mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:45 
 
Pokaz gry World of Warcraft na dużym ekranie i inne atrakcje...
08 maj 2005 o 14:13 @ ElemenT
Grupa animeNet oraz gildie DUNE i Assembly of Alleria zapraszają na pierwszy ogólnopolski zlot miłośników gry World of Warcraft odbywający się przy okazji cyklu imprezowego GDAnetKon.
Miejsce imprezy: Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku przy ulicy Chłopskiej 64
Start imprezy: 04.06.2005r. (Sobota) o godz 12:00
Koniec: 05.06.2005r. (Niedziela) ok. godz 17:00
W programie:
Pokaz gry World of Warcraft na dużym ekranie (gł. sala projekcyjna konwentu). Wszyscy gracze wiedzą jaką grą jest World of Warcraft. Na łamach tego pokazu postaramy się jednak rzucić nieco świeżości na wasze poglądy oraz zaprezentujemy grę dla publiczności całego konwentu GDAnetKon.
Warsztaty poświęcone strategi gry dla graczy (prezentuje gildia DUNE). Na żywo i przy komputerach gracze obeznani na codzień z grą w każdym jej detalu postarają się Wam zaprezentować serię porad i "sztuczek" które pomogą Wam w przyszłości podczas Waszych wędrówek po "Świecie Warcrafta".
Warsztaty poświęcone interfejsowi gry oraz jego modyfikacjom (prezentuje gildia Assembly of Alleria). Tak zwane UI do gry to najbardziej "modyfikowalny" element aplikacji klienta. Na łamach tego warsztatu zapoznamy Was z podstawami jego działania, oraz zaprezentujemy zestaw naprzeróżniejszych modyfikacji, dzięki którym Wasza gra stanie się łatwiejsza. Mało tego, zdradzimy Wam także kilka "sztuczek" jak z prosty sposób można zmodyfikować oryginalny interfejs bez instalacji żadnych dodatków.
Konkursy wiedzowe z nagrodami. Przetestujcie swoją wiedzę na temat gry oraz świata na którym jest ona oparta. Uprzedzamy, że pytania nie będą łatwe :>.
Spotkanie integracyjne graczy. Panel prezentacyjny dla członków obecnych na zlocie gildi. Wszyscy obecni na imprezie będą mieli swoje "5 minut" na zaprezentowanie swoich gildi i postaci. Zabierzcie ze soba zdjęcia, screenshooty z gry, nagrane materiały video... wszystko to co chcielibyście zaprezentować innym uczestnikom. Serdecznie zapraszamy w tym miejscu wszystkich GuildMasterów (lub ich reprezentantów) na panel prezentacyjny, w którym każda gildia będzie miała czas na to aby przedstawić swój profil i osiągnięcia.
Panele dyskusyjne oraz prelekcje. Kto jest "fajniejszy"? Przymierze czy Horda? Czy nieumarli sa daltonistami? Czy gnomy maja "kompleks wielkości"? Jakie błędy gry rażą nas najbardziej? Na te oraz na wiele innych pytań uczestnicy będą debatować w specjalnym bloku tzw. "paneli dyskusyjnych".
Przegląd "Fan Videos". Twórczość fanów nie zna granic. Teledyski, filmy, słuchowiska, opery mydlane... a wszystko to "nagrywane i reżyserowane" bezpośrednio w sceneriach samej gry. Zapraszamy na przegląd najciekawszych naszym zdaniem filmów zrobionych "przez fanów dla fanów".
Dzięki kafejce internetowej DUNE uczestnicy zlotu będą mogli uczestniczyć w warsztatach i innych punktach programu na przygotowanej specjalnie do tego celu sali z komputerami przystosowanymi do gry w WoW i z dostępem do internetu.
W ramach konwentu GDAnetKon uczetnicy będą mieli dostęp do wszelkich atrakcji planowanych na imprezie (wraz z cześcią komiksowa Grupy GDAK, konwentu mangi i anime aNetCon 2 oraz ogolnopolskiego turnieju konsolowego Nintuś 2K5).

