mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 02:02 
Cytuj  
Dociagam do tej 60tki, to sie za endgame sprzetem rozgladam... Jakies propozycje? Chodzi mi o listing przedmiotow, ktore sa "powiedzmy" latwo dostepne ( czyli nie z MC, onyxia), a ktore przydadza sie w PVE ( onyxia / mc :P ) i PVP


Jak na razie mam Hide of the Wild i Belt of Archmage ( jutro polinkuje, bo dzis thott padl), co mozna zrobic dla bycia "lepszym " priestem? Wiem , ze pvp gear /= pve, takze prosilbym ( jezeli w ogole ktos cokolwiek napisze) o napisanie co do pvp a co do pve. Jak sie wiecej osob wypowie, postaram sie moj post edytowac i moze zrobi sie podobna lista przedmiotow, jaka juz jest dla rogue na tym forum


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 07:15 
Cytuj  
Devout set nie pasuje?^^

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:41 
Cytuj  
nie, bo -jako set daje dopiero przy 8 czesciach cos z czego sie bedzie korzystac ( + healing) , reszta dodatkow to smiech na sali, a po drugie juz magister ma wiecej int, nie mowiac o pojedynczych dropach z innych bossow tez powiedzmy jako tako dostepnych dla przecietnego gracza


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:58 
Cytuj  
ja mam 7 czesi devouty dla +20 spi jebie mnie int mam 5900 many malo w porownaniu z innymi ktorzy maja kolo 7k unbuffed ale za to mam 350spi unbuffed i regen many taki ze prawie caly czas jestem z full mana w mc onyxi i innych gownach i set nie jest trudno zebrac no moze na bb tak bo nikt na tym posranym servie nie chce chodzic do strat scarlet i nie moge dostac rekawiczek ;D a bron nie chce mi sie robic chaina na staff z 29 spi wiec mam soulkeepera ale mozna przykampic razza on rzuca ladny staff 25int 22spi zamiast lazic po argent crusadera albo ten staff z 30int z wyrmthalaka w lbrs


Ostatnio edytowano 20 cze 2005, 10:01 przez Nikon, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 10:00 
Cytuj  
podstawa to itemki ze spirytem + mana regain. Podobnie INT > STA. W MC walki w niczym nie przypominają tych w UBRS itp.
Ja wczoraj w MC miałem ciężkie chwile z priestami. 2!! nie dawało rady mnie leczyć.

Najlepiej jakby vendon lub sickk coś tutaj napisali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 10:01 
Cytuj  
Polecam czeste wycieczki do Dire Maul - zbierze sie z tego duzo lepszy secik niz ten beznadziejny devout. W Ubrs tez mozna znalezc ze 3 dobre itemy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 11:11 
Cytuj  
PVE
To tak..
http://www.thottbot.com/?s=postmaster

IMO dla priesta jest ok, ma b.wysoki int ale bardzo niskie sta, wyglad tez jest nie za specjalny..^^
http://www.thottbot.com/?i=19207
sa nawet lepsze, odrobine, ale wyglad tez taki sredni ^^

Co do pierscionkow, to seal of rivendare jest chyba jednym z lepszych, tak samo Blood of Martyr. (Sea;=17 int i stroche +spi, blood of martyr bodajze 15 stam 10 int

Mindtap talisman jest super, bodajze z DM.

Necklace - Tooth of Gnarr , dropuje sie z Drakkiego, albo ktorys z random epicow ^


Do PVP? Imo, dreadmist^^, bloodmoon cloak (dosc wysokie sta), sa chyba najlepsze. W kaZdym razie wszyscy *nasi* tak mowia^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.