mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 25.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 15:26 
Cytuj  
Witam serdecznie jako nowy na forum.
Generalnie z grami komputerowymi nie mam zbyt wiele doczynienia, ale World Of Warcraft zafascynowal mnie tak bardzo, ze w glowie zrodzilo mi sie marzenie zakupu. I w tym wlasnie problem:
1. Nie wiem czy na dobra sprawe gra mi przypadnie do gustu. Wtedy tez te ok. 200zl (+jeszcze karta prepaid bo inaczej nie ruszy, czyli ok 330zl) pojdzie na marne.
2. W takim razie zeby sie przekonac czy przypadnie,moglbym nabyc bete, wraz ze wszystkimi dodatkami i patchami, ale wtedy odpada granie na serwerach oficjalnych, a pozostaja tylko prywatne. Czy poziom gry oficjalnych i prywatnych znacznie od siebie odbiega?Czym sie rozni?
3. Co zrobic? Nie mam pojecia, z jednej strony ta gra nie daje mi normalnie funkcjonowac (a wlasciwie myslenie o niej), z drugiej - nie chce zmarnowac ciezko zarobionych pieniedzy. Moze jakis pomysl? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 15:33 
Cytuj  
Klienta sobie sciagniesz za darmo z kazdej p2p i sobie mozesz looknac na te pr0 pirackie serwery:| Odwiedzilem ostatnio jeden taki i w sumie dzilalo juz tam sporo rzeczy ale rownie wiele nie. Do tego malo ludzi czeste pady w kakzdej chwili taki serwer mzoe zniknac mozesz dostac bana od jakiegos kretynka a po patchu skasuja ci postac. Tak wiec aby zobaczyc sobie gre(jak wyglada grafika walka ) owszem mozesz odpalic ale granie tam nie ma sensu. Majac klienta mozesz kupci samo konto od kogos komu gra sie juz znudzila i zapwne taniej to wyjdzie niz te 200 zl


Ostatnio edytowano 25 maja 2005, 15:36 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 15:33 
Cytuj  
odejdz i nie wracaj............


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 16:42 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
odejdz i nie wracaj............


:roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 16:50 
Cytuj  
WoW jest nastawiony na endgaming czyli prawdziwa gra (90%) to po stuknięciu lvl60. Na pirackich serwerach nigdy endgamingu nie zobaczysz. Nie zobaczysz instancji, nie zobaczysz AH, za to możesz zobaczyć kupę bugów, np. brak rage u warriora, brak odnawiania energi u rogue, walenie mieczem az po horyzont, niedziałające questy, craft + kasowanie postaci co tydzień.

Moim zdaniem bezsens. To tak jakbyś przymierzał się do kupna mercedesa i żeby zobaczyć jak to jest siedzieć w samochodzie, posiedział sobie w syrence rocznik 67r. na wysypisku smieci ;) Tylko sie zrazisz moim zdaniem.

Lepiej pograj w jakieś inne mmorpgi (sporo tytułów ma triale) i zobacz czy w ogóle idea mmorpg Ci pasuje. Te gry bardzo różnią się od "solówek" i niektórzy nie potrafią się w nich odnaleźc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 17:04 
Cytuj  
Jak WoW bedzie twoim pierwszym MMO to kasa nie pojdzie na marne, a w dodatku nie musisz placic 330zl zeby se zagrac, kupno nowej gry koszta 200~zl w tym jeden miesiac grania, potem okolo 50zl za miesiac grania.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 18:07 
Cytuj  
Nie probuj nawet grac na pirackich serwerach bo tylko sie sfrustrujesz i zrazisz. Kup gre, pograj miesiac, jak ci nie bedzie odpowiadac to sprzedaj.

Innej metody nie ma.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Posty: 14
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 18:42 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
odejdz i nie wracaj............


ahh ta nieodparta zadza nabica kolejnego posta...

skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie lepiej sie w ogole nie odzywac? :[

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 19:40 
Cytuj  
snx napisał(a):
Huragan napisał(a):
odejdz i nie wracaj............


ahh ta nieodparta zadza nabica kolejnego posta...

skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie lepiej sie w ogole nie odzywac? :[


Teraz ich nabije z 5 .... :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 20:32 
Cytuj  
... a wy dowiecie sie, ze jestescie gowniarzami :)


A w temacie.
Bede mial jedno konto wolne, ktore odstapie za ekwiwalent pieniezny. Jest tam juz kilka charow, ale sugeruje zachowac z nich tylko zloto. Cena jest ustalona na 180 zl. Szczegoly prosze na PM.


