mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 20:57 
Cytuj  
Mam kilka pytań i prosiłbym, by ktoś na nie odpowiedział ;)

Nie mam obecnie karty płatniczej , dopiero co wysłałem
wniosek o konto do mBanku (wiem ... długo to potrwa). Jednak
chciałbym już sobie zacząć grać w WoWa za ten darmowy miesiąć.
Mam zamiar skorzystać z karty mojej siostry ... i oto pytania ;)

1.Czy da się potem zmienić dane, które wprowadze przy rejestracji (z konta mojej siory), na inne (moje jak już otrzymam karte debetową) ?
2. Po darmowym miechu ( 17 lipca ) wyjeżdzam na miecha. Czy więc da się tak zrobić, by po tym darmowym miechu zawiesił grę na miesiąć nic nie płacąc ? (30 dni darmowe , a potem przerwa miesięczna.)
3. Czy po zmianie nie będzie problemów, że rachunki będą dochodzić do mnie i do siostry ?

4. To już dotyczy 10 dniówki (guest pass). Czy do aktywacji konta z tego klucza potrzebne są dane co do płatności jak przy normalnym registrze ?
5. Jak dokładnie wygląda proces rejestracji z guest pass'a ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam,
Daymio

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 21:35 
Cytuj  
AD.1) TAK
AD.2) TAK
AD.3) NIE
AD.4) Nie wiem
AD.5) Nie wiem

Mam nadzieje ze choc troche ci pomoglem. :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 21:37 
Cytuj  
1. Da sie
2. Da sie
3. Nie bedzie, Blizz pobiera dopiero na koncu. A w kazdej chwili mozna zrezygnowac z subskrypcji
4. Nie wiem
5. Chyba tak jak normalnie, ale nic nie wiem

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 21:38 
Cytuj  
1. Da sie. Zmieniasz Imie Nazwisko wlasciciela karty, numer karty i chyba adres email.
2. Jak bedzie sie zblizal koniec darmowego miesiaca, to wybierzesz w Change Subscription cancel current subscription i blizz juz nic nie pobierze, a w grze bedziesz informowany ze za 3,2,... dni, a potem godziny nie bedziesz mogl grac.
3. Bedzie ok.

Dalej nie wiem, bo nie mam tego quest passa.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 22:12 
Cytuj  
No to jeszcze może ktoś zna odpowiedzi na pytanie 4 i 5?
Ja wczoraj kupiłem WoW'a w Auchan za 189 zł i w środku
była karteczka z kodem i napisem :
Kod:
Guest Pass Key
Invite A Friend Into The
World Of Warcraft With This
FREE
10-Day Guest Pass


Te odpowiedzi są o tyle ważne, gdyż jutro u qmpla chcemy odpalić WoW'a na tym Guest Pass Key'u.

Pozdrawiam,
Daymio

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 09:32 
Cytuj  
Jako swiezy narybek w WoW-a (8 dni gry za mna :) ) odpowiem co do guest passa :
4. Przy zakladaniu konta przy uzyciu guest passa musisz podac numer karty - jednak u mnie przeszedl numer zwyklej bankomatowki pkobp - pole cvv2 zostawilem wolne, bo i na karcie nie ma kodu weryfikacyjnego. Wyglada wiec na to, ze blizz nie weryfikuje tego numeru, bo jestem prawie przekonany, ze ta karta ma zablokowany internetowy kanal platnosci.

5. rejestracja z guest passa wyglada tak samo jak z 'normalnego' klucza - tyle ze przy zakladaniu konta wybierasz opcje 'i have guest pass' czy jakos tak :). Z tego co wiem nie ma problemow z upgrade konta guest-passowego do normalnego (czyli kupujac nowa edycje WoW dostajemy de facto nie miesiac a 40-41 darmowych dni).

pozdrawiam
Ctty

P.S. Witam cale forum :) Czy ktos z obecnych gra moze na RP serverze Argent Dawn ?

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:14 
Cytuj  
ctty napisał(a):
5. rejestracja z guest passa wyglada tak samo jak z 'normalnego' klucza - tyle ze przy zakladaniu konta wybierasz opcje 'i have guest pass' czy jakos tak . Z tego co wiem nie ma problemow z upgrade konta guest-passowego do normalnego (czyli kupujac nowa edycje WoW dostajemy de facto nie miesiac a 40-41 darmowych dni).

