mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 01:19 
Cytuj  
http://www.worldofwar.net/articles/blizzardjune.php


Nie wiem czy juz bylo, ale chyba nie. :D


PO mojemu to tak: dostalismy battlegrounds, instance na 60lvl (MC,DM,BWL), i nic wiecej raczej szybko nowego nie bedzie.......

"Chcemy skupic sie na usprawnieniu biezacych rozwiazan....."
"Chcemy usprawnic istniejace profesje, a nie wprowadzac nowe...."
"Nie jestesmy gotowi aby powiedziec cokolwiek o......"
"Dyskutowalismy o tym ale nie bedziemy tego wprowadzac...."

Nie bedzie szybko hero class, customizacji charow, GvG (w jakiejkolwiek zorganizowanej postaci), nowych profesji (z biezacych moze 3 sa fajnie zrobione), uczenia sie jezykow, supportu gildii, tylko popierdolki w stylu: "Feast of Winter Veil". :D

Strasznie biedna mi sie zaczyna wydawac ta gra, z tygodnia na tydzien coraz biedniejsza.

IMO do dodatku (z rok jeszcze pewnie znajac Blizzard) beda co miesiac-poltora patche z 1 nowym instance i super elektryzujacym eventem w stylu "Skrzynia na arenie w SV".

NIe wiem po co to pisalem bo to wyglada na zalenie sie i placz, ale dopadla mnie melancholia. :D


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 02:31 
Cytuj  
dlatego tez nie wykorzystam mojej 3 karty prepaid i zaczne cieszyc sie zyciem na zewn. domu bez kompa, czego i wam zycze :p jesli blizz ma promowac abuserow i niejakiego kenshina z naszego serwera BL ktory ma juz marshala tylko dlatego ze jest glupim rogue to ja wysiadam z tego pociagu , ja lecze jak pojebany caly raid w alterac BG i mam 10 razy mniej niz on a wiec ........

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 06:53 
Cytuj  
Ja wiem ze to wszystko czego chcemy jest cool ale ludzie ... moze od razu Blizz ma wprowadzic 10 nowych ras, 3000 czarow, milion itemow i wogole mozliwosc przegladania AH z komorki z wapem. Takie stopniowe urozmaicanie gry jest jak najbardziej wskazane . Jest takie powiedzenie: Dasz komus palca a on chce cala reke :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 06:58 
Cytuj  
hm, chyba zaden inny mmorpg nie wprowadza tak czesto nowego contentu jak Blizzard w WoW (srednio co miesiac cos nowego sie pojawia), wiec zupelnie nie wiem o co wam chodzi :)


_________________



****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 07:14 
Cytuj  
Cierpliwości panowie cierpliwości :)
WoW jest flagowym produktem Blizza i myślę że dopóki nie wyjdzie WoW 2 :) blizzard będzie robił wszystko żeby utrzymać swoją "kurę znoszącą złote jajka" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
chyba zaden inny mmorpg nie wprowadza tak czesto nowego contentu

Malo widziales.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:07 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
hm, chyba zaden inny mmorpg nie wprowadza tak czesto nowego contentu jak Blizzard w WoW (srednio co miesiac cos nowego sie pojawia), wiec zupelnie nie wiem o co wam chodzi :)


no i co ci po tym "contencie" ??
na co komu 23487568723658723465 instancow dla 78234568972654782435 osobowych raidow??

zamiast gownianych instancow dla kosmicznych ilosci ludzi powinni dac troche dla solo + 5-10-15 osobowych grup

generalnie na lvl 60 nie ma co robic, brak jest jakis elementow urozmaicenia (jakies inwazje, np orkow) i generalnie jest dokladnie przeciwnie niz reklamowali: na 60 gra sie konczy, nie zaczyna :P