Dzięki naszym sponsorom WSTĘP NA GDAnetKon BĘDZIE CAŁKOWICIE DARMOWY! (pod warunkiem wcześniejszej rejestracji elektronicznej na stronie konwentu). Dla gości spoza Trójmiasta przewidujemy sale do spania. Wiecej informacji na stronie konwentu GDAnetKon: http://gdanetkon.animenet.pl

Serdecznie zapraszamy!


Fajny pomysl, chetnie bym sie zabral ale praca i nie mam czasu. :-(
Jednak jest fajne community w PL !!!

PS. Nie wiem czy ktos z DUNE i Assembly of Alleria czyta to forum ale jesli nie chcieliscie sie tu chwalic to przepraszam. ;-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 10:53 
 
"Wysłany: 09 Maj 2005 09:45"
"Pokaz gry World of Warcraft na dużym ekranie i inne atrakcje...
08 maj 2005 o 14:13 @ ElemenT "

:o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 11:06 
 
Kabraxis napisał(a):
Warsztaty poświęcone strategi gry dla graczy (prezentuje gildia DUNE).


jedyna strategia DUNE to zerg w 100 osob na Tarren Mill oraz gankowanie w 20 osob jednej osoby :)

LOL


_________________



***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 11:40 
 
Huragan, dlaczego Twoje posty to najczęściej szyderstwa?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 11:57 
 
Libero napisał(a):
"Wysłany: 09 Maj 2005 09:45"
"Pokaz gry World of Warcraft na dużym ekranie i inne atrakcje...
08 maj 2005 o 14:13 @ ElemenT "

:o


Bo to jest caly news skopiowany z battlenet

Ta data to data napisania newsa na tej stronce...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:01 
 
Pomijajac fakt ze Horada i Alianci maja swoje zdanie na poruszony przez Huragana temat (ogolnie rzecz biorac sprawa zergow i gankowania) to topic jest chyba o konwencie WoW'a... :roll:

Ps. Pozatym wiemy ze pala sux, alliance zerg i w 5 na 1... pozatym provo nie dziala i harfa mi sie zepsula. Moze choc jeden topic na temat?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:07 
 
KromeR napisał(a):
harfa mi sie zepsula


To tobie też ?

:wink:

A na temat:
fajny pomysł z tym zlotem, szkoda trochę że:
Kod:
Na terenie konwentu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu (lub innych substancji "używkowych") oraz spożywania napojów alkoholowych.


to z pkt. 11 regulaminu imprezy - to jaka to będzie integracja bez browaru ?
:]

EDIT:
chyba że integrowanie będzie "outsourcowane" w najbliższym barze


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:21 
 
Huragan napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Warsztaty poświęcone strategi gry dla graczy (prezentuje gildia DUNE).


jedyna strategia DUNE to zerg w 100 osob na Tarren Mill oraz gankowanie w 20 osob jednej osoby :)

LOL


Już przestań płakać plz. Nie zaśmiecaj kolejnego topicu.


Btw. będą ochroniarze ? ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:25 
 
Shadhun_ napisał(a):

Btw. będą ochroniarze ? ;).


Racja, jeszcze sie gracze zapomna, ze nie sa w grze i moze dojsc miedzy przyciwnymi frakcjami do rekoczynow. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:39 
 
KromeR napisał(a):
pozatym provo nie dziala i harfa mi sie zepsula

piękne, skąd ja to znam ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:43 
 
:D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:10 
 
Post na czas :) albo jak kto woli "Alowie" chcieli aby horda nie wiedziała bo powiedzą co sądzą o aliantach :D A tak na poważnie to imprezy tego typu to moim skromnym zdaniem nie zjazd w szkole podstaowej no chyba, że średnia wieku 15 lat :)

Mam nadzieje, że ktoś to kiedyś poważnie zorganizuje np. CDP i będzie to się działo w poważmej sali, nagłośnieniu itd.

