mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 08:50 
 
Witam, jestem Guild Leaderem w Guildi Circle of Nine grającej na serverze BL, od jakiegoś czasu widzę, że hamstwo i wulgaryzmy jakie pojawiły się na naszym serverze mocno zniechęcają porządnych graczy do gry. Niestety moja guildia nie jest idealna i również pośród moich członków, można doszukać się osób, które psują reputacje naszej guildi i psują tą gre. Jesteśmy guildią zrzeszająca ok. 100 graczy, i w tak dużej guildi nieraz jest ciężko doszukać się czarnych owiec, to nie jest przypadłość tylko nasza, ale również innych dużych guild. Jednak jeśli kogoś przyłapie się na takim zachowaniu powinno się go z cała surowością ukarać i napiętnować. Więc prośba do każdego z Was, nie bądźmy obojętni i jeśli widzicie, że któryś z członków naszej guildi czy innej guildi wyzywa kogoś lub stosuje zachowanie naganne, poinformujcie władze danej guildi. Trzeba zacząć przeciwdziałać temu hamstwu, tak aby Polacy nie wstydzili się odpowiedzieć komuś na pytanie, Where are you from?

Ten osobnik już pożegnał się z nasza guildią, i jeśli innych przyłapie na tym zachowaniu spotka ich podobny los.

Obrazek


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:00 
 
*rence*
nie róbcie z tego działu coś na kształt forów od free szardów...
jakby można było zamknąć ten topic i oby więcej takich nie było...
poza tym co to ma wspólnego z WoW-em jako takim ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:04 
 
a nie mozna pisac gildi zamiast guildi :P


_________________
ooo znowu w to gram...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:05 
 
IMO dobrze, zrobia takiemu kolo dupy w grze i na forum to mu sie odechce grac w MMO bo nie znajdzie grupy.
Innej rady ni ma.

Nikon napisał(a):
a nie mozna pisac gildi zamiast guildi
Mnie tez to denerwuje, a wiekszosc osob tak pisze.

Cytuj:
Spocony Yeels: PEDALS !!!
To juz mnie zniszczylo. :D Probowal po angielsku. :D Mimo tylu klotni EU vs. US musze to powiedziec - "fajnie" tam macie.
U mnie na US taka sytuacja miala miejsce (znaczy ja bylem swiadkiem) RAZ i to 3 miesiace temu jak zaczynalem grac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:12 
 
Kabraxis napisał(a):
bo nie znajdzie grupy.
podoba mi się inicjatywa, ale to nie ma sensu. czy naprawde sadzisz że potencjalne party przeczyta ten topic ?

gram w 2-3 raidach każdego dnia i spotkałem tylko jedną osobe z tego forum w wowie - tylko dlatego że sie przywitał jako nowy członek gildi :wink:

to walka z wiatrakami i zaśmiecanie forum :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:13 
 
Jaj sobie nie róbcie.. to nie miejsce do tego. To się nadaje do pogawędek albo najlepiej do flames od razu...

Przecież już dawno wiemy, ze na BL jest chamstwo...

I tak nikogo nie piętnujecie, bo ani ja wiem kto to 'spocony' ani mnie to obchodzi.

Może, jak już jest Was tak dużo, poproście Beasta o założenie forum gildiowego czy coś...

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:32 
 
Ortografia... błagam... ortografia...

Jak można pisać chamstwo przez samo H? Ham mi się kojarzy tylko z szynką. Dżizas, proszę zmień ten tytuł bo społeczeństwo się zatruje.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:33 
 
Ooooo forum graczy z BL :lol: :lol: :lol: Swietny pomysl.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:36 
 
Forum serwera BL, podfora: "FLAMES". i koniec.

HEHE bez obrazy, no offence. :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.