mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 12:12 
Cytuj  
Prosze ludzi grajacych horda na serverze Deathwing o odezwanie sie w tym poscie poniewaz chcialbym sie umowic na maly sparing na servie ale nie znam zadnego czlowieka ktory gra tam odecnie horda wiec prosze o udzielenie sie :lol:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 12:38 
Cytuj  
IMHO łatwiej jest wpisać na kanale - General / Polska - duel lvl miejsce rasa...i sądze że każdy by zrozumiał...

Edit: Rzeczywiście, mój błąd....zwracam honor


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 21 maja 2005, 13:28 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 12:42 
Cytuj  
Chyba że on gra alliance.


Posty: 20
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 12:43 
Cytuj  
:P czlowieku ale w tym problem ze horda ma osobny kanal pomysl o tym i dlatego pisze tutaj posta inaczej to bym normalnie do hordziaka zagadal jakby blizzard dal takowa mozliwosc a tak to musze pisac posta

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 13:18 
Cytuj  
jak dobrze mi się zdaje, to różnice pomiędzy takimi samymi klasami w obu nacjach są naprawdę niewielkie. Nie licząc wyglądu.

Prościej jest duelowac się z alliancem : P


Posty: 20
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 13:27 
Cytuj  
Ludzie czy wy nie rozumiecie ja chce powalczyc z polska horda zobaczyc polskich hordziakow w akcji a nie chce jeden na jedeen walczyc jakiegos glupiego duela bo to sie mija z moim celem wiec prosze o informacje od hordy z tego servera a wiem ze jst bo widze duzo polskich nickow tylko ze blizard powinien sie postarac o rozmowy miedzy horda a alliance bo tak to skopane jest


_________________
Alliance:NightElf Hunter Nick:Leda LvL :42
AKTUALNIE ONLINE
SERVER:Deathwing

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 14:10 
Cytuj  
Brak komunikacji między Hordą a Przymierzem to jedno z założeń gry. Więc Blizz nie ma co się starać.

To ma być gra RPG a nie teleturniej "Europa się da lubić".

A jaka różnica czy walczysz z Polakami czy innymi nacjami ? Ja jestem kosmopolitą, walę przez czachę z maczugi niezależnie od narodowości i koloru skóry, ew. level. gra rolę :] :] :]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 17:36 
Cytuj  
O matko, ludzie po walkach pluja/pierdza/gryza/szydza na siebie to nie chce myslec co by sie dzialo jakby jeszcze mozna bylo pisac "ze zrozumieniem" pomiedzy aliance/horde. Odrazu mialbym makro wpisujace /ignore na gracza z ktorym walcze bo nie daloby sie wyrobic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 02:19 
Cytuj  
A tu sie zgodze. Nic nie wqrw tak jak /spit po walce... Ja zawsze daje /salute nad cialem lub /lol jak mi na plecy wjerzdza i potem gryzie ziemie. No raz mi sie /dance zdarzylo ale mysle ze to sie ma nijak do takiego szczeniactwa. Po tych spitach to mam ochote za... kazdemu hordziakowi niezaleznie od lvl i tego czy bije moby czy nie...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 03:26 
Cytuj  
Brak komunikacji sluzy bezwzglednosci :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 08:03 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Brak komunikacji sluzy bezwzglednosci :).


Tak mozna sobie poradzic jak sie chce jakas normalna walke stoczyc:)
/hi
/salute
/point
/charge
/thanks
/bye

A tak jak cie jakis rouge pojedzie w plecy :)
/sexy
/hug
/kiss

Ale na powaznie to powinno byc miejsce gdzie sie mozna nauczyc jezyka przeciwnika:) wymagaloby na przyklad wieeeeele zachodu ale fajnie by bylo jakby mozna;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 08:13 
Cytuj  
Po co Ci język obcej frakcji? Tego mi tylko potrzeba żeby mnie bluzgi oblewały po każdym PvP.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 08:23 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Po co Ci język obcej frakcji? Tego mi tylko potrzeba żeby mnie bluzgi oblewały po każdym PvP.

Ale czlowieku jakie bluzgi...
no nic na pewno jest jak z nozem ... jedni uzywaja do krojenia clebka inni do ambusha:) na pewno byli by tacy co by bluzgali .. ale to przez chwile - ignore by dostali i juz...

Mi chodzi o to ze wsrod hordy sa na prawde fajni gracze i szkoda ze nie mozna sobie z nimi pogadac:) qrde moze mejla mozna wyslac chociaz:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 08:28 
Cytuj  
I skonczylo by sie ze polowa serwera by ze soba nie walczyla (przed honor systemem) , albo wymieniala sie na HK umawiajac sie i zabijajac nawzajem.
Super by bylo, moze jeszcze wspolny trade ?.
Sorki ale nic mnie to nie obchodzi co druga strona ma mi do powiedzenia.
Zreszta jak juz poczuje ogromna potrzebe to mam forum/irc/gg/icq naprawde nietrudno zlapac kontakt jak sie troszke pomyśli.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 09:16 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
naprawde nietrudno zlapac kontakt jak sie troszke pomyśli.


dobra dobra leniwy jestem a handelek - to nie widze nic zdroznego :) wszystko mi jedno kto kupi ode mnie 20 thorium bar czy inne smieci ktore wykopie CCC cena czyni cuda... wiem ze potem miecz czy inne narzedzie tortur zrobione z mojej rudy moze skrocic mnie o glowe .. ale nic to :) kasa zarobiona w ten sposob pomoze mi rowniez.

Po tym co sie dzieje po obu stronach jakso nie bardo czuje sie zwiazany z alliance, gank po jednej i po 2 straonie taki sam wiec tylko sie smieje... 7x60 TSA pewnie jeszcze na TS gankuja 2 5x lvl no to shield chicken przez 10 sekund strasznie aggro przyciaga:)

PS
Nikgo nie zmuszam zeby on gadal ... ja po prostu bym chcial pogadac i juz, przeciez jak ktos nie chce to niech nie gada... ja chce i nie moge:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 11:46 
Cytuj  
Ja przewaznie w trakcie walki wale na klienta /bounce pare razy a pozniej /cheer i jade dalej ;) /bow jak fajna walka...


Posty: 20
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 13:29 
Cytuj  
Tez tak uwazam ja tez bym wolal pogadac z hordziakami bo czasem mozna wymienic umiejetnosci i wogle mozna wielu ciekawych ludzi poznac :har:


_________________
Alliance:NightElf Hunter Nick:Leda LvL :42
AKTUALNIE ONLINE
SERVER:Deathwing

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.