mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 14:18 
Cytuj  
Od razu na wstepie chcialbym przeprosic za dolaczanie nowego tematu do istniejacego juz ponizej. Jednakze robie to ze wzgledu na dyskusje "off-topic" ktora wywiodla sie na jego lamach. Prosilbym takze moderatorow forum o uwazniejsze obserwowanie i "naprostowywanie" tematu na wlasciwy tor (chyba, ze ogolne zasady netykiety forow dyskusyjnych tu nie obowiazuja, w takim przypadku "nie wcinam sie" :>
Jako glowny organizator na lamach tego tematu chcialbym wyjasnic pare kwesti dotyczacych imprezy GDAnetKon, przedstawic garsc informacji z pierwszej reki oraz zaprosic do "konstruktywnej" dyskusji na jego temat. Slowa krytyki sa rowniez bardzo wskazane, aczkolwiek prosilbym o wstrzymanie sie od komentarzy osobistych oraz tak zwanego "belkotu dla sasady".

Na poczatek kilka slow o samej imprezie:
Nie bede wklejal tutaj wszystkich informacji dotyczacych GDAnetKon`u. Informacje te sa dostepne pod adresem: http://gdanetkon.animenet.pl i tam nalezy ich szukac. Sa one aktualizowane codziennie, zas wszelkie watpliwosci mozna wyjasniac na forum o linku "doklejonym" do powyzszej strony. Chce tylko wspomniec, iz impreza GDAnetK0n jest blokiem konwentowym, w ktorego lamach oragnizowane sa nastepujace "czesci":

"Mangowy" konwent Grupy animeNet - aNetCon 2
Spotkania Komiksowe Grupy GDAK
Ogólnopolski Turniej Konsolowy Nintuś 2005
Pierwszy ogólnopolski zlot fanów gry World of Warcraft - WoWkon
Trojfikcje del Mar - konwent Trójmiejskiej Federacji Fantastyki

Czescia interesujaca odwiedzajacych to forum najbardizej zapewne jest WoWkon. Dlatego skupmy sie w naszej dyskusji tylko na nim (cala reszte prosze kierowac na forum GDAnetKonu, aby "nie zasmiecac" :-)

Tera kilka odpowiedzi na "wylowione" z ogolu poprzedniego tematu pytania i stwierdzenia (niestety mogly mi jakies "uciec" poniewaz ciezko bylo odsiac cokolwiek z calego tego belkotu jaki sie tam utworzyl)

Cytuj:
Btw. będą ochroniarze ?

Impreza jest chroniona prze agencje, dlatego nie ma obaw o bezpieczenstwo konwentowiczow.

Cytuj:
A tak na poważnie to imprezy tego typu to moim skromnym zdaniem nie zjazd w szkole podstaowej no chyba, że średnia wieku 15 lat

Lokalizacja konwentu nie ma na celu sugerowac wieku odwiedzajacych. Lokalizacja jest taqka jaka udalo nam sie zalatwic. Jako ze impreza zas oferuje wiele atrakcji nie tylko dla fanow WoW uklad "salkowy" jest tutaj bardzo wskazany.

Cytuj:
Mam nadzieje, że ktoś to kiedyś poważnie zorganizuje np. CDP i będzie to się działo w poważmej sali, nagłośnieniu itd.

rozumiem masz na mysli pokaz i prezentacje komercyjna...czyli tak zwane targi. No wiec...nie... nie jestesmy zadnymi targami a impreza jest impreza niekomercyjna, jest konwentem.

Cytuj:
Edit Sorrki za zlą interpretacje nie chodziło mi o tą impreze ale ogólnie że tylko weekend wchodzi w grę.

GDAnetKon odbywa sie w weekend, 4 - 5 czerwca (jak na konwent przystalo jest to impreza trwajaca non-stop, takze w nocy).

