mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 13:02 
Cytuj  
Aktulanie zblizam się do 57 lvl i mysle o bliskiej zmianie talentów mojego priesta z shadow/dyscypline na holy/dyscypline. Ponieważ chciałbym to zrobić, ale nie na zawsze mam obawy co do ceny tego posunięcia.
Dotychczas zmianiałem już 2 razy talenty , płaciłam 1g i 5g (chyba).
Mam pytanie czy znajde gdzieś ceny calego ciągu zmian talentów, interesuje mnie czy to rośnie liniowo czy cena sie potęguje i oczywiście ile wynosza kolejne progi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 13:19 
Cytuj  
Nastepny zmiana bedzie kosztowala 10g, potem 15, 20 i tak co 5g, az zatrzyma sie na 50g


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 15:08 
Cytuj  
a czy jest mozliwosc przetrenowania trade skilli jakby np nie chcial juz byc górnikiem a zapragnal zbierac ziółka ?


_________________
Maiori Cede

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 15:22 
Cytuj  
Razel napisał(a):
a czy jest mozliwosc przetrenowania trade skilli jakby np nie chcial juz byc górnikiem a zapragnal zbierac ziółka ?


Oczywiście, że jest :]


Posty: 20
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 16:26 
Cytuj  
jak wejdziesz w zakladke gdzie masz wypisane skille, kliknij na tym ktorego chcesz sie oduczyc, na dole zakladki pojawi sie nazwa tego skilla i obok niego mala ikonka, jak ja klikniejsz i potwierdzisz to oduczysz sie go. oczywiscie potem musisz od poczatku nowego skilla trenowac ;) wiec lepiej sie zastanowic czy warto :]


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 07:31 
Cytuj  
no wlasnie fajnie ze ktos poruszyl ( w malum stopniu ale cos :x ) temat zmiany profesjii...juz kiedys zroiblem posta na temat czy oplaca sie miec tribal leatherworking ... ok przyznaje posluchalem rady i na tym dobrze wyszedlem...aczkolwiek obecnie jestem w fazie gdzie tribal sluzy mi tylko do trzepania sianka -z reguly na devilsaurach...ale czasem wicked clawy zdobede pare wilkow padnieto i helmy dla druida robie albo pare pior to tez i zbroja+shouldery wpadna w lapke ;p , jednak ja nie o tym ...
myslalem nad inzynieria ... wiem ze to moze byc trudne z racji tego ze od nowa bede musial latac jak potrzepany za copperem albo wydac gore lzota na ah zeby wyszkolic sie ... ale chcialem w jakis sposob polepszyc druida swojego odnoscnie dmg ... death ray wali czasem fajny dmg a i goblinowskie trinkety potrafia wiele zdzialac, no tylko ze to wymaga czasu... jako ze jestem glownie healerem do instancji to sluze jako przyslowiowa "apteczka" i jedyne co czasem robie to puszcze fairy fire albo walke z paly zioma ... to czy nie lepiej by sie oplacalo walnac granatem albo z death raya potraktowac kogos za nice dmg ( wiem ze death ray potrafi zasadzic dmg kolo 2k ! )

jakies sugestie ?


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 09:24 
Cytuj  
hasacz widzialem death ray 3 razy w akcji i fajny dmg zadaje problem w tym ze:
- raz owszem dostal mob
- drugim razem koles uzywajacy DR
- trzecim razem dostalem ja

a teraz wyobraz sobie ze walicie bossa w MC albo nawet nie w MC styknie General w UBRS, walisz DR i trafia w MT - rajd by cie zywcem zezarl

ja rowniez myslalem na mining/eng ale dopisek ze itemy "czasem dzialaja" skutecznie mnie zniechecil.


