mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:39 
Cytuj  
Witam Serdecznie,

jestem zupełnym noobem i szuakm jakieś gildii kotra wprowadzi mnie w ten swiat i pokaze tajniki gry. Jak narazie niezlaozylem jeszcze konta wiec jestem otwatry na wszelkie propozycje. Mam 25 lat wiec kultura gwarantowana. Zaiteresowanych zapraszma na gg 8881607 (tylko powazne oferty)

Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:46 
Cytuj  
sry nie mogłem sie opanować LOL ... wygląda mi to jak jakieś ogłoszenie matrymonialne .. "tylko poważne oferty" ... to mozę i ja sie dopisze hmmm :) :) :wink:

edit a jak jesteś nobem to polecam :
http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 maja 2005, 12:48 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:47 
Cytuj  
graj na burning legion po stronie alliance...jest taka polska gildia dune i na pewno Cie przyjma :D


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:50 
Cytuj  
Wyślij fotki i swoje wymiary - moża jakaś orczyca Cię przyjmie :] :] :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 113
Dołączył(a): 14.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 13:29 
Cytuj  
he he he
Chlopie przy dobrych wiatrach nadalbys sie do uzytku moze za jakies 3 miesiace (wersja optymistyczna) ;P
Sprubuj wyslac tego posta jeszcze raz jak bedziesz mial 55 level i jakies doswiadczenie. I prosze nie wybieraj tylko Paladyna, najbardziej noobzerska klase jaka moze tylko byc ;)

Herc, Warrior, Grim Howl

FOR THE HORDE !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 13:32 
Cytuj  
Primo to wybierz serwer i strone tego calego cyrku :)
Secundo roznia 5 lvl na poczatku to naprawde duzo jesli chodzi o questy, mapy na jakich grasz, moby ktore bijesz...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:51 
Cytuj  
Ja pierdziele, czy dla Was WoW to tylko levele i przydatność w gildii? Śmieszą, a zarazem smucą mnie gildie, które przyjmują tylko 60 czy tam 55+. Myślałem, że to głównie hamburgery tak mają...

I ty też, Brutusie?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 15:00 
Cytuj  
Są gildie casual i są gildie pro, dla tych drugich ludzie poniżej 55 lvl i bez połowy setu są ścierwem :]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:10 
Cytuj  
Takie prawa rynku, graczy w WoW nie brakuje. Poza tym community opiera się głównie na przydatności. Niestety do hlvl instance wchodzi się konkretną grupą. Owszem są różne kombinacje, ale w pewne miejsca wchodzi się ze ściśle określonym party żeby było łatwiej (z odchyłką 1 klasa/osoba).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 16 maja 2005, 16:12 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:11 
Cytuj  
Seth zapraszam cie do swojej gildii Destiny, na serwerze Al'Akir, jest nas okolo 40 z pelnym przekrojem leveli/profesji

/w Zabijaka


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:29 
Cytuj  
Lumi napisał(a):
graj na burning legion po stronie alliance...jest taka polska gildia dune i na pewno Cie przyjma :D


Dlugo nad tym myslales, czy przyszlo ci to spontanicznie? A moze masz ambicje zostac forumowym dowcipnisiem?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:49 
Cytuj  
Lumi napisał(a):
graj na burning legion po stronie alliance...jest taka polska gildia dune i na pewno Cie przyjma :D

A tak wogole to kto ty jestes bo zadnego Lumiego u nas w gildi nie widze...
(na gildiowym forum zarejstrowany jest Lumi i w profilu postac o takim samym imieniu wpisana)
Nie rozumiem tez twojego komentarza i co cie tak rozbawilo:O ?

Zadajac jakiekolwiek pytanie na tym forum mozna sie spodziewac iz kilku "medrcow" nie majac nic do powiedzenia w temacie postara sie zablysnac wykazujac iz pytanie bylo glupie albo komentujac je idiotycznie wcale nie probujac pomoc

Sathorn napisał(a):
Seth zapraszam cie do swojej gildii Destiny, na serwerze Al'Akir, jest nas okolo 40 z pelnym przekrojem leveli/profesji

/w Zabijaka


Jesli chodzi o tworce tematu polecam ci skorzystac z propozycji Sathorna (jesli wybierzesz serwer pvp i alliance.)

