mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:02 
Cytuj  
Zastanawiam się, czy jest mozliwosc podmiany skinów itemów ? Mianowicie chodzi o to, ze nie moge juz patrzec na te śliczne elfki hunterki w tych brzydkim nowym skinie set'a Beaststalker ;) Do tego chcialbym sam zrobic sobie hunter'a ale jak sobie pomysle, ze przez jakis czas na koncu mam lazic w tym sraczkowatym secie to mi sie grac odechciewa.
Stary skin Beaststalker FTW !

A wiec czy istnieje jakis sposob na przywrocenie starego skin'a tego set'a ? Jezeli tak to jak oraz czy mozna za to dostac bana ? (pytam bo wydaje mi sie, ze jezeli juz to trzeba bedzie grzebac w pliku patch.mpq albo cos a nie chce sie blizzowi narazic :P).

Z gory dziekuje za pomoc,
pozdrawiam,
Grindo


Posty: 46
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:25 
Cytuj  
Da się... wystarczy, że znajdziesz skiny seta w jakiejś starszej wersji i zamienisz je z tymi aktualnymi...Widziałem (screena) jak koleś coś takiego zrobił z tym, że podmienił mounta elfów na bestie kodo ;)

Poszukaj w necie MPQ Extractor (czy jakoś tak) - program do rozpakowywania i ponownego pakowania plików *mpq i możesz spróbować...
Z tym, że możesz dostać bana za modyfikowanie plików kilenta ;]


Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:31 
Cytuj  
aq napisał(a):
Z tym, że możesz dostać bana za modyfikowanie plików kilenta ;]


A no wlasnie :/ I o to najbardziej mi chodzi :( Nie chce dostac bana :P Qrcze jeszcze teraz przez przypadek zamiast cytuj na Ciebie nacisnalem Ignoruj :D lol :P

Ok ale czy to pewne, ze za to jest ban jak tylko skina zmienie na starego ? Moze zapytac sie o to na oficjalnym forum ? A moze juz ktos probowal sie w to bawic :> ?

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:54 
Cytuj  
mysle ze powinienes zapytac, moze blue odpowiedza (oczywiscie :P)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 23:00 
Cytuj  
bana raczej nie będzie chyba, że sam poprosisz. Btw. zmiana będzie widoczna tylko u ciebie, inni będą widzieć wszystko normalnie. Chyba, że innym graczom identycznie pozmieniasz pliczki na ich komputerach...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 10:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bana raczej nie będzie chyba, że sam poprosisz. Btw. zmiana będzie widoczna tylko u ciebie, inni będą widzieć wszystko normalnie. Chyba, że innym graczom identycznie pozmieniasz pliczki na ich komputerach...


to by musial napisac wira ktory sie bedzie rozsylall mailem szukal czy jest wow zainstalowany i podmienial pliki :D


.....a 2 tygodnie pozniej....

You have a new mail [From: [email protected]; Subject: WoW Roll Hack]

;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 11:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zmiana będzie widoczna tylko u ciebie
dokładnie. co oznacza że to bez sensu :wink:


_________________
psn


Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 11:25 
Cytuj  
Oczywiscie, wiem, ze zmiana bedzie widoczna tylko u mnie i to chodzi ;) Niech inni sobie mnie tak widzą chodzi o to, ze mnie denerwuje ten skin :D No to potem sie troche pobawie z tym i zobacze co z tego wyjdzie. Thx

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:32 
Cytuj  
Cytuj:
Zmiana skinów - czy możliwe ?


Imho skinheadzi nigdy sie nie zmienia :roll: .


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 17:46 
Cytuj  
Ja bym nie eksperymentował. Pewnie sprawdzany jest całkowity rozmiar plików .mpq na dysku + jakieś wyrywkowe fragmenty kodu (te, których zmiana da nieuczciwą przewagę jednemu graczowi nad innymi).

Podmiana skinów to zwykle jest nieuczciwe posunięcie wobec innych graczy. Możesz przecież sobie zmienić wygląd maluśkich gnomów na oczojebnych klaunów, których będzie widać z bardzo daleka, prawda? Blizza pewnie nie będzie interesowało to, czy zrobiłeś klauna, czy wprowadziłeś zwykle poprawki kosmetyczne.

Pozdrawiam:)


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 18:04 
Cytuj  
Przeciez to bedzie TYLKO U NIEGO widac.


_________________
Obrazek

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 18:09 
Cytuj  
No właśnie. Jeśli by tylko u niego gnomy były tymi klaunami, a u innych nadal pozostałyby w swoich naturalnych barwach, to wtedy on by miał dużo łatwiej, bo widziałby takiego wypierdka z daleka. Nie uważasz, że to byłoby nieuczciwe? Bo ja tak.

Pozdrawiam


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 18:10 
Cytuj  
A nie uwazasz za nieuczciwe ze niektorzy maja po 46554 makr i ownuja w PvP naciskajac na zmiane dwa klawisze ? bi\o ja tak a jest to dozwolone.

Btw on chce zmienic wyglad itemu a to za bardzo w mechanike gry nie ingeruje wiec nie uwazam akurat TEGO za nieuczciwe.


_________________
Obrazek

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 18:31 
Cytuj  
Ale makro może sobie zrobić każdy i - jak napisałeś - jest to dozwolone przez Blizzarda.

Natomiast nie zauważyłem jakoś, żeby Blizzard rozdawał programy do ingerencji w .mpq. I ja tylko mówię, nie zdziwię się, jak Grindo dostanie za to bana.

Pozdrawiam i EOT z mojej strony,


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.