mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:26 
Cytuj  
poprosze o wypowiedz stare 60tki ktore maja juz za soba sporo ninja looterow ;-). Wczoraj mialem dosc przykra sytuacje bo rogue mi rollnol godly buty do healing http://www.thottbot.com/?i=11919 (przynajmniej na moj level - te co wypadaja z 1st bossa przy baron runie) co robic w takich sytuacjach, jesli raid ignoruje takie zachowanie ja starym zwyczajem HS'nolem sie do IF bo z reguly z ninjami nie gram (zostawiajac raid z 1dnym healerem) bede wdzieczny za opinie. Jak sie wczesniej trafial ninja to zawsze dostawal kicka i gralo sie dalej bez niego, a tu byla ignorancja [zasady byly ng ofc].

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:41 
Cytuj  
dałes N a kolo co dał ???? G i zrolował czy też dał N??? w sumie w każdej normalnej grupie dostałby kolo kicka za takie coś bo te buciki są typowo nie dla rogue. Lać na taki team z góry strumieniem ciepłego moczu.. ja bym sie nie przejmował na twoim miejscu że zostawiłeś ich tam z 1 healerem - rogue w tych butach powinien podołać z leczeniem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:43 
Cytuj  
zasada ktorej holduje "pass na kazdy boss loot , i na spokojnie obgadac sprawe z ludzmi" , jestes priest...nie powinienes mimo wszystko opuszczac raidu , wyjdz z tego z klasa : powiedz rougowi ze wlasnie zdobyl swojego boss loot i nie moze rollowac na nic innego i graj dalej...bez wzgledu na werdykt . Hs to najgorsze co moze priest zrobic , zawsze jest nas niedobor ( do priesta trzeba miec powolanie :] ) i znalezienie/wgatowanie innego nie jest takie proste ( priest 60 zazwyczaj albo jest zajety albo mu sie nie chce ) . Pamietaj ze grasz z ludzmi i jako tacy musza widziec ze dbasz o interesy raidu poza swoimi ( chyba inaczej bys nie gral ta klasa ) , zdobedziesz reputacje i beda o tobie pamietac :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:43 
Cytuj  
umowa byla taka: jak ktos N to roll jak G to pass jak wszyscy pass to /roll 100 czyli taki szybszy ng zeby nie tracic czasu :)

jestem full reso druid :) wiec nie jestem priest ;-)

probowalem o tym rozmawiac z raidem i z guild leaderem goscia gildii (aqrat byl na rajdzie)


Ostatnio edytowano 6 cze 2005, 13:47 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:43 
Cytuj  
warrior buty

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:48 
Cytuj  
Wogole ustawia sie master lloota i rare czy co tam i po problemie, a wogole olac kolesi, przynajmniej wiesz z kim nie chodzic. :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:49 
Cytuj  
@mark chyba topici pomyliles ;-)

@Kazar to bylo random party wiec mozesz ustawiac :/ Z reguly nie latam w random party (to byla pierwsza instancja z random party na tej postaci).

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:52 
Cytuj  
to sie mowi typowi zeby ustawil, a nie czail, ja bylem wczoraj z rana w random i bylo ustawione.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:56 
Cytuj  
wiesz ja jestem na lv54 to byl moj pierwszy run po kawalek seta bop. Na poczatku plagi pomylilem zamiast na east to na west polecialem to sie moglem odzywac ale nie schodzmy z tematu. Jak rozumiem jak jest ninja loot i nie chca go kicknac to sie mozna hs'owac? bo Aldatha przedstawil troche odmienny poglad na sprawe. Imho ma troche racje jednak z 2giej strony po co chodzic do instancji po expa lub kase? to wiecej na farmowaniu sie zarobi nie wspominajac o ah

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 14:04 
Cytuj  
HS kolesia do Ignore i tyle. Mozesz jeszcze krzyczec ze ten i ten to ninja looter (jak masz na to np screeny), wczoraj w ogrimm jeden koles tak krzyczal i screeny mial na dowod, wszyscy ostro zjebali tego ninja looterka i kolo nie ma szans na party juz do konca WoW chyba :]

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 14:05 
Cytuj  
Jak raid ignoruje takie zachowanie, to po co tracic czas?

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 14:22 
Cytuj  
psk napisał(a):
Jak raid ignoruje takie zachowanie, to po co tracic czas?