Jesli chodzi o serwery pve to moge polecic hellscream(rowniez alliance) . Dziala od niedawna i malo kto ma wogole level 60(dziala zdaje sie od 15 kwietnia)
Jest tez polska gilia ktora napewno cie przygarnie a jako iz znam ludzi ja tworzacych moge z czystym sumieniem polecic.
Odezwij sie poprzez /w do Nemezis albo Xyntya.Gildia zwie sie Fire legion i


Ostatnio edytowano 16 maja 2005, 17:14 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Lumi napisał(a):
graj na burning legion po stronie alliance...jest taka polska gildia dune i na pewno Cie przyjma :D


Dlugo nad tym myslales, czy przyszlo ci to spontanicznie? A moze masz ambicje zostac forumowym dowcipnisiem?


Jak sie oburzyl ... 8)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:22 
Cytuj  
Ja cię przyjmę do mojej gildii - Dice with Death. Kor'gall - horde.

Będziesz moim sługą który bedzie mi przetapiał mithrill i biegał po kapcie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:27 
Cytuj  
... ostatio widziałem (filmik) jak kolesie z ally , lvl 40+ wyzywaja na pojedynek jakiś low lvl 1-10 , pod jakimś tam pretekstem , późneij robiąmind control i skaczą z tamy w Loch Modan ... co najlepsze na końcy było oczywiście "lol, pwned" odrazu przypomniałmi sie Smolik ciekawe czemu ....


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:48 
Cytuj  
Hmm... nigdy nie wyzywam niższych leveli...
nigdy nie mówie pwned bo to lamerski zwrot...

Weź memory formula - polepsza pamięć

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 18:12 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
A tak wogole to kto ty jestes bo zadnego Lumiego u nas w gildi nie widze...
(na gildiowym forum zarejstrowany jest Lumi i w profilu postac o takim samym imieniu wpisana)


gram w gildii od czasow bety a na mature zrobilem sobie przerwe i powiedzialem o tym Marowi, a ze byla zmiana GM to Christoff nie wiedzial o tym i myslal ze przestalem grac i dlatego mnie usunal(juz z nim gadalem), ale formalnie jestem w gildii i wracam 20 maja (w piatek).


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 18:36 
Cytuj  
Zapraszam do gildii do której ja sam należę, jest ona po stronie alliance i liczy około 41 członków. Przyjmuje ona postacie na każdym poziomie. Nazywa się ona God of War jakby się kto pytał i jest ona wielonarodościowa.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 07:53 
Cytuj  
a ja proponuje ci wybrac server, gdzie gra malo polakow :)
a juz na pewno radze omijac Burning Legion :D

a jesli szukasz gildii ze srednia wieku powyzej 20, zapraszam do nas :>
lvl nie ma dla nas znaczenia, liczy sie glownie poczucie humoru :>

Serverek oraz nick ewentualnego zgloszenia masz w stopce :> (strona Aliance), ewentualnie mozesz zagadac na gadu (do godz 16) nr 4849850
lub do kogos innego od nas (Nick Lisp)

ps. gildia jest malutka, okolo 15 osob (nigdy mi sie nie chce liczyc, bo nie ilosc ma znaczenie a jakosc :D), zapewniamy wesola atmosfere na TSie :> (program w sumie obwiazkowy ;P zeby z nami grac)

ps2. ogloszenie w sumie sluszne, jak sie nie ma znajomych w tej grze to najlepiej sie oglosic i sprawdzic co sie stanie i jak zareaguja ludzie, a gidli wysmiewcow unikac (tak samo jak zakolejkowanych servow -> BL) :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Posty: 33
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 08:22 
Cytuj  
Gorbacz ja Ciebie nie czaje ;f ale nie bede sie wpowiadał bo nie wiem jak to jest gdy sie mi odmowia przyjecia do gildii albo sie uważa kogoś za ścierwo ^^(może dlatego że wdg twej teorii gdy mam caly set to mnie przyjmą wszędzie) według mnie nie mają takich ludzi za ścierwo tylko po prostu nie przyjmą ich bo by nie byli przydatni w gildii. Po co komuś lowlvl postac jak oni juz mc robia ? :F (chyba że jako magazyn :P)

Seth ja popieram herca. Nie graj paladynem, bo ludzi ich nie lubia ;f (walczysz z takim a on ze 3x hp do fulla sobie leczy [po czym i tak ginie, ale ciii ;)])


Mekon Burning Blade

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.