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 11:41 
Cytuj  
hmmm a co do trinketu to gram z kolesiem ( hunterem ) ktory uzywa death raya i bardzo czesto ma to zaskakujacy skutek...owszem raz wybychlo :) .... ale szybkie wskrzeszenie i gralismy dalej...ok wiec powiedzmy ze to nie pasuje z uwagi duzego ryzyka...zgadzam sie z fabiankiem ze do instance'ow odpada...a goblin mortar ( tez ttrinket ) przyznam sie ze nie widzialem tego w akcji aczkolwiek nigdzie nie pisze ze jest szansa na to ze wybuchnie :P 500 dmg wiecej nie chodzi po drodze a i stunuje na 3 sekundy...wiec przydatne chociazby po to zeby przerwac dzialanie czaru ...
a co do kasy ( wspominalem o tym w poprzednim poscie ) to na miningu tez chyba mozna wyzyc ?? szczegolnie ze sporo greeduje ???
prosba o sugestie ciag dalszy :P


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 11:51 
Cytuj  
aktualnie z miningu nie da sie wyzycx no chyba ze cie satysfakcjonuja ponizsze ceny:
- Arcane crystal 18g
- stack mithrilu 3g
- stack thorium 4-5g

szkoda czasu i zachodu na kopanie krysztalow

duzo lepiej farmowac AH troche wprawy i czesze sie kokosy nie ruszajac sie z if


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 12:02 
Cytuj  
bawic na ah mam sie zamiar na 60 lvl ... co do twoich cen...ja wystawiam na ah rggedy teraz w zasadzie bo nic innego sie tak naprawde nie oplaca...no chyba ze devilsaury ... a oprocz tego to ak mowilem rugged....10 rugged..1g 20s ... a ty co mowiles ?? cos o arcanite crystalu???18g ??? u nas za 25g idzie... wiem wiem ...znajdz go najpierw pewnie powiesz bo rzadki ... ale dodam ze same sztabki lepiej na ah leca niz skory


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 12:51 
Cytuj  
ja gram na SM to server PvE i dzieci szczegolnie z kanalu /polska zanizaja ceny, a z reszta jak uzbierasz na epic mounta to mozna caly handel miec w pompie jak sie ma dobra gildie bo i tak wszystko juz trzbea sobie wyfarmowac

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 13:11 
Cytuj  
Hasacz napisał(a):
10 rugged..1g 20s


Heh, na moim serwie bardziej się opłaca z tych 10 rugged leather zrobić 2 x rugged armor kit - spokojnie zejdą na AH po 1g-1g 20s za sztukę.
Czyli zarobek podwójny :)

Często zdarza mi się nawet wykupować ruged kity wystawione przez innych jeśli cena jest niska (np. po 60-70s/szt.) i sprzedawać drożej.
Przy okazji zapobiegam zbytniemu spadkowi cen na ten towar :>


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 13:12 
Cytuj  
nie wszystko- jest sporo rzeczy wartych kupienia z craftu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 13:23 
Cytuj  
@zderzaq ja utrzymywalem swego czasu monopol na medium,heavy i thick leather ale na dluzsza mete to nie ma sensu bo losie dorzucaja co raz wiecej

a co do wykupywania tanich rzeczy to wlasnie tak sie farmuje ah ;-)

Mark pokaz mi chodz jedna rzecz ktora warto kupic z craftu po za:
- back dla healera hide of the wild
- back dla maga (nie pamietam nazwy)

pomijam takie rzeczy jak butelki/torby etc.

aha jesli chcioalbys zasugerowac arcanite reapera to obejrzyj http://www.thottbot.com/?i=27740 z Magmadar'a

mozliwe ze fajne sa rzeczy z recept ktore wypadaja w mc ale tak to nie ma co kupowac

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:09 
Cytuj  
dla PvP warriora
Arcanite Reaper - lepsze 2h axe są dwie:
1. http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18830 - Grand Marshal's Sunderer (impossible do wyrwania praktycznie)
2. http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=17104 - Spinal Reaper - 1% drop chance z Ragnarosa (Imposible... blebleble)

To co pokazujesz to macka. A nie Axe. Jest różnica. Przejrzyj talenty warriora.

