mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 18:02 
Cytuj  
witam
mam pytanko... czy jest sens zmieniac leatherworking na 197 na cos innego? (mysle nad inz).
Chodzi o to ze na chwile obecna leatherworking nie oferuje nic co moglo by mi sie przydac (ani do ubrania ani do handlu). W zwiazku z tym mysle nad zmiana profesji.

Chcialbym sie zaptac czy oplaca sie lvlowac zeby przejsc na elemental itd. Czy dalsze itemki jest sens nosic(spotkalem sie z opinia ze i tak lepsze itemki leca z mobow niz z leatherworkingu) lub czy da sie na nich zarobic?

Obecnie zastanawiam sie nad inz lub alchemia ... doradzcie cos prosze :)
Gram rogue.
pozdrawiam

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 18:39 
Cytuj  
Dl łotrzyka moim zdaniem jest bardziej przydatna alchemia i herbalism albo zaklinanie+herbalism, tak jest po prostu wygodniej(oczywiście to jest tylko moje zdanie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 19:02 
Cytuj  
opor napisał(a):
Obecnie zastanawiam sie nad inz lub alchemia ...


ja wlasnie porzucilem alchemy 300 skill :) i przezucam sie na blacksmithing ...:>
alchemia jest fajna, ale nikt nie kupuje highlevelowych potionow bo sa z
byt drogie w produkcji a starczaja tylko na chwilke.

jak jestes rogue to polecam ci mining i wykopywanie arcane crystal w kopalni w Alterac :)


_________________



*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 22:15 
Cytuj  
to chyba tez sprawdze eng... zawsze mnie do tego ciagnelo...i niewiedziec czemu nie wybralem tego :(

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 06:59 
Cytuj  
Hm herbalism jest potrzebny dla rogue z tego wzgledu ze do skilla "Blind" potrzebny jest feadlaf czy jak to sie pisze.Skill wg cholernie ulatwia gre(szczegolnie jak uciekasz z flaga )a na ah albo nie ma albo jest cholernie drogie

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 07:03 
Cytuj  
viewtopic.php?t=13640

jaja sobie robicie czy coś? ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 07:15 
Cytuj  
@ Nileno

Bez przesady. Ostatnio kupilem 10xfadeleaf za 2g, mam z tego 30 blinkow, ktorych tak czesto znowu nie uzywam. Zdecydowanie lepiej miec mining jesli chcesz herba tylko do fadeleafow i swiftthistle.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:28 
Cytuj  
Jak zwykle zdania sa podzielone, osobiscie mam Herb/Alch/Fishing/q-king i wszystkie te profesje sa scisle z soba powiazane, wszystko mozna wylvlowac w sposob jednoczesny. Co do zarabiania kasy, raczej Rogue to typowy grinder, wiec z kasa nie powinien miec problemow, aczkolwiek na highlvl to chyba kazdy ma problemy, gdy cena danego Itemu oscyluje w granicach 700-1000g LOL !

btw. czasami na AH nie ma tych ziolek do robienia odpowiednich proszkow i innych rzeczy, wtedy naprawde mozna zarobic na ziolkach :)
A ziolka Fadeleaf, Swiftthistle czy nawet Stranglekelp nie sa tak latwo do zdobycia na AH :P bynajmniej tam gdzie ja gram :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:02 
Cytuj  
ja zarabiam kasę na blacksmithingu, może nie dużą ale kilkaset g zarobiłem.
Robię Arcanite Reapery po 15g za sztukę - zrobiłem około 15 co daje ponad 200g. Do tego połowa serwera biega z moimi wyrobami więc codziennie mam telle z zapytaniami, czy robię, po ile, jakie materiały itd...

Drugim wyrobem to dawn edge 1h axe z +1% critic rate. Super axe do dual-a dla huntera od lvl50 do końca praktycznie (może coś z MC). Kupuję materiały jak znajdę bardzo tanio na AH i sprzedaję gotowy wyrób. Nie dużo bo robię 1-2 tygodniowo, ale na każdym mam nawet 30-40g do przodu. Zrobiłem tego też około 15.

Oprócz tego mining.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:49 
Cytuj  
I stalo sie :) Zmienilem na eng. Mam nadzieje ze sie przyda bo z leatherworkingu nie mialem zadnego pozytku. Kurcze...teraz podciagnac mining i eng...to bedzie zabawa :)
Dzieki za odpowiedzi ...bo juz myslalem ze zmiana jakiegos skilla powyzej 100 moze wydawac sie smieszna...ale widze ze nie :]


@Dwutlenek - Jak widze nie tylko ja mam problem..ale na moje szczescie ja zalozylem topic wczesniej :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
alchemia jest fajna, ale nikt nie kupuje highlevelowych potionow bo sa z
byt drogie w produkcji a starczaja tylko na chwilke.
chyba poszukam tego kawałka jak mi tłumaczyłeś że jestem głupi bo poty to sie zawsze super beda sprzedawać i że nigdy nie zostawisz alchemi.

