mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 16:45 
Cytuj  
*Moze byla juz o tym mowa na lamach tego forum, lecz nie znalazlem nic podobnego.*

Mam dosc duzy problem, mianowicie - Gdy wchodze do gry wszystko jest ok, gra smiga ladnie lecz zawsze po jakims niewiadomym czasie(losowo) gra sie zawiesza i nic nie mozna zrobic. Jednyne co mozna wykonac to uzyc znane nam kombinacje klawiszy (alt+tab i ctrl+alt+del) by wylaczyc zwieszona gre. Probowalem temu zaradzic zwiekszajac SWAP, zmieniajac FW i instalujac nowe stery. Nic nie pomoglo,... mam nadzieje, ze mi w jakis sposob pomozecie. Moj sprzet to Athlon Xp 1.3, 256 ramu i Geforce 2 ti 64 MB. Bardzo prosze o pomoc!

Z gory dziekuje i pozdrawiam. :wink:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 16:54 
Cytuj  
Vodalian napisał(a):
Moj sprzet to Athlon Xp 1.3, 256 ramu i Geforce 2 ti 64 MB. Bardzo prosze o pomoc!


Czy masz jakies mody? Jakie? Czy probowales sprawdzic, ktory powoduje zawieszenie? Jesli masz i nie potrafisz ustalic, ktory zawiesza to przydziel im wiecej ramu (sprawdz ile Ci zajmuja).

Tak czy inaczej 256 mb ramu to malo - mowiac dosc oglednie ;) - ja mam 1gb i nie ma rewelacji (oczywiscie zaleznie od ustawien i obciazenia na ekranie w danej chwili).


_________________
Wszyscy, którzy walczyli fair, zginęli.


Posty: 2
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 17:17 
Cytuj  
Nie, modow to zadnych nie mam...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 20:59 
Cytuj  
No dobra. Ja tak mialem jak nazbieralo mi sie w kompie "troche" syfu. Nie jakies tam grozne tylko zwykle gowna z gownianych stronek z gownianymi crackami search bary , pare wirusow (aaa psik ;) ) i takie tam trojany. Po wywaleniu calego gnoju wszystko wrocilo do normy i giera nie zawiesila sie juz nigdy. Moze przyczyna twojego problemu jest inna, ale u mnie to bylo to wiec rozwaz taka opcje :)

pozdrawiam

*

Posty: 58
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2005, 21:09 
Cytuj  
Miałem podobne zwiechy po zainstalowaniu najnowszych sterowników od grafiki jak wrociłem do tych starszych gra znow smiga bez problemu.


_________________
<< Pokazać piekło w niebie to nie lada wyczyn....a do diabła z tymi Aniołami >>

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 19:03 
Cytuj  
Panowie pomocy..mam problem z zawieszjaca sie gra jak pare innych osob tutaj. U mnie wyglada to tak ze przed zwiecha mam dziwne pipneicie w kompie i gra siada...pomaga tylko restart kompa z palca. Mam 2,8ghz procek 512 ram i radeona 9800se. Czasami wiesza mi sie po jakims czasie grania a czasami od razu jak uruchomie gre na oknie logowania. Dzis raz zwiesil mi sie komp nawet w trakcie przegladania www. Nie wiem o co chodzi. Sciagnolem programik do monitorowania temperatury procka itp i widac ze procek i plyta sie nie przegrzewaja. Licze na pomoc .dzieki

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 19:29 
Cytuj  
Dwa dni temu mialem takie 'dziwne pipniecie', ale nic sie nie stalo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 22:13 
Cytuj  
Totalnie nie wiem dlaczego ale jak tworze postac np. kapłana to po kilku chwilach mam zawsze disconnenta, a jak gram postacia bez czarow (zadnych problemow)...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 09:43 
Cytuj  
a cóż można doradzić:
1. odsyfić komputer
2. sprawdzić temperatury
3. pokombinować ze sterownikami
Jak nie zadziała i jesteśmy mocno sfrustrowani postawić nową windozę (można na oddzielnej partycji) i zainstalować tam tylko WoW-a bez GG, divxów i tej całej komedii na 2 dni instalowania pełnej spyjów i innego nie do końca kompatybilnego syfu. Jak WoW będzie chodził, będziemy pewni, że to software, jak dalej będą zwieszki - wina hardwaru.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.