Cytuj:
Pradziwa impreza to mniej więcej coś takiego jak są u nas w firmie (bo całe miasto korzysta z naszych sal) Piękna sala w centrum miasta, w supernowoczesnym budynu z zajebistym nagłośnieniem projektorem za 200k + parkingami, szweckim stolem i dużym foyer. Ogólnie tak to wygląda. Sam bym na organizacje się nie porwał chodz mogę (stanowisko) to zrobić, ale zawsze jest poprawka na zniszczenia i straty. Więc licze właśnie, że CDP lub jakaś inna firma wyłoży kase na sponsorwanie i wtedy można będzie coś takiego zrobić. Poza tym jestem z Białegosotku, a taka impreza musi być zrobiona w warszawie. Np jakis hotel, innym lepszym budynku w centrum miasta. I licze właśnie na CDP że kiedyś to zrobi.

I znow pojawia sie problem mylnej interpretacji pojecie "konwent"... jak juz pisalem wczesniej, GDAnetkon jest konwentem, a nie impreza masowa, targami czy tez komercyjnym pokazem. Poza tym osobiscie watpie aby CD PROJEKT albo jakakolwiek inna firma zorganizowala w najblizszym czasie taka forme spotkania dla graczy WoW.
Przy okazji... to wychwalanie swojego stanowiska imozliwosci jest "sztuczne" i bardzo ironicznie zostalo przeze mnie osobiscie odebrane... przepraszam z gory za taka opinie :>

Cytuj:
Yyyyy... konwent bez uzywek? weak jakis, nie musi tam byc zainstalowany pub w szatni szkoly, ale jakies piwko z kija to raczej norma na imprezach masowych.

I znow to samo :> Moze przytocze tutaj pewna definicje prawna:
Konwent jest imprezą kulturalną w rozumieniu ustawy z 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz.U.01.13.123 z późn. zm.) i nie podlega przepisom o organizowaniu imprez masowych.
Z powodu lokalizacji (szkola) oraz ogolnych zasad przyjmowanych na konwentach zakazane jest wszlkie spozywania alkocholu i palenia tytoniu. Szczegolnie iz pewien odsetek uczestnikow beda stanowic osoby nieletnie (przy okazji ide o zaklad iz to wlasnie one wnosza przede wszystkim taki "bunt" o brak mozliwosci "picia" :>)

Bez cytatu - ogolnie odnosnie programu, udzialu DUNE itp.
Gildia DUNE zostala zaproszona do wspolorganizowania imrpezy z kilku powodow. N.in. z powodu ich doswiadczenia w dziedzinie organizowania podobnego typu imprez, swojego zaangazowania w gre WoW, oraz zaplecza technicznego, jakim dysponuje ich klanowa kafejka internetowa, ktora miesci sie wlasnie w Gdansku. Prosilbym o powstrzymywanie sie od osobistych komentarzy na temat owego klanu. Wiem, ze emocje przy graniu w World of Warcraft biora bardzo czesto gore, co w polaczeniu z mlodym wiekiem daje dosc czesto mieszanke wybuchowa, jednakze prosilbym o dyskutowanie na temat imprezy samej w sobie :>.

Podsumowujac... GDAnetKon jest KONWENTEM... czyli zlotem milosnikow roznych dziedzin zainteresowan. Nie jest in impreza masowa, a jego lokalizacja zostala wybrana z powodu warunkow i "zaplecza organizacyjnego" (3miasto jest jednym z najstarszych i najaktywniejszych tzw. "osrodkow fandomowych"). Impreze na pewno docenia osoby starsze, takie ktore w tematycze konwentowej sa obeznani. "Nowicjuszy" w tym temacie zas chcialbym takze serdecznie zaprosic na ta impreze, bedzie to na pewno dosc ciekawe doswiadczenie.
Nie chcialbym tutaj nikogo faworyzowac i wywolywac "wojny buntu mlodych", ale musze wspomniec na zakonczenie takze, iz dla osob niepelnoletnich istnieje wymog, aby na impreze stawily sie one z pisemna zgoda rodzicow.

