mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 14:50 
Cytuj  
identyczne spostrzeżenia roball. Dla mnie AV to zergolandia rodem z TM w tej chwili:
1. za duzo osób brak taktyki
2. nikt nie wie co robić ze mną na czele ;)
3. przepychanka w środku mapy godzinami
4. brak czegoś co skutecznie niszczy stronę przeciwną, co coraz mocniej przechyla szalę zwycięstwa na naszą korzyść (a może coś jest?) bo co to za sens - 4h przepychania się w centrum, o rozwaliliśmy im jakiegoś generała ich posterunek płonie, ...2h... o oni zajęli nam po raz 10 cmentarz, ...1h.. cmentarz odbity, i tak kuźwa w kółko :/

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 14:53 
Cytuj  
roball napisał(a):
dobry gear skoro w Alterac nie ma roznicy czy mam sprzet z MC czy zielone gowienka.. PVP nie opiera sie juz na skillu zupelnie [wyjatkiem jest ctf], grajac rogue praktycznie nie mam co robic.


Zawsze mozesz sobie porozbrajac trapsy - taka klase wziales. Lepsza do bicia pojedynczych rozsiadnych po swiecie, niz do team pvp w Alterac.

Swoja droga, Alterac imo jest za dlugi (czas rozgrywki 1 rundy).

Do tego całe BG... No coz, jest sensacja, bo jest nowe. Faktycznie to powinno być dużo wczesniej, bo to element niezbedny w grze, ale nie taki super hiper zeby tylko dla BG grac. To IMVHO.

Tak szczerze, to bardziej się cieszę, że nareszcie da się wyjsc normalnie out of combat (bo ten bug byl strasznie irytujacy), oraz wstawanie postaci w momencie ataku. Ah, no i new unique mage armor icon !

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 14:59 
Cytuj  
ja czekam na Alterac w wersji 20 vs 20.
ctf jest dla mnie za proste - sorry ja nigdy nie lubiłem się napieprzać na tej samej mapce po raz setny.
AV ma znacznie więcej możliwości, zdobywanie kopalń, posterunki, cmentarze, bossy, itd.

Chcę to wszystko tylko w 20vs20 !

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:11 
Cytuj  
Mi sie z kolei alterac podoba. Nie wiem skad to wasze cale rozczarowanie.

Ktos tutaj na forum w sigu ma "random party to z dupy party". Z kim sie zadajesz takim sie stajesz.

Alterac samo w sobie jest dobre, tylko ludzie nie potrafia zrozumiec o co tam chodzi. IMO alterac to miejsce na wojny guild vs guild. TS/Vent, wyrazny raid leader, grupy z okreslonymi celami, trzymanie sie wyznaczonych celow, wykonywanie rozkazow bez wachania. Zupelnie jak w wojsku.

Z randomami to wyglada tak ze biega sie naokolo healera krzyczac 'HEAL' i umiera u stop priesta ktory ma full many. Ew wszyscy priesci sa w shadowform. Inne przypadki to gdy cala grupa stoi sobie w rzadku na moscie, wybiegam do przodu, gine, oni sie cofaja..

Zdaje sie ze sa to poprostu 'srednie zachowania' 'sredniego czlowieka'. Tzn jakas psychologia tlumu i inne takie tam naukowe pierdoly. Nikt nie ryzykuje wlasnej skory, nikt sie nie poswieca, nikt nikogo nie slucha, bo w koncu placi za gre i nie bedzie przyjmowal od kogos rozkazow :)

Skoordynowane WG i AV sa fajne, granie z randomami - lepiej poprostu tam nie wchodzic. Dlatego tez trzeba miec silna i zgrana gildie zeby gdzies zajsc, bez tego to mozna sobie pofiukac ;]


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Chcę to wszystko tylko w 20vs20 !


