mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:02 
 
Witam,
wywaliło mnie z serwera Ragnaros, jak próbuję się logować to wywala liste serwerów i na niej n ie ma Ragnarosa... zauważyłem też w menu głównym wowa po prawej na dole na szaro jest napisane "Ragnaros". Czy to znaczy że serw po prostu padł i mam czekać? Pytam bo w wowa gram od 2 dni i nie miałem takiej sytuacji :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:03 
 
Hehehe... po przeczytaniu tematu myslalem, ze ubiliscie Ragnarosa czy cos ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:10 
 
tak, to bardzo fajnie że tak pomyśleliście obaj, ale po przeczytaniu tematu każdy średnio inteligenty człowiek domyśliłby sie o co chodzi. Więc zamiast nabijać posty możnaby odpowiedzieć noobowi prawda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:13 
 
OK, w tytule napisales, ze padl, a w tresci pytasz sie, czy padl... Sam sobie odpowiedz teraz.
Poczekaj jeszcze godzinke i wejdz tez na oficjalne forum. Technicy moga byc bardziej zorientowani od nas.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:21 
 
powiedzmy że w tytule napisałem przypuszczenie... a chciałem zapytać tylko o to czy jak serwer padnie to objawia się to właśnie tym szarym napisem w menu - miałem nadzieje że Wy to wiecie jako że gracie od dawna, a BL czasem pady zaliczał.

BTW Hm Ragnaros nie ma swojego forum... mam nadzieje ze na tech supporcie coś będzie.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:30 
 
Poważnie ubiliście ragnarosa? a gdzie screeny? pokaż screeny to uwierzę!


...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:36 
 
Bo ja nie jestem średnio inteligentny :]


P.S.
Przydałby się jakiś powieszony temat o tytule: "Padł mój server"
Wtedy każdy by mógł się dopisać na spokojnie.
Tematy z tego forum raczej nie trafią do supportu Blizzarda, więc właściwie jedyna rzecz jaka z tego wynika to śmietnik na mmorpg.pl

Jeżeli ktoś z moderatorów mnie 'słyszy' to może nie jest to taki głupi pomysł?


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:43 
 
jezuu... ludzie ale macie problemy! ja powtórze pytanie może? Czy jak padał Wam serw to był napisany na szaro w menu głównym?? naprawde tak trudno? Jak pisałem nie wiem tego bo nie gram od dawna. Ale żaden z Was nigdy nie miał podobnego problemu, o nie, urodzliście się z wiedzą o tym.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:44 
 
newtom napisał(a):
jezuu... ludzie ale macie problemy! ja powtórze pytanie może? Czy jak padał Wam serw to był napisany na szaro w menu głównym?? naprawde tak trudno? Jak pisałem nie wiem tego bo nie gram od dawna. Ale żaden z Was nigdy nie miał podobnego problemu, o nie, urodzliście się z wiedzą o tym.


Sprawdzałeś realm status na stronie wowa?
Od tego musisz zacząć.

Mozesz też zerknąć na realm status forum. Tam zazwyczaj jest aktualne info.

P.S.
Ragnaros to jest taki boss, na którego wszyscy ostatnio polują.
Stąd ta niewybredna ironia ;)


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:54 
 
NVM działa :)

sorry za niecierpliwość, no teraz bogatszy w nowe doświadczenie nie będę zwracał dupy :)

roball, tam zacząłem ale nie było R na liście wogole.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.