To znaczy, ze przy zakladaniu guesta mozna podac niemalze jakakolwiek karte, zas po jego wygasnieciu podczas upgrade'u nie pyta ponownie o karte i tym samym mozna grac nie deklarujac prawidzwej karty i potem przy czasie dopiero podac badz zmienic na zdrapke ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 08:14 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
To znaczy, ze przy zakladaniu guesta mozna podac niemalze jakakolwiek karte, zas po jego wygasnieciu podczas upgrade'u nie pyta ponownie o karte i tym samym mozna grac nie deklarujac prawidzwej karty i potem przy czasie dopiero podac badz zmienic na zdrapke ?


Dzis konczy mi sie guest pass - wiec bede musial podac nowy cdkey, zobaczymy czy przy okazji nie zburzy sie o ten nieprawidlowy numer karty. Ale przypuszczam ze przy podawaniu "pelnoprawnego" cd-keya Blizz moze juz weryfikowac prawdziwosc podanego numeru.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 09:30 
Cytuj  
raczej nie, ja uzylem numeru karty nieobslugujacej platnosci w necie (najpierw wykorzystalem guest pass i teraz gram na retail key) i jakos nikt sie jeszcze nie przyczepil.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:15 
Cytuj  
ctty napisał(a):
[...]Dzis konczy mi sie guest pass - wiec bede musial podac nowy cdkey, zobaczymy czy przy okazji nie zburzy sie o ten nieprawidlowy numer karty. Ale przypuszczam ze przy podawaniu "pelnoprawnego" cd-keya Blizz moze juz weryfikowac prawdziwosc podanego numeru.

Bede dzwieczny jak napiszesz z jakim skutkiem udalo Ci sie przejsc na retaila :)

Z gory dzieki za info.

P.S. Tak btw. karta kredytowa WBK Visa Classic tez mozna oplacac abonament ? Jesli tak, to czy ktos za pomoca tej karty oplaca ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 15:20 
Cytuj  
Ma ktoś pojęcie czy za WoW US można już płacić kartą z EU?

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 15:26 
Cytuj  
Z tego co pamiętam to się nie da... unless...

chyba że podasz australijski adres

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 15:30 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Z tego co pamiętam to się nie da... unless...

chyba że podasz australijski adres


Czyli się da?

Nie chcę się bawiś w ślepo, bo za konto US płacę poprzez znajomego z US. Niestety nie mogę go coś ostatnio złapać, a jak usunę numer jego karty to potem go nie wprowadzę, bo z oczywistych przyczyn nie znam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 15:35 
Cytuj  
Placilem przez 4 miesiace ekarta mbanku na US. Jedyne co musisz podac, to prawidlowy adres australijski (swojego juz nie pamietam, konto sprzedalem) ;)

X.

PS. W ktoryms watku z listopada podawalem pare adresow.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:17 
Cytuj  
ok sprawa załatwiona, znajomy się odezwał :]
Płace za 6 miesięcy z góry więc na pół roku luz. Zapłaciłbym za rok ale nie można :roll:


Posty: 3
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 20:06 
Cytuj  
Proces rejestracji guest pasa wygląda tak samo jak normalnie tylko zamiast cd keya podajesz kod z guest passa. Potem jak bedziesz chcial grac normalnie wystarczy w mannager account wpisac cd key z gry.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:14 
Cytuj  
ctty -> Podaj jak ci poszło.Bo ja dopiero dzis kupiłem WoW i póki co będe jechał na guest passie,a po zakończeniu podam właściwy kod,30 dniowy.

Btw..karte kredytową jakąś lewą wpisałem :D,chyba mastercarda bodajże.Ale i tak będe płacic poprzez pre-paida nie karte kredytową,także po zakonczeniu miecha zmieniam forme płatności z karty na pre-paid.

Cholerny account manager nie działa.Też tak macie ?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 14:42 
Cytuj  
Septi napisał(a):
ctty -> Podaj jak ci poszło.Bo ja dopiero dzis kupiłem WoW i póki co będe jechał na guest passie,a po zakończeniu podam właściwy kod,30 dniowy.

Btw..karte kredytową jakąś lewą wpisałem :D,chyba mastercarda bodajże.Ale i tak będe płacic poprzez pre-paida nie karte kredytową,także po zakonczeniu miecha zmieniam forme płatności z karty na pre-paid.

Cholerny account manager nie działa.Też tak macie ?



Pierwsze 10 dni na guest passie, pozniej retail cd-key - bez zadnych problemow na numerze visy electron PKO SA, ktora generalnie nie mozna placic w inecie. Teraz na dniach konczy mi sie trial, wiec pewnikiem bede musial zamienic numer na jakis legit - electron z inteligo powinien byc ok :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.