Azshara Crater wyglada na własnie 20x20. Ciekawe, kiedy zrobią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:41 
Cytuj  
Ehh, ja tam Blizza poprawdzie nie winie, tylko winie ludzi grajacych w WoW. Prawda jest taka, ze Blizzard zrobil naprawde kawal dobrej roboty projektujac Alterac. To w gestii graczy jest pelne wykorzystanie potencjalu BG. Faktycznie, jesli chodzi o jakis tutorial to w tym wzgledzie Blizz dla dupy, chociaz nawet gdyby takowy istnial, ile osob by go przeszlo? 20%? Reszta chcialby jak najszybciej zobaczyc BG, zdobyc jak najwiecej honoru i tyle.

Prawda jest tez taka, ze na dzien dziesiejszy, akzdy chce wlasnie zobaczyc jak to w ogole wyglada. Sa osoby, ktore staraja sie wprowadzic jakis porzadek, ale czasem wychodzi to lepiej a czasem wcale (wczoraj np. dobre 15min prosilem o zaproszenie do jakiejs grupy/raidu - skonczylo sie tym, ze biegalem z randomami w 4 osobowej grupie, z raidu zostalem wywalony po 2s - moze byl tylko dla ludzi z Transcend, heh).

Dajmy BG troche czasu. Niech ludzie oswoja sie z lokacja, z calym systemem. Mysle, ze wkrotce znudzi sie wiekszosic bezmyslny zerg i moze (oby, oby) zacznie sie jakas zorganizowana gra. Oczywiscie najlepszym pomyslem byloby wejscie cala gildia lub raidem (wlasnie, da sie wejsc cala grupa raidowa?), ale to jest uturdnione z 1 powodu - sa na razie tylko dwie instancje w Alterac, a powinno byc ich 10 razy tyle imho.

Tak ze, dajmy BG troche czasu na osadzenie sie w realiach WoW :) (Chociaz, zadajmy sobie pytanie: czy player base WoW'a ma w ogole szanse stworzyc sensowna rozgrywke w BG? :) )

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:44 
Cytuj  
afaik kazdy kto chcial mogl obejrzec bg wystarczylo zalozyc konto na test servach :)

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:45 
Cytuj  
Ja sobie zadaje pytanie czy ja jeszcze lubie wowa :/

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:50 
Cytuj  
Mam pytanie:

Nie znalazlem goscia, ktory kupuje serducha forsakenow a mam ich tone. Czy ktos moglby mi powiedziec gdzie ten pan stacjonuje?

Swoja droga takie BG swietnie obrazuje populacje na serwerze :) Po pewnym czasie mialem caly plecak serc forsakenow, jeden zab orka i jedno costam taurena:) Pewnie druga strona ma stado elfich uszu, czy co tam one rzucaja:)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 16:19 
Cytuj  
whine whine whine..
Blizz jeszcze przed BG zapowiedzial ze wpuszcza na AV 80 luda i bedzie tweakowal w dol az wszyscy beda happy , read damn forum


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 16:21 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mam pytanie:

Nie znalazlem goscia, ktory kupuje serducha forsakenow a mam ich tone. Czy ktos moglby mi powiedziec gdzie ten pan stacjonuje?


Gość na koniu patrolujący drogę między wejsciem do AV a Tartakiem

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 16:46 
Cytuj  
/whine /cry /more :)

Prawda taka, ze fajnie jest / bedzie jak beda teamowe rozgrywki, zorganizowana na teamspeaku lub innym live voice app. Blizz z mmo zrobil CSa juz prawie ;) teraz brać mmo musi sie nauczyc stylu "walki grupowej" rodem z de facto FPP - i zeby bylo naprawde fajnie, obie strony potyczki musza takie umiejetnosci wykazac.

