postać za mega polaczka wieśniaka/wieśniaczke. Brak słów, ręce opadają za takich kudzi to każdy kraj by się wstydził nie tylko Polacy. Jak dla mnie ta postac już jest skasowna, może jakiś drugi idiota odkupi konto i nie będzie wiedział co dostaje :>


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 11:50 przez Alekde, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:43 
 
Poprosilem cie o wode i bylem ciekaw dlaczego nie potraktowales mnie na rowni z np. Corvaxem :(


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:17 
 
Akurat o wodzie nie slyszalem ... tylko "moze mi powiesz spierdalaj" -to powiedzialem.

Nie mysle o sobie jako o zakale spoleczenstwa wowa... A mozecie mi wierzyc , ze jestem bardzo krytyczny w stosunku do siebie.
Jezeli juz mowic "pure n00b" ( chociaz zer uzywaja wlasnie newby ... ale ok )
to IMO nie mozna mowic o newb kulturze - a do tego sie wylacznie odwolujecie... a do newbie gry. Mowiac bezmozg , mam na mysli typow ktorzy graja healerami a nie lecza w instansach... targetuja nie to co trzeba , sciagaja aggro , gina i rolluja wszystko jak leci.



Cytuj:
Z opnij w grze to każdy uważa tą postać za mega polaczka wieśniaka/wieśniaczke
Co do tego to moge miec watpliwosci... czesto chodze na raidy z ekipa , infernal affairs , nihilium.

Smuci mnie fakt , ze polacy zwracaja uwage tylko na kulture... graja jak ostatnie cioty i sie ciesza... przypadek ? leader c9 - gram z nim w instance oraz z 3 szwedami... wstydze sie troche za niego ze zadnego poprawnie zdania po ang. nie napisal. Sciagajac cale aggro i klocac sie , ze dobrze robi przykuwa pytanie innego gracza ktory sie go pyta - r u drunk or just stupid ?
Kultura wymaga chyba milczenia bo nic nie powiedzial...

Ja wole grac z ludzmi ktorzy potrafia , niz z tymi ktorzy nie potrafia... a z tego co ty wyczytuje to w waszym przypadku to sie musi wykluczac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:20 
 
Smolik napisał(a):
czesto chodze na raidy z ekipa , infernal affairs , nihilium.


LOL :) z Nihilum chodzisz na rajdy ??? A mozna wiedziec po co ?? Przeciez nigdy nie wygrasz zadnego itemu grajac z nimi :) Wszystko zbiera Kungen, hehehe


_________________



****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:24 
 
Kungen ma all co potrzebuje : <> z reszta i tak jest imba - 60 lev w 3 tyg. bodajze ; ///

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:25 
 
Z całej tej twojej długiej wypowiedzi nie rozumiem co ma wspólnego kulutra osobista bądź jej brak z umiejętnością grania? Insynuujesz, że ma to jakieś powiązania i czym człowiek bardziej chamski i rzucający przeklaństwami na prawo i lewo tym lepszy z niego gracz?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.