osobicie uważam że zmieniać należy zawsze jak ma sie na to ochote.
mam skining i mining ostatnio biore sie za fishing. jeśli miałbym coś zmieniać to wybrałbym herbalizm (bez alchemii)
miałem wcześniej: alchemie z herbalizmem i kowalstwo z górnictwem

EDIT:
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nudzi mnie bo nie ma kozysci dla mnie.
nic nie wiem na temat zarabiania na alchemii , ceny w AH mnie rozwalaja. szkoda czasu

nie potrzebuje tego pic a sprzedac tez sie nie da za pożadną kase.

to ciekawe co mowisz, bo np. Major Healing Potions chodza po 5-6g za stack i sie sprzedaja jak woda :) Ciagle ich malo na AH i cena systematycznie pnie sie w gore.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 14 cze 2005, 09:58 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:57 
Cytuj  
Desh - ty hardcorowiec jestes w profesjach /bow :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:02 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Desh - ty hardcorowiec jestes w profesjach /bow :D
na profesjach kowalstwo inżynieria więcej się wydaje niż zarabia :wink:
chce pozbierać kase na konia bo mnie męczy taszkapa wiec mam teraz sam grind (nie mam na co wydawać moge tylko zarabiać) mialem troche ale sie wypłukałem na: http://www.thottbot.com/?i=10591 i zbieram od nowa :) 170 g to chyba dobra cena na BL 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:05 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Desh - ty hardcorowiec jestes w profesjach /bow :D


deshroom tez pnie sie w gore w rankingu ninjalootera :) juz w kilku gildiach wpadl na zaszczytne miejsca w black listach ... shame

Deshroom napisał(a):

chce pozbierać kase na konia bo mnie męczy taszkapa


i dlatego musisz ninjowac tlumaczac sie glupio ze zbierasz na mounta ?? LOL


Ostatnio edytowano 14 cze 2005, 10:07 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:07 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Desh - ty hardcorowiec jestes w profesjach /bow :D

deshroom tez pnie sie w gore w rankingu ninjalootera :) juz w kilku gildiach wpadl na zaszczytne miejsca w black listach ... shame
niesamowite jest to co wymyślasz :wink:
nie potrafie zrozumiec czy to z zazdrości czy z głupoty.

Huragan jesteś poprostu chorym człowiekiem :(


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan jesteś poprostu chorym człowiekiem :(


Moze, ale przynajmniej mam honor i nie ninjuje komus tlumaczac sie ze zbieram na epic mounta .
Dwie osoby z Shadow Legion zglosily jzu ciebie na black liste za ten sam powod.. wierze im, tym bardziej ze gralem kiedys z toba i zachowywales sie podobnie.. ludzie pisali N a ty G a mimo to rollowales.


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Desh - ty hardcorowiec jestes w profesjach /bow :D


deshroom tez pnie sie w gore w rankingu ninjalootera :) juz w kilku gildiach wpadl na zaszczytne miejsca w black listach ... shame


Czlowieku jak masz kompleksy to idz do psychologa, w kazdym topicu wydzierasz sie lub madrzysz nie argumentujac niczego, a zazwyczaj jak widzialem dzis jeszcze do tego klamiac albo opowiadajac bajki o ludziach ktorych nie znasz. Z tego co wiem to Ty zmieniasz gildie jak rekawiczki, skocz sowoje pier****** od dupy strony bo to sie nudne robi i zaloz gildie "Imba Huragans Fan Club" tak jak koles u nas na serwerze ktory z zachowania i wypowiedzi byl bardzo podobny do Ciebie. EOT

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:15 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Huragan napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Desh - ty hardcorowiec jestes w profesjach /bow :D


deshroom tez pnie sie w gore w rankingu ninjalootera :) juz w kilku gildiach wpadl na zaszczytne miejsca w black listach ... shame


Czlowieku jak masz kompleksy to idz do psychologa, w kazdym topicu wydzierasz sie lub madrzysz nie argumentujac niczego, a zazwyczaj jak widzialem dzis jeszcze do tego klamiac albo opowiadajac bajki o ludziach ktorych nie znasz. Z tego co wiem to Ty zmieniasz gildie jak rekawiczki, skocz sowoje pier****** od dupy strony bo to sie nudne robi i zaloz gildie "Imba Huragans Fan Club" tak jak koles u nas na serwerze ktory z zachowania i wypowiedzi byl bardzo podobny do Ciebie. EOT


moze idz do piaskownicy z takimi tekstami.. :)

Jezeli deshromm wpadl na black liste na ninjowanie, to warto o tym poinformowac.
sam zreszta bylem swiadkiem kiedys takiego jego zachowania gdy ludzie daja N , on G a mimo to rolluje... teraz zbiera na epic monuta i jeszcze w ten sposob tlumaczy to ludziom z party... total zalosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:18 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
zaloz gildie "Imba Huragans Fan Club" tak jak koles u nas na serwerze ktory z zachowania i wypowiedzi byl bardzo podobny do Ciebie. EOT

Kto u nas miala taka gildie? :] Myslalem ze bede pierwszy...buuuuu


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:21 
Cytuj  
Oj dzis GH jest ustawione bojowo, zaraz SwenG sie pojawi ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.