Co w tym dziwnego ze malo kto umie w to grac ? BG wyszlo pare dni temu, spokojnie, dojrzejemy do zabawy...

edit. c na ć :P

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 16:47 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Ja sobie zadaje pytanie czy ja jeszcze lubie wowa :/


Poglaskac cie ? Przytulic ? :o

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:00 
Cytuj  
polecam pograc ze znajomymi/czlonkami gildii - wtedy calkiem inaczej wyglada granie na BG. Z randomami nie ma za bardzo co sie wysilac i jakies tam q robic, kazdy tylko chce zdobyc jak najwiecej CP ( szczegolnie ownuja paladynie wbiebajacy w tlum rzucajacy to swoje aoe na shieldzie i jak shield znika to gina w ciagu 2 sekund :P )
Narzekacie na BG bo gracie w wiekszosci z randomami, to jakby isc z randomami do MC zeby zabic Ragnarosa ...

ps. rogue moze tez swoje miejsce znalezc na BG, szczegolnie jak biega na tylach wroga i zarzyna tych co maja malo hp i uciekaja z pola walki albo casterow co pija mane :) . Dzisiaj nas 3 rogue skutecznie teroryzowalo i nie mozna bylo nawet spokojnie napic sie wody :wink:

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:24 
Cytuj  
A mnie boli ze blizard jak narazie olal mozliwosc zrobienia BG 1 v 1.... jeszcze we wczesnej fazie produkcji zapowiadane byly areny walk ala gladiator, w mini coloseach, ludzie siedza na trybunach i czekaja na swoja kolej, przegrany zostaje na klepisku i ludzie sie zmieniaja.... nawet sa takie areny w grze. w ktorejs z bet widzialem taka w orgimnar...

*

Posty: 145
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:34 
Cytuj  
niewiem czego Wy sie spodziwaliscie po pierwszych godzinach z bg przeciez nie kazdy czytal tony postow od bliza oco chodzi z bg (ja czytalem :P) daje ludziom 2-3tygodnie i bedzie super klimat a jezeli wejdzie jakis newbe to szybko zostanie nauczony przez hasla "go away facking naaap" albo "FUCKING naaap:<" .Wiecie wow sie caly czas rozwija ciekawe czy Wy jak zaczeliscie raidowac czy wszystko wiedzieliscie :P . Zobaczycie Bg to bedzie prawdziwa gra jak sie spotkaja jakies szejdziesiatki :) i zaczna ownage :D:D:D jak kupie wowa to bende kiedys chcial zobaczyc jak kilka osob z hordy ponad 57lvl stawi czola na kilka osob z allianc tez ponad 57, przeciez to bedzie lepsza sieka niz spotkanie onyxi :D dobra a teraz pytanie macie gdzies filmiki z bg ? bo by mi sie bardzo przydaly :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:37 
Cytuj  
nom, takie coś było by extra , 1v1 , i tu można by sie skillem wykazać, i naprawde ciekawych walk też by nie brakło ....


_________________
Obrazek

*

Posty: 145
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:47 
Cytuj  
albo fajne by bylo jak by bliz robil turnieje takie jak sa w w3 chodzi mi oto ze np. dzis o godznie 22 jest tur 2v2 (wiec idziesz z kumplem zapisujesz sie i walczysz o wygrana 25gold albo jakis item) a np. jutro 1v1 (tez jakas nagroda) a znowu w sobote 3v3/4v4/5v5/6v6 co wolicie :D i co otym myslicie ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:55 
Cytuj  
Blizz zapowiedzial BG 5v5.

Do walk 1v1 nie potrzeba wcale specjalnych BG, do 5v5 tez nie. Na stormscale urzadzany jest wlasnie championship 5v5, biora udzial druzyny z alliance i hordy. Wszystko dzieje sie na gubarashi arena, i moze zdarzyc sie tak ze w finale beda walczyly dwie druzyny tej samej frakcji :)

Wiecej wyobrazni panowie ;]


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 17:59 
Cytuj  
blizzard mial fajny pomysl zeby stworzyc wow'a , ale na tym sie skonczylo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.