nowe BG??: na co one komu?? juz na tych co sa gra moze z 10% populacji serwera, bo sa po prostu zwalone!!!
AV = TM przeniesiony na osobny server, questy ktore tam sa, sa albo absurdalne, albo nie maja najmniejszego wplywu na przebieg walki/bitwy, albo sa kompletnie niewykonalne z powodu 8972346572436572 guardow spawnujacych sie nawet po zdobyciu danej strefy
WSG = dobry sposob na szybkie zdobycie paru punktow, rozgrywka CTF splycona do maksymum, mapa pozbawiona punktow strategicznych (brak power upow, ktore moglyby naprawde pomoc), rownie dobrze mogliby by dac puste pole z 2 flagami na przeciwleglych koncach, rozgrywka bylaby podobna ;P

idac dalej: klasy sa totalnie rozjebane teraz, cloth userzy w starciu z jakimkolwiek melee moga sobie od razu kliknac release spirit, a juz na pewno w spotkaniach z warem (ciosy za 3k hp), opieszalosc w naprawie hunterow i druidow bardzo skutecznie zmniejsza ich populacje, gowniana customizacja sprzetu dla casterow generuje gwaltowny spadek ludzi nimi grajacych (albo odchodza calkiem, albo robia alta melee)

life eventy (obiecane na pudelku z gra :P): nie istnieja

epic events: nie istnieja (bez jaj, czy ktos widzial kiedys ta "POTEZNA INWAZJE ELEMENTALI" na darkshore?? (czy gdzie ona wogole ma miec miejsce ;P), wyjabany w kosmos event - skrzynka na arenie - czy ktos wogole ja bierze? samo gowno z niej wylatuje :P, no i teraz najnowszy epicki event: objazdowy cyrk, no bez jaj panowie, ale ten cyrk to mi sie kojarzy glownie z blizem i z tym co robia

innymi slowy: wielkie gowno robi sie z gry, bliz nie daje sobie rady i na dokladke jest totalnie wyprany z pomyslow, co nie wrozy nic dobrego
zamieszczenie takiego "wywiadu" na glownej stronie na pewno nie przysporzylo im klientow, a wrecz przeciwnie, co mozna przeczytac w linku ponizej (w tamtym temaciu jest link do forum us)

temat juz byl: viewtopic.php?t=13980, ale chyba nikomu nie chcialo sie czytac, co tez tam napisali :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:09 
Cytuj  
Kabraxis skalkowałeś posta w forum US.
I to był post jakiegoś whinera.
Blizzard lubi robić niespodzianki i bardzo jest ostrozny w zapowiedziach. Zawsze tak było.

Nawet jesli taki ma być kierunek, czyli naprawianie i poprawianie. To ja jestem za. Bo tak naprawdę zrobienie dodatku to jest pryszcz w porównaniu z naprawą istniejących błędów. Forum SOE jest pełne postów: Znowu dodatek? A moze by tak naprawili te bugi... i tu zaczyna sie długa lista ciągnąca się od release.

P.S.
Robus gadasz jak stara zgorzkniała baba co nie lubi świata bo jej się zmarszczki porobiły ;)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:35 
Cytuj  
nie dwutlenek, po prostu BARDZO duzo juz widzialem i widze jak zachowuje sie blizzard, taka postawa bardzo szybko zniszcza gre

to co wprowadzaja devsi to jest jakos tak dziwnym trafem prawie calkowicie oderwane od tego co ludzie im podsuwaja na forum, stad plynie bardzo jasny wniosek: blizzard calkowicie ignoruje swoich graczy lub nie czyta forum ;P

zreszta odnosnie sluchania graczy: zeby devsi uslyszeli palkow musieli oni wykrzaczyc server, dopiero wtedy zostalo cos zrobione, w tej chwili sytuacja robi sie bardzo podobna, juz sa tematy o tym, ze ci i ci beda protestowac na tym czyms zwanym blizcon
czy tak ma wygladac wspolpraca devsow z community ?? nie sadze

ja mam mala gildie a juz w tej chwili nasi magowie porobili sobie alty i trzeba sie prosic zeby isc z nimi na jakiegos questa czy do instanca, bo tak naprawde nie maja po co tam isc (ja dopiero dobijam do 60, wiec chwilowo nie widzixalem jeszcze wszystkiego, ale juz powoli zaczynam rzygac tym co widzialem :( )