Dziekuje bardzo za uwage :>
Mam nadzieje, iz spotkamy sie na imprezie :-)

Rafal "Gabriel" Swiatkowski
Grupa animeNet
Gl. organizator bloku konwentowego GDAnetKon

p.s. czekam takze na wszelkie wasze pytania odnosnie imprezy. prosilbym tylko o wstrzymywanie sie od agresji, jaka zauwazylem czasami towarzyszy wypowiedziom tutaj :>


19.05.2005

Co prawda zajęło nam to troche czasu, ale przed chwilą zakończono prace nad aktualizacją strony informacyjnej. Mamy dostępny już plan imprezy. Możemy dowiedzieć się jak dojechać na GDAnetKon. Wreszcie możemy przejrzeć szczegółowy opis atrakcji planowany dla uczestników konwentu. Ten ostatni będzie ciągle aktualizowany aż do samego konwentu, ponieważ ciągle mamy nowe pomysły na dodatkowe punkty programowe. Zachęcamy Was także do odwiedzania naszego forum ( http://portal.animenet.pl/forum/index.php?c=3 ), na którym dowiecie się jeszcze więcej, oraz będziecie mieli możliwość zadania pytań organizatorom. Informujemy także, iż od dzisiaj starsze wiadomości z niniejszej strony zostają przeniesione do podstrony archiwum. Od dzisiaj też na łamach "newsów" przekazywać będziemy Wam jeszcze więcej informacji na temat tego co się będzie działo na konwencie, lub dzieje obecnie przy okacji jego organizowania.

Fanów WoW niech zachęci też fakt, iż w licznych konkurencjach i turniejach będzie można wygrać cenne nagrody (m.in. oryginalne kopie WoW, karty pre-paid przedłużające abonament WoW, koszulki, podkladki pod mysz, mangi, komiksy, albumy a nawet... KONSOLĘ X-BOX !!!)


Ostatnio edytowano 19 maja 2005, 20:28 przez gabrielve, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 14:46 
Cytuj  
postaram sie trzymac ten topic w temacie, niestety nie mam czasu ani ja , ani inni moderatorzy czytac kazdego posta na tym forum, tak wiec czasami z tematu startowego robi sie "maly" off-topic... Ale ten postaram sie przypilnowac


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 17:13 
Cytuj  
No to mnie zjechali :] hehe. Nie chodzi mi o wychwalanie swojego stanowiska itd. Wiele lat współpracy z branżą IT, budowlaną, sanitarną... i powiem tak widziałem wiele zjazdów w szkołach podstawowych, osiedlowych klubach itd. (też byłem młody i grałem w rpg’i). Nie wypowiedziałem się, że wasza impreza jest zła lub źle zorganizowana. Po prostu wiele razy widziałem wielkie reklamy, że to będzie zjazd graczy, ogólnokrajowy itd. Cała redakcja po rozmowach (telefonicznych, mailowych) z organizatorami chciała dostać prasówkę i wpaść coś zobaczyć, i się okazywało, że cała impreza sprowadzała się do 20 młodych ludzi którzy przyjechali sobie pogadać jak dobrzy znajomi. Nie uważam że to jest złe, wręcz przeciwnie. Ale moim zdaniem WoW zasługuje na zainteresowanie właśnie z racji tego, że gra sprzedała się w takim nakładzie. Co do organizacji i możliwości napisałem już, że sponsor na organizacje w postaci CDP mógłby się znaleźć lecz niech zajmą się tym odpowiedni ludzi i niech to będzie w stolicy, bo tam każdy może dojechać (centrum Polski). Zapytasz sponsorzy ? Wiele razy organizowałem różne imprezy i powiem tak, zawsze się znajdą jacyś wystawcy. Można zrobić spotkanie WoW z np. krótkimi przerywnikami np. z pokazem produktów CDP, Sony, Samsunga (bardzo duży sponsor środowiska graczy) -> tak to wygląda. Jeśli Cię uraziłem to niesłusznie i nie zamierzenie. Po prostu liczę, że impreza dla ludzi 20+ lat (bo taka jest średnia wieku graczy wowa jak nie większa) zasługuje na większy rozgłos i większą zainteresowanie.