_________________
Obrazek

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 21:49 
Cytuj  
Pozatym niema takiej mozliwosci zeby ta gra Ci sie nie spodobala.
Kupisz i staniesz sie taki jak my, pozbawiony zycia w swiecie rzeczywistym zato z zajebista postacia w wirtualnym ^^

A tak pozatym warto w to pograc, chociaz ten free miesiac.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 22:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
odejdz i nie wracaj............


Wyluzuj troche posladki i przestan trollowac bo z kazdym postem robisz sie coraz bardziej zalosny.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 02:44 
Cytuj  
jestem wyluzowany i smiech mnie ogarnia na takie posty :)

cos w stylu....."przychodzi dresik na forum fanow motoryzacji i pisze: wiecie, nie za bardzo sie znam na samochodach, w sumie wogole nie jezdze, ale podoba mi sie ten Porsche, bo ma ladne reflektory.. poradzcie mi czy kupic Porsche czy moze lepiej ukrasc je i sobie wyprobowac? : :)

dokaldnie w tym stylu byl post tego "gracza dresika" :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 02:49 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
cos w stylu....."przychodzi dresik na forum fanow motoryzacji i pisze: wiecie, nie za bardzo sie znam na samochodach, w sumie wogole nie jezdze, ale podoba mi sie ten Porsche, bo ma ladne reflektory.. poradzcie mi czy kupic Porsche czy moze lepiej ukrasc je i sobie wyprobowac? :)

kiepskie porownanie

Swoja droga znalazlem screeny z piratow wowa sprzed roku prawie, jakie to bylo slodkie, nic nie chodzilo, moby w miejscu, a ja zwiedzalem, zwiedzialem, zwiedzalem. Nawet sobie zrobilem macro do lvlowania w nocy ;]
Gdyby nie to, nie czekalbym na wowa, tylko rzucil sie na jakas inna gre i zapewne sie wkrecil.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 03:00 
Cytuj  
a co cię "wkręciło" w WoWie na pirackim serwerze? Grafika jest mocno średnia. Nieruchawe moby? drzewa? Niedziałające questy? brak ludzi na serwerze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 06:18 
Cytuj  
ot: przestrzen?
jak chcesz zobaczyc jak wyglada wow to poogladaj sobie filmiki:
viewtopic.php?t=10446
niewchodz na piraty bo to nie jest wow, troche przypomina ale gra wcale nie jest taka jak na pirackich.
Sam mialem kilka razy kupic wow, ale na szczescie sie ciagle powstrzymuje. :P
dzieki gambitowi poznalem smak uo ob i od tamtej pory sni mi sie krowka zamieniajaca sie w miska - precz koszmary senne


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 09:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
jestem wyluzowany i smiech mnie ogarnia na takie posty :)

cos w stylu....."przychodzi dresik na forum fanow motoryzacji i pisze: wiecie, nie za bardzo sie znam na samochodach, w sumie wogole nie jezdze, ale podoba mi sie ten Porsche, bo ma ladne reflektory.. poradzcie mi czy kupic Porsche czy moze lepiej ukrasc je i sobie wyprobowac? : :)

dokaldnie w tym stylu byl post tego "gracza dresika" :)


Zalosne

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 10:07 
Cytuj  
Kupuj. Pieniądz rzecz nabyta. :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 10:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a co cię "wkręciło" w WoWie na pirackim serwerze? Grafika jest mocno średnia. Nieruchawe moby? drzewa? Niedziałające questy? brak ludzi na serwerze?

Mozliwosc bardzo ograniczonego wejscia w swiat WoW pol roku przed jakakolwiek otwarta beta. Generalnie chcialem sprawdzic system sterowania, mechanike ruchu i ataku samych postaci - to sie nie zmnielo wcale. Mowiac w skrocie - takie demo z mozliwosci klienta, nie liczylem na jakikolwiek content ze strony serwera, questy czy wszystkie skille.
Wlasnie ta mechanika sprawila, ze nie zaczalem grac powaznie w L2 [tam jakos "nie czulem" postaci, cale poruszanie wydawalo mi sie sztuczne, tak samo ruchy (elfy)]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.