generalnie WoW jest super, ale nie na lvl 60, gra do lvl ~55 jest miodzio, pozniej jest juz tylko gorzej

brak mozliwosci prawdziwego wspolzawodnictwa z innymi (brak supportu dla jakiegokolwiek laddera w cokolwiek) eliminuje w sumie z gry glowny czynnik: rywalizacje

bicie hordy/aliance w obecnej postaci jest nudne i w sumie sprowadza sie do farmowania reputacji w AV, zeby miec dagger/bron + ring porownywalny z tym z MC i takie zostanie do momentu wprowadzenia jakiejkolwiek mozliwosci udokumentowanej pozycji gildii/osoby w jakiejkolwiek drabince lub lidze

to sie napisalem, no ale mniej wiecej tak to wyglada :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:42 
Cytuj  
cry more pls...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:42 
Cytuj  
E tam...
Tak naprawdę co my tam wiemy o rynku gier? Jesteśmy po prostu i tylko graczami. Myślimy z reguły o swoim dupsku a nie o tym jak to sie ma wszystko kupy trzymać i jak zadowolić największą liczbę ludzi.

Naprawdę taka firma jak Blizzard jest na tym rynku przez wiele lat i nie bez powodu tak dobrze sobie radzi.
Może skupmy się na grze a szczegóły zostawmy ekspertom?

Reguła juest prosta jak cios pięści w nos, nie podoba się? Nie grasz. Koniec kropka. Wszelkie dywagacje ze strony graczy co firma powinna zrobic a co nie są z reguły:
A. Błędne
B. Devsi i tak zrobią swoje

SOE zawsze robiło co chciało i siedzi do dzisiaj na rynku jak stara kwoka i dalej robi swoje.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:53 
Cytuj  
Robus napisał(a):
zamiast gownianych instancow dla kosmicznych ilosci ludzi powinni dac troche dla solo + 5-10-15 osobowych grup


solo??? LOL solo to mozna sobie pograc w zwyklego rpg gdzie placisz raz za pudelko z gra. IMHO aby wiecej instancji rajdowych na 40 osob na ktorych mozna wipnac na trash mobach.

Blizzard dal dla solo/party 60 leveli wiec mysle ze to wystarczy teraz pora na rajdy 40 osobowe. Ja zgadzam sie calkowicie z opinia blizza ze gra zaczyna sie na 60tce. Fakt ze bicie 58-60 to nuuuuuuuuuuuda, ale na 60tce jest miodzio :)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:54 
Cytuj  
Hergar napisał(a):
cry more pls...


buehehe
zabawny jestes, az do bolu :D

@ dwutlenek: dokladnie tak tez mam zamiar zrobic :D
poki co dopiero dobijam do 60, jesli nic sie w grze nie zmieni, to pewne jest ze sprzedam konto, bo nie lubie grac w cos na sile :P (chwilowo mam oplacone do konca wrzesnia ;P)

jest kilka tytulow, ktore sa przygotowywane i moga bardzo skutecznie zabrac graczy z wow'a (vanguard, darkfall dla przykladu)

//edit
fabianek, ty nie jestes z chin przypadkiem?? :D (grind, GRIIIND, GRIIIIIIND :D)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 1 lip 2005, 09:18 przez Robus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:05 
Cytuj  
Najważniejsza jest poprawienie zważonych klas (hunter, druid, warlock itp) i zbalansowanie przedmiotów, coby wszyscy mieli o co walczyć. A i jeszcze pożądnie profesje rozwinąć, zeby gracze/mieszacze prof. mogli robić hiper mega combo itemy, choćby trzeba było się nałazić za składnikami (oko smoka :))W drugiej kolejności nowe rzeczy dla 60 lvl. A dodatek Panie... no za rok, jak już wsio zbalansują to akurat będzie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:50 
Cytuj  
@Fabianek
Imho mozliwosci mniejszych grup (do 20 graczy) powinny zostac rozbudowane. prawde powiedziawszy instance raidowe na 40 ppl mnie denerwuja bo wymagaja tworzenia dziwnych struktur w ktorych malo kto sie zna i wogole sa dziwne relacje.
ja jako ze wole male, dobrze znajace sie grupy znajomych z ktorymi gram jestem za daniem mozliwosci gry ludziom w mniejszym party i rownie dobrej zabawy co w MC z 40 playerami. Jak wyjdzie BL na 80 ppl to sie potne...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:53 
Cytuj  
black wing lair (jesli to miales na mysli) jest tak jak MC, dla 40 osobowych raidow