EDIT : A dla równowagi polskiej sceny, warto by było zaprosić np. theDust bardzo dużą polską gildie po stronie Hordy, którą większość graczy uważa za pełni pro.

Za nieporozumienia jeszcze raz przepraszam.


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine


Ostatnio edytowano 10 maja 2005, 17:24 przez Alekde, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 17:15 
Cytuj  
Cytuj:
Impreza jest chroniona prze agencje, dlatego nie ma obaw o bezpieczenstwo konwentowiczow.


Gdybym chcial przyjechac sam bym musial zalozyc agencje... ta...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:09 
Cytuj  
Cytuj:
Po prostu liczę, że impreza dla ludzi 20+ lat (bo taka jest średnia wieku graczy wowa jak nie większa)


Obawiam się, że ta średnia nieubłagalnie leci na pysk :]

*

Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 19:29 
Cytuj  
Moim zdaniem opinia, że WoWa grają tylko ludzi mający ok. 15 lat jest raczej błędna i stereotypowa. Np. w mojej gildii (NOC) średnia wieku spokojnie przekracza 20 lat. Wiem to mniej więcej bo na naszym forum był temat o wieku członków.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 19:51 
Cytuj  
Alekde napisał(a):

EDIT : A dla równowagi polskiej sceny, warto by było zaprosić np. theDust bardzo dużą polską gildie po stronie Hordy, którą większość graczy uważa za pełni pro.

Za nieporozumienia jeszcze raz przepraszam.


Zaprosil nas dzis osobiscie i bedziemy tam reprezentowani min. przez naszego guild majstera:) Kazal mi nawet przygotowac projekt nowego logo na nasze pro gildiowe koszulki ktore zamierza wziasc ze soba. Podobne jak tutaj prezentuje nasza gildiowa kolezanka :) (ten obrazek totak w ramach promocji gildi :P )

Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 20:14 
Cytuj  
Jak ta pani prowadzi rekrutacje to ja siechciałbym do Was zapisac ;)

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 20:28 
Cytuj  
Ta pani gra tam jedną z postaci, szczególy macie przecież na stronie theDust'a. Młode pokolenie gra w gry i po stronie źeńskiej, i bardzo dobrze bo dziwnie się gra z postaciami kobiet prowadzonymi przez mężczyzn. U nas w GrimSoul Legion też mamy kilka dziewczyn. Zresztą w theDust jest jeszcze jedna z którą kiedyś graliśmy w TBEW. Co do koszulki to jest okey. Co do zdjęcia w miare profesjonalne. Co do dziewczyny może być wydaje się sympatyczna no i się uśmiecha.

Info: Nie wszyscy Polacy z BL grają w Polskich gildiach, może to dla niektórych wydać się dziwne, ale dla mnie liczy się przed wszystkim klimat gildi i dla tego postaraliśmy się o przeniesienie naszych członków do GSL. (Niektórzy moi znajomi nazwali to zdradą :D ) Jednak w theDust gra wielu wspaniałych ludzi, którzy na pewno pokażą dobry warsztat gry na zlocie.