święta prawda..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 14:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jesli raid ignoruje takie zachowanie ja starym zwyczajem HS'nolem sie do IF bo z reguly z ninjami nie gram .


i slusznie zrobiles :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 16:08 
Cytuj  
Moje zdanie jest takie

"Nieobecni glosu nie maja"

A jak byles w raidzie i byles jednym z niewielu leczacych to poprostu zwaliles raid. Nic tak nie wkurza jak szukanie przez 1h healera i potem ten sie HS'uje.
Fakt ze jak kolo zninjowal to ktos powinien zareagowac. Ale imho wybrales zla opcje. Wpierw trzeba bylo raidowi powiedziec ze nie bedziesz dalej szedl z looterem.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 17:26 
Cytuj  
sorry ze sie wtrace ale tak dodam swoje 3 grosze (akurat z nudow czytam sobie dzial WoW) .. Skoro w calym raidzie nikt nie zareagowal na to ze butki typowe dla niego zostalu mu zabrane przez jakiegos rogue to oznacza ze mieli go gleboko w D i go zignorowali mimo ze mial racje . W takim wypadku robi sie to samo czyli skoro oni ignoruja go to on ignoruje raid i HS do domku . A jak rozwalil tym caly raid to i dobrze , moze sie naucza zeby na takie sytuacje reagowac a nie ze chlopak zostal wydymany a kazdy na to spokojnie patrzyl :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 17:31 
Cytuj  
Fabianek zrobiles bardzo dobrze. Dodaj sobie lidera raidu do ignore takze. A ten rogue to musze to powiedziec co za QRWA DEBIL.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 17:44 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Moje zdanie jest takie

"Nieobecni glosu nie maja"

A jak byles w raidzie i byles jednym z niewielu leczacych to poprostu zwaliles raid. Nic tak nie wkurza jak szukanie przez 1h healera i potem ten sie HS'uje.
Fakt ze jak kolo zninjowal to ktos powinien zareagowac. Ale imho wybrales zla opcje. Wpierw trzeba bylo raidowi powiedziec ze nie bedziesz dalej szedl z looterem.


nie ma co tlumaczyc
Fabianek napewno troche pokrzyczal ze gosc ukradl mu przedmiot
przy braku odezwu tez bym zrobil leave party i HS


BTW piszesz ze nieobecni glosu nie maja a potem sam dodajesz 2 grosze - a moze tam byles?


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 17:54 
Cytuj  
W takich sytuacjach należy dać JASNO do zrozumienia całemu raidowi, co się właśnie wydarzyło. Reakcją dobrego raidu powinien być kick dla ninjasa. Jeśli nie, to na Twoim miejscu ogłosiłbym wszem i wobec "albo ja albo on" i w razie złej decyzji raidu --> HS

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 18:14 
Cytuj  
a ja chciałem powiedzieć ze kto jak kto ale to ten Rogue powinien rzec "mea kulpa" i w ogóle jakoś sie poczuć.
jak kiedyś przez pomyłkę zamiast zrobić pass na bindowalny przedmiot
(taka była umowa)
to poczekałem a jak już sie dogadaliśmy z kapłanką ze tylko nas interesuje ten itemik to zrobiłem roll ;-P
było wrzasku a wrzasku chociaż item nie był wart całego tego gderania. to ja sam :uwaga serwer RP:
ukląkłem na kolano
ucałowałem ja w rąbek szaty
przeprosiłem grzecznie
poczym nie rollowałem na princessie


:]
do tej pory mam wyrzuty sumienia
ale tez dziwne przekonanie ze osoby które najgłośniej krzyczały tez nie jeden raz taki błąd popełniły
wszystko jest kwestia kultury
ja bym nie wyszedł z rajdu.
ale zrobił sobie szybko makro
/y <nick> to ninjalooter! i powtarzał to średnio co 3 minuty ! ;P
a co! Niech ma !


_________________
dyzortografia
....................
profil

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 18:47 
Cytuj  
redlum napisał(a):

BTW piszesz ze nieobecni glosu nie maja a potem sam dodajesz 2 grosze - a moze tam byles?


Jak poszedl sobie to nie mial glosu. Kolo mogl wtedy powiedziec cokolwiek a on nie mogl odeprzec argumentu.
Jasniej? :)

Ps. Bylem tam. Swoim altem mu zninjowalem a teraz smieje sie w kulak i go podpuszczam :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.