mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 21:30 
Cytuj  
Jak myslicie , czy w tym momecie jest jeszcze sens zaczynac gre na starszych serwerach takich jak BurningLegion gdzie 50% populacji ma 60lv a moze lepiej wybrac jakis mlodszy serwer ?
Chodzi mi na przyklad o sytacje gdzie cale party na 20-30lv jest rozwalene przez kogos na 60 poziomie komu sie po prostu nudzilo i wyruszyl zapolowac na nooby albo po prostu tamtedy przechodzil.


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 22:03 
Cytuj  
Paczyk napisał(a):
Ezekiel 25:17. ".... And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you."

WHAT ? ;)
Say what again I chalange You :) >...
A powaznie to moze zrob tak zacznij na BL a jak ci sie nei spodoba to na korgala emigruj graczem.
Ja mialem okolo 35 lvl jak weszlo HP... przez 2 tyg zastanawialem sie sam .. czesc gildii poszal na PVE, a ja zostalem i teraz nie zaluje... W miesiac do 40 spokojnie dobijes w drugi do 60 :) nie wiem ile czasu zajmie ci zbieranie wymarzonego end game ekwipunku.. ale jak juz to zrobisz to wtedy mozesz przeniesc postac na nowy serwer...
Poza tym wiecej ludzi = wiecej kupujacych i sprzedajaczyh na AH.. wiecej 60 lvlcow = wiecej kasy ogolnie w swiecie...
Przewaznie wyznacznikiem gdzie ludzie zaczynaja jest to gdzie maja znajomkow... jak nie masz nigdzie .. to wszystko jedno gdzie zaczniesz....
Acha kolejka czasem trzeba poczekac z 5 min na login... weekendy wieczor.. spokojnie mozna wtedy kawe przygotowac przynajmniej:)

Wogole do 10-20 lvl w 2 dni dojdziesz i wtedy mniej wiecej moze juz sam bedziesz wiedzial...

acha jak wasza grupe low lvl jeden 60 zgankuje to robisz /y i drzesz sie na cale gardlo ze tu i tu 60 lvl noob bije naszych... do tego mozesz zoabczyc /who jest na tych terenach i szepnac innemu naaszemu 60 ze sie jakis ganker pojawil.. duza szansa ze sie na niego znierze 2-3 to wystarczy acha no i nie wiem jak wy ale kilnac 10 lvl nizej zadna frajda.. no chyba ze w 5 bija jednego to jest frajda:) uratowac komus skore :)
Najczesciej to przy wejsciu do scarlet rozne rzeczy sie dzieja dziwne .. nie wiem po co ale dzisiaj bylo tam ze 3 ally 60 lvl :)
PS
PArty 4x powinno sobie dac rade z jednym gosciem 60...
mag 45 + pala 45 lali 60 lvl shamana.. nicku nie powiem bo bedzie jakis flame :) znowu;) ale wiekszosc bedzie wiedziala o kogo chodzilo :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 22:29 
Cytuj  
Cytuj:
WHAT ?
Say what again I chalange You >...


Does-he-look-like-a-bitch?!
No.
Then why did you try to fuck 'im
like a bitch Bratt?!
:)

Dzieki za odpowiedz , pomogla ...... tylko szkoda ze nie jestem w temacie z tym Shamanem i nie wiem o kogo chodzi - PM me :P


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.