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine


Ostatnio edytowano 12 maja 2005, 09:30 przez Alekde, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 13:13 
Cytuj  
o tej pani juz wystarczy, na prosbe autora tematu staram sie wrocic dyskucje na tematy zwiazane "bardziej" z konwentem. Prosilbym o pisanie bardziej w temacie


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:00 
Cytuj  
przy okazji... poszlo dzisiaj info do CD PROJEKT... liczymy na ich sponsoring :)
Poza tym poszlo dzisiaj info po samorzadach studenckich uczelni trojmiejskich :>
Z "nowostek":
Odbyla sie wczoraj wizja lokalna obiektu. Mamy do dyspozycji na caly GDAnetKon:
- Sale gimnastyczna (na gl. sale projekcyjna)
- stolowke (na jadlodajnie oraz nocne LARPy)
- wszelkie hole i zakamarki pomiedzy (dla wystawcow etc)
- 16 sal lekcyjnych
Teren imprezy znajdzuje sie przy jednej z glownych ulic przelotowych miasta, wiec dojazd jest bardzo przyjemny. Dojscie "na piechote" z przystanku SKM Gdansk-Zabianka jest banalne (na wprost przez deptak...za deptakiem widac juz mury szkoly)
Okolica obfituje w roznego rodzaju sklepy, a nawet bar mleczny, z ktorym postaramy sie wynegocjowac jakies znizki na jedzenie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:12 
Cytuj  
co to "nocne LARPy" ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:12 
Cytuj  
no właśnie też się zastanawiam czy komuś konwenty się nie pomyliły ;)
[edit] no chyba, że pod tą nazwą kryją się nocne eskapady do tych sklepów i przemyt plecaków z piwem na teren szkoły ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:19 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
co to "nocne LARPy" ?


Ach ci mlodzi :wink: co wy znacie z tych RPGow ;D

Specjalnie dla ciebie: http://www.teksty.gildia.pl/andrzej_palka/co_to_larp

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:21 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Fabianek napisał(a):
co to "nocne LARPy" ?


Ach ci mlodzi :wink: co wy znacie z tych RPGow ;D

Specjalnie dla ciebie: http://www.teksty.gildia.pl/andrzej_palka/co_to_larp


thx ;-) no i juz wiem :D
a dla tych co nie wiedza co to LARP to Live Action Role Playing

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:29 
Cytuj  
tak sie sklada ze chodzilem do tej podstawowki ponad 20 late temu klasy 1-6 :P
i jest bardzo przyjene miejsce :P
jakies 5-10 min do morza
sklepow pod dostatkiem ( nocny okolo 500m )


_________________
gole babki i czekoladki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:34 
Cytuj  
naro napisał(a):
tak sie sklada ze chodzilem do tej podstawowki ponad 20 late temu klasy 1-6 :P
i jest bardzo przyjene miejsce :P
jakies 5-10 min do morza
sklepow pod dostatkiem ( nocny okolo 500m )


Necisz... :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 14:40 
Cytuj  
Przypominam iz WoWkon jest tylko czescia wiekszego konwentu o nazwie GDAnetKon w ktorego ramach bedzie sie toczyc az 5 roznych imprez ! :>
To tak apropo pytania czy mi sie konwenty nie pomylily :> ;P
Zas przed "eskapadami do nocnych w wiadomym celu" prosilbym o przeczytanie regulaminu imprezy najpierw... aczkolwiek nie zabraniam wypraw "procentowych" poza samym terenem konwntu... pod warunkiem iz osoba po powrocie nie bedzie w stanie "wyraznie wskazujacym" (co oznacza to okreslenie zostawiam waszej wyobrazni :>)


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 16:25 
Cytuj  
Jakby co...nagrody na konkursy beda...i beda to najprawdopodobniej WoWy albo pre paidy... to tak na zachete :>


Posty: 8
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 19:03 
Cytuj  
Gabriel: czy to bedzie gdzieś w poblizu Telepowej szkoły? Bo tak sie zastanawiam, czy sie nie przejechać, w tym roku Telep we Wrocku, a nad morze by sie chciało pojechać... ;)


Do reszty: aj, widac, że WoWowcy:P.


Ostatnio edytowano 12 maja 2005, 08:57 przez mihoshi, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.