Edit :) Sorrki za zlą interpretacje nie chodziło mi o tą impreze ale ogólnie że tylko weekend wchodzi w grę.


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine


Ostatnio edytowano 9 maja 2005, 14:07 przez Alekde, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:16 
 
Marzą ci się hostessy w stroju sukuba? :D
BTW impreza się dzieje sob-nd. Co do miejsca to fakt ze fajnie by bylo jakby działo się to w jakiejś hali, scena, nagłośnienie, panienki w lateksie :) Ale szkoła podstawowa jeszcze nie jest miejscem najgorszym :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:18 
 
Nie wiem czy dobrze zrozumialem co chciales napisac, ale zlot wyglada raczej na profesjonalnie zorganizowany, przeczytaj dobrze ta notke. A srednia wieku pewnie bedzie taka jak graczy wow, chyba jest ciut wyzsza niz 15 lat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:19 
 
KromeR napisał(a):
Marzą ci się hostessy w stroju sukuba? :D


Ja bym wolał w strojach female NE 8)


_________________
Obrazek

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:19 
 
Pradziwa impreza to mniej więcej coś takiego jak są u nas w firmie (bo całe miasto korzysta z naszych sal) Piękna sala w centrum miasta, w supernowoczesnym budynu z zajebistym nagłośnieniem projektorem za 200k + parkingami, szweckim stolem i dużym foyer. Ogólnie tak to wygląda. Sam bym na organizacje się nie porwał chodz mogę (stanowisko) to zrobić, ale zawsze jest poprawka na zniszczenia i straty. Więc licze właśnie, że CDP lub jakaś inna firma wyłoży kase na sponsorwanie i wtedy można będzie coś takiego zrobić. Poza tym jestem z Białegosotku, a taka impreza musi być zrobiona w warszawie. Np jakis hotel, innym lepszym budynku w centrum miasta. I licze właśnie na CDP że kiedyś to zrobi.

Co do hostess to u nas są ... przemilczmy :] - brak słów


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:37 
 
Ba pewnie ze byloby milo tak spedzic czas, tyle ze to musialaby byc jakas duza impreza promocyjna, a WoW'a nie trzeba promowac. Primo ze sie rozszedl bardzo szybko, secundo malo kto w Polsce gra w MMOGi.
Wiec na polskie wydanie E3 bym nie liczyl :P

Kiedys w Wawie byla organizowana gambleriada (bodajrze). Impreza byla jak na tamte czasy calkiem calkiem. Tyle ze z roku na rok wygladalo to coraz bardziej biednie, az ostatnia (nie bylem) ponoc rozczarowala na maxa. Skoro tak siedzieje z imprezami oficjalnymi to na jakies super atrakcje nie liczylbym (hotele etc)

A co do panienek to coz... Sprawa gustu. Ja tam znam sporo pieknych polskich kobiet.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:38 
 
zderzaq napisał(a):
KromeR napisał(a):
Marzą ci się hostessy w stroju sukuba? :D


Ja bym wolał w strojach female NE 8)


ja jednak obstawałbym przy sukubach :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 38
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:54 
 
SwenG napisał(a):
ja jednak obstawałbym przy sukubach :D


Me too , me too, fajnie się po pupach klepią...
A tak na poważnie to należałoby ankietę przeprowadzić jakie stroje dla pań wybrać , bo to najpoważniejsza decyzja zlotu przecież.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:08 
 
Shadhun_ napisał(a):
Huragan napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Warsztaty poświęcone strategi gry dla graczy (prezentuje gildia DUNE).


jedyna strategia DUNE to zerg w 100 osob na Tarren Mill oraz gankowanie w 20 osob jednej osoby :)

LOL


Już przestań płakać plz.


gdzie tu placz ??? ja sie smieje ze DUNE (najwieksza polska gildia gankerow) ma zamiar robic warsztaty poswiecone strategii gry :)

Jest to dla mnie jedynie powodem do smiechu :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.