Z innych rzeczy:
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=12639 - najlepsze rękawiczki do PvP dla warriora
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=12640 - najlepszy helmik dla PvP warriora

Radzę też przejrzeć jakie przydatne reczy można sobie craftnąć po zrobieniu faction w Thorium Brotherhood, u tego pana np.:
http://wow.allakhazam.com/db/mob.html?wmob=12944

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:17 
Cytuj  
Spinal Reaper
Binds when picked up
Two-Hand Two-Hand Axe
203 - 305 Damage Speed 3.40
(74.7 damage per second)
Requires Level 60
Passive: Restores 150 mana or 20 rage when you kill a target
that gives experience; this effect cannot occur
more than once every 10 seconds.
Passive: +34 Attack Power.

Genialny ten passive... 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 19:34 
Cytuj  
Libero napisał(a):

Genialny ten passive... 8)

^^ chodzi o to, ze cel nie jest szary...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 20:35 
Cytuj  
mialem skining 300 ale na 20-30 lvl i porzucilem na rzecz enga te zabawki wlasnie deaath ray/siatka itp... jesli 95% czasu spedzasz na pvp to ok... ja w tej chwili laze do BRD/UBRS/DM/MC;) i od ladych kilku dni nie uzylem nic doslownie czyli rollke robie na skining albo... na herbalism :)
PS
Nie wiecie czy jest ktos na BL kto kraftuje rzeczy z Dark Iron ?
+30 fire res chyba fajne dla kazdego main tanka w MC..?

moze ktos podac linki do rzeczy ktore sie skinuje na hlvl inst ..? i czy to prawda zeby zdjac skore z bestji ktor ama 63 lvl trzeba miec skining 315?

a moze ktos kase z e skiningu porownac do kasy z herbalismu?

skining wydaje sie bardziej oki bo... czasem jakis drop wypadnie oprocz skory:) no i chyba mobki sie czescie respawnuja niz ruda.. nie wiem jak z kwiatkami...:)
koniec koncow chyba paladyna przerobie na gold farmera a azaczne grac workiem:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Ostatnio edytowano 28 cze 2005, 22:06 przez cienki, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 22:01 
Cytuj  
@cienki jezeli chodzi o to to polecam goraco ci azshara poludniowy-wschod, sa tam niebieskie dragonkiny ( takie na 4 lapach chodza ) dodam ze elitki ( 51-54 lvl ) dla skinnera sie oplaca ... poniewaz oprocz skor - thicki rzadko wypadaja...czesciej rugged ... co wiecej po 2 + worn dragonscale , blue dragonscale ... nieze sianko z tego ... jakby tego bylo malo smoki wywalaja czasem po 20s za jednego ( czesto smieci szare ale to pomine ) no i duzo zielonych itemow

jak mialem dobry dzien ( ale to w zyciu takiego farta nie mialem )
dropnelo mi wall of the dead, sporo zielonych i lockboxa w skrzyni znalazlem nie pamietam nazwy amuleciku aczkolwiek dawal sporo do agli cos sily i cos jescze ale pamiec mnei zawodzi( niebieski taki fajny :P )
dodam tylko jeszcze zejak grasz druidem ... to polecam sie na greeding tam przeszkolic na balance w przeciwnym razie musisz miec sporo cierpliwosci ( ja zostalem w resto z racji czestych wizyt w instancach :P )

a i nie siedze 95% czasu na pvp ale nawet jako healer w instancach przyda sie walnac miedzy czasie jakis wiekszy dmg death ray pomijam bo co prawda widzialem raz jak death ray zrobil psikusa ale i tak wole nie ryzykowac ale goblinowsk mortar ktory wali do 700 ( moge sie nieznacznie pomylic ) i stunuje na 3 sekundy ... to chyba sie moze przydac


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 22:04 
Cytuj  
cienki napisał(a):
mialem skining 300 ale na 20-30



moge wiedziec jak ci sie to udalo ... ??? bo uwazam ze zdeka jest to niemozliwe ? bo z tego co wiem to az tak latwo sie tego skiningu nie bije ... a watpie zebys zabial moby na 40 lvl kiedy masz 30 lvl ... ( z tym mobem na 40 lvl byl to przyklad - zeby zeskinowac moba na 40 lvl trzebamiec 200 skiningu ... ) jak dla mnie mogles miec max te 170 nie wiecej


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.