mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 21:35 
Cytuj  
Sorki za zakładanie nowego tematu, ale nie znalazłem żadnego który by odpowiadał do mojego problemu. No więc ten problem to to, że mój komputer łączy się z internetem za pośrednictwem inngo kompa, czyli LAN-em. raz mam taką sytuację, że np. jak gram w Warcrafta 3 i komp "główny" się wysili, to mam lagi albo mnie wywala z gry. No więc teraz przechodze do problemu Wowa. Wowa jeszcze nie kupiłem, ale będzie on założony na obu kompach, i prawdopobnie grany w tym samym czasie. No więc jeśli komp"główny" się wysili przy Wowie, to u mnie zacznie lagować(przynajmniej tak sądze). Nie mam za bardzo pomysłu szczo zrobić z tym problemikiem, dlatego prosze o porady kogoś kto ma podobny dylemat, albo jaki sprzęt ewentualnie może poprawić działanie kompów tak żeby mniej(albo wogóle) nie lagowały. Z góry thx.


Posty: 14
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 21:39 
Cytuj  
na jedynym koncie naraz moze grac tylko jedna osoba wiec dream on :>

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 21:39 
Cytuj  
viewforum.php?f=54

tutaj będzie lepsze miejsce.
To nie jest problem z WoWem tylko ze sprzętem.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 08:18 
Cytuj  
hmm
wielu roznych kompow uzywalem do dzielenia lacza i nigdy "wysilenie" sie kompa nie powodowalo lagow

raczej zapchane lacze :), co to za lacze w tym "lanie" masz ?? SDI ??


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 08:31 
Cytuj  
chyba że wysilanie się kompa = ściąganie pr0nów i innych torrentów.


Posty: 5
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 18:15 
Cytuj  
No więc to mi sie zdarzyło jak na "głównym" była włączona gra Morrowind, ale z 2giej strony może tego nie przemyślałem do końca, bo zdarzyło mi sie to tylko przy tej jednej grze i do tego tylko pare razy, jak w coś innego jest na głownym to generalnie nie ma lagów, chyba że przy jakichś instalacjach ale to chyba jasne ;), więc możlliwe że tylko ta gra utrudnia jakos przekaz między kompami, nie wiem, w przyszłości sie okarze.


Posty: 3
Dołączył(a): 14.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 19:37 
Cytuj  
SNX - Z kąd ci się wzięło że będzie 1 konto do cholery ?? bo ja tego jakoś tam nie wyczytałem. Tak się składa że to mój brat założył temat i u mnie w domu będą 2 Wowy. <lol>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 19:49 
Cytuj  
Z moich doswiadczen z wieloma mmorpgami obciazenie serwera nie wplywa na jakosc polaczenia internetowego na pozostalych komputerach. Byc moze w ekstremalnych sytuacjach cos takiego moze wystapic, ale nie przejmowalbym sie tym. W najgorszym razie polecam zakup switcha (do modemu kablowego - ponizej 100 zl) albo routera do Neostrady (kilkaset zł) i po klopocie.


Posty: 5
Dołączył(a): 22.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 20:04 
Cytuj  
Thx for all (prawie :lol: ) Rozwialiście moje troski, przynajmniej troche, teraz będe mógł spokojnie spać po nocach :]. Jak będe miał jeszcze jakieś problemy to sie odwołam do tego topica. Narzie wielkie POZDRO;)


Posty: 14
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 21:29 
Cytuj  
Bathlaion napisał(a):
SNX - Z kąd ci się wzięło że będzie 1 konto do cholery ?? bo ja tego jakoś tam nie wyczytałem. Tak się składa że to mój brat założył temat i u mnie w domu będą 2 Wowy. <lol>


kobiecia intuicja. (jednak zawiodla :wink: )


:>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.