mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 63
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 21:14 
Cytuj  
Prosze o wskazowke czy oplaca sie zmieniac skinning 300 i lw elemental na 236 na cos ined go na 47 lvl-u? P.S. Jestem hunterem:)


_________________
So give me novocaine

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 06:58 
Cytuj  
Powiedz jaki masz powód, jakie chcesz korzyści uzyskać ze zmiany, to ktoś Ci powie czy warto.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 07:22 
Cytuj  
mining/eng
kasa i przydatne zabawki - sam mozesz sobie robic pukawke i sam sobie robisz kulki/strzalki 17,5 dps


_________________
gole babki i czekoladki

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 08:48 
Cytuj  
wydje mi sie,ze skinning jest stworzony dla huntera, ale oczywiscie kazdy moze robic co mu sie zywnie podoba - ja mam skinning/mining.
a to,ze masz 47lvl to nic nie zmienia - w praktyce tylko latwiej Ci bedzie nabic sobie nowy development do 300 :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:57 
Cytuj  
Coprawda nie gram hunterem, ale też mam skinning i mining. Rozwiązanie wydaje się niezłe, masz 2 gather skills więc sporo kasy (np. w WC mnóstwo zbierasz bo tam prawie same moby skinnable + trochę mining też znajdziesz).

Natomiast jeśli chodzi o leatherworking to na początku wydaje się spoko, ale pod koniec przestaje się kompletnie opłacać. Recept z których możesz wytworzyć fajne itemy jest jak na lekarstwo, nikt tego nie chce kupować na AH, a nawet jeśli to więcej nabiegasz się za składnikami niż zarobisz. Generalnie leatherworking nie proponuję.

Alchemy jest całkiem niezłe bo na tym i zarobisz, i potiony Ci się przydadzą. Engineering też ma kilka fajnych zabawek no i może nauczyć się robić jakąś fajną giwerę na wysoki poziom :).

To tyle jeśli chodzi o moją wiedzę.


_________________
whiteman#2717

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:00 
Cytuj  
Ja mialem skining/LW Dragonscale rzucilem w cholere teraz mam mining/engineering i jest super, zabawki sa wrecz powalajace a jak pomagaja w starciach pvp :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:14 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
zabawki
Bodziu dobrze to nazwałeś :wink: kurczak podobno wymiata w duelu z casterami :lol:

ze skiningiem jest kłopot bo jak jestem tankiem to sie bardziej koncentruje na skórach niż tankowaniu :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:19 
Cytuj  
Wiesz Desh teraz sie w czolo stukam i pytam: dlaczego ja wczesniej nie wzialem eng ? :D No ale coz nigdy nie jest za pozno :D Nie tylko kurczak jest fajny, jest troche fajnych rzeczy, ktore tworza mnostwo mozliwosci - myslenie tworcze LOL

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:22 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Wiesz Desh teraz sie w czolo stukam i pytam: dlaczego ja wczesniej nie wzialem eng ? :D No ale coz nigdy nie jest za pozno :D Nie tylko kurczak jest fajny, jest troche fajnych rzeczy, ktore tworza mnostwo mozliwosci - myslenie tworcze LOL
tzn wiesz na 60 lvl można sobie zmieniac i popróbować.
wiem że inzynier jest dużo lepszy dla rouga niz dla warriora. mam kolege z tymi zabawkami i fajnie mu idzie.

najważniejsza rzecz to to że rouge przy wipeoucie może sie ukryć i spróbować podnieść priesta lub szamana KABLAMI. to najważniejszy trick inzyniera 8)


_________________
psn

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:40 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
(ciach)
spróbować podnieść priesta lub szamana KABLAMI. to najważniejszy trick inzyniera 8)


i od tego patha kabelki nie rozwalaja sie jak sie nie uda :D (albo zle przeczytalem)


_________________
..::Char profile::..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:48 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
(ciach)
spróbować podnieść priesta lub szamana KABLAMI. to najważniejszy trick inzyniera 8)


i od tego patha kabelki nie rozwalaja sie jak sie nie uda :D (albo zle przeczytalem)
tego nie wiem ale potwierdzam że zmienili siatke. teraz nie tylko łatwiej nie wcelować ale tez można zaplątać sie samemu


_________________
psn

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:54 
Cytuj  
Dla huntera idealnym połączeniem jest inzynier/mining

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:55 
Cytuj  
roball napisał(a):
1. Kable juz nie wybuchaja.
2. Nic z siatka nie bylo zmieniane.
czytałem ze było (w poprzednim patchu). kiedys podobno była bardzo duża szansa na sukces a teraz jest znacznie zmniejszona i nie zdażało sie że rzucisz na siebie.
nie upieram sie ale z palca nie wyssałem - inżynierem nie jestem bo mnie nie stać 8)


_________________
psn

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:06 
Cytuj  
nie wiem jak jest teraz z kabelkami, ale przedtem to na okolo 10 podejsc to zadzialaly tylko raz, a ze 3 razy musialem je od nowa skladac.


_________________
..::Char profile::..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.