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:56 
Cytuj  
@KromeR trafisz do odpowiedniej gildii to zmienisz zdanie. jesli grasz na BL to polecam ci SEVEN. Odnosnie BWL ma byc trudniejszy od MC ale do zrobienia w 40 osob, a my jeszczde nie ubilismy major domo i ragnarosa :( no ale jesli serwery w weekend nie padna to znow MC moze obejrzymy major domo/ragnarosa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:02 
Cytuj  
Nie chodzi o to ze SEVEN czy inna gildia. Narazie jestem w LK po fuzji. Ino ja zawsze mialem podejscie do gier takie ze to glownie zabawa ze znajmymi, i to najlepiej z rl (zjazdy, wspolne wypady na piwo itp) a w takiej grupie gdzie jestes zmuszony grac z wieksza iloscia ludzi bezposrednie relacje sie zacieraja...
Dobra wiem ze jestem dziwny ale np na gg tez nie lubie gadac z nieznajomymi :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:25 
Cytuj  
Robus, Kabraxis zacznijcie grac zamiast whinować. Gra się nie podoba to się nie gra. Whinowanie na forum i rwanie włosów z głowy bo my chcemy instance dla 3 osób a zrobili dla 40 nic nie da.

Po pierwsze Robus mimo lvl60 łazisz w greenach. Więc endgame contentu nawet nie łyknąłeś. Ale tak masz rację, możesz się co do niego wypowiadać, chociaż go nie widziałeś na oczy i zapewne za szybko nie zobaczysz bo 1) rogue, 2) greeny - w MC to waste slot

Po drugie od razu po BWL gdzie będzie się dropował Tier 2 dla wszystkich klas zapowiedziany jest mniejszy dungeonik dla 20 osób (max) gdzie będą się dropowały epice do PvP.

Szkoda, że chłopaki nie widzieliści jaki jest endgame w AO lub SWG, wtedy byście whinowali.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:44 
Cytuj  
a co ma do rzeczy sprzet ??wez mnei nie rozwalaj, stosuje po prostu zasady ekonomii = po co tracic xxx kasy + xxx czasu na zdobycie tego, co za tydzien/dwa bede musial wywalic do smieci ?? lepiej pominac ten etap i od razu zdobyc co trzeba

to ze nie mam czasu zeby siedziec 6+ godzin w jakims zjebanym instancie nie znaczy ze nie mam pojecia o END-GAME, bo widze co robia moi kumple siedzacy od 2 miechow na 60 lvl, i taka perpektywa bynamniej nie napawa mnie radoscia

poza tym, po co mam zmieniac to zielone gowno na jakies posrednie gowno, jak moge tak jak ty mowisz, isc do END game dungeon i sobie wyciagnac od razu co trzeba ?? no bo przeciez to tam lezy sobie i czeka az ja przyjde i wezme, a pozostale 39 osoby beda mi bic brawo, ze laskawie jednak je wezme, bo przeciezte 39 osoby nie potrzebuja tych rzeczy i chodza do MC i innych instancow bo po prostu lubia tracic wiele godzin na zdobywaniu sprzetu dla innych, zabawny jestes :D

co do grania: gram jak moge, a siedze na forum w pracy :D
i jak juz pisalem, chwilowo nie dobilem jeszcze do lvl 60 (59 mam :P) i nie wszystko widzialem, ale to co widzialem jest nudne


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.