mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 12:24 
Cytuj  
Witam.
Nie moge wygrac z magiem! Zaczyna mnie to irytować. Gram hunterem i jeszcze nigdy nie wygrałem z magiem. Koleś ma taki DMG , ze walka trwa kilka sekund i jestem trup. Jestem na lvl 43. Ostatnia walka wyglądała tak: zauważyłem maga lvl 40. On mnie też:) Hunters mark i zaczynam walić z dystansu wszystkim co mam zadaje mu jakies 70DPS podczas walki. Dostaje frostbolt za 300, potem fire(cos tam) za 500 i drugi raz to samo ( mam 2100HP) i juz mam 50% HP mowie nie ma szans z dystansu. Wale do typa on frost ( cos tam) i stoje 8 sec. Koles sobie spokojnie odbiega i wali do mnie arcane missle no i w ciągu następnych 5-6 sec jestem trup. Zjechał mi 50% HP w takim tempie , że zdążyłem tylko strzelic jeden raz. A pet? Pet jest owcą:) Ogólnie prztrenowałem kilka taktyk na maga i żadna nie jest skuteczna!! Powiedzcie co zrobic z magiem. JEgo DPS jest straszny i spele defensywne ma tez super skutaczne. Z innymi klasami jest spoko daje rade. Raz lepiej raz gorzeej ale da sie grać.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 12:35 
Cytuj  
scatershot, asspect of cheater i w nogi ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 12:36 
Cytuj  
Za wiele hunterem nie gralem, ale probowales concussion, distracting, scatter shotow?

Pamietaj ze masz wiekszy zasieg z luku niz mag z czarow, przy dobrej koordynacji teoretycznie moglbys go kite'owac ;] Na melee z magiem to sie mozna pchac druidem albo warriorem :P


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 12:47 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Za wiele hunterem nie gralem, ale probowales concussion, distracting, scatter shotow?
Pamietaj ze masz wiekszy zasieg z luku niz mag z czarow, przy dobrej koordynacji teoretycznie moglbys go kite'owac ;] Na melee z magiem to sie mozna pchac druidem albo warriorem :P


Zasadniczo, nie znam maga który w pojedynku 1/1 będzie próbował castować na odległosc.

Bo hunter to chyba jedyna klasa, z którą mag musi iść "na melee" ;) W sensie - zejsc ponizej jego zasiegu ranged. Zwykle: teleport do huntera, pom pyro, fireblast, nova (i tutaj w roznej kolejnosci, zaleznie od potrzeb): aoe, fireblast, coc, nova, aoe... (...).

Ze strony huntera - imvho szczescia szukaj w distraction / trap + aimed shot.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 12:52 
Cytuj  
kazda klasa ma problem z jakas inna przyklad:
rogue ma problem z warkiem (dobrze ubranym), warek ma problem z magiem, mag ma problem z druidem, druid ma problem z warlockiem, warlock ma problem z hunterem, hunter ma problem ..... (o tego wlansie nie wiem od kogo hunter dostaje baty regularne) no ale w kazdym razie dojdziesz na koniec ze priest ma problem z rogue i kuleczko ci sie zamknie tak to jest zoorgnaizowane nie ma uber invincible klasy (po za shamanem ;-)

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:05 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Pamietaj ze masz wiekszy zasieg z luku niz mag z czarow, przy dobrej koordynacji teoretycznie moglbys go kite'owac ;] :P


Ale ta różnica w zasięgach czarów maga i zasięgiem huntera jest tak mała, że utrzymaćsie z nim w takim zasięgu jest prawie niemożliwe. Podejdzie 3 kroki i juz ma cie w zasięgu.
Jak dla mnie to z innym klasami moge walczyc ale mag mnie rozwala na maxa.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:33 
Cytuj  
Walka z magami wyglada roznie a wszegolnosci zalezy od builda maga, mam wrazenie ze najbardziej upierdliwy jest tu fire/arcane i jego instant casty :/. Na lvl-ach 40-45 powiem szczerze ze nie mialem problemow z magami (scater shot, fegin daeth/frost trap) twoj przyjaciel, jezli mozesz to peta zostawiaj z tylu i puszczaj go do ataku dopiero w odpowiedniej sytuacji.
Na maga jest kilka sposobow jak go zobaczysz to podbiegnij do niego i postaw trapa (zanim wlaczy sie tryb walki) wyczekaj tak dlugo jak sie da, odpal aimed shota podbiegnij uzyj fegin death postaw znowu trapa i jeszcze raz aimed. Scater moze tez byc przydatny do przerywania dlugich castow. Na 40-45 nie pamietam zebym musial az tak sie wysilac zregoly stawialem pulapke kolo siebie (wrazie blinka) con. shot/viper sting, pet z boku i jazda. Duze znaczenie odgrywa tez bron najlepiej w tej sytuacji uzywac szybki luk + wolny z wysokim output dmg (do aimed shot) a w lapkach szybkie 1h wepony(wrazie bliskiego sarcia, jak nie ma instant arcane to jest pieknie :]).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:40 
Cytuj  
Hayt napisał(a):
jak nie ma instant arcane to jest pieknie


znasz maga z mozgiem ktory nie ma instant AE?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:42 
Cytuj  
Cytuj:
Na maga jest kilka sposobow jak go zobaczysz to podbiegnij do niego i postaw trapa (zanim wlaczy sie tryb walki) wyczekaj tak dlugo jak sie da, odpal aimed shota podbiegnij uzyj fegin death postaw znowu trapa i jeszcze raz aimed.


A on jest AFK? Dwa razy trap i dwa razy aimed shot (jeden aimed przy szybkiej strzelbie to ze 4.5s, wyjscie z combat to tez nie instant)? A co z blink w dead zone i frost nowa? Cos mi ten twoj opis zbyt optymistycznie wyglada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:45 
Cytuj  
jako warrior mam największe kłopoty nie z magiem a własnie z hunterem :D
pułapki mnie wykańczają juz nie mam pomysłów. druga najtrudniejsza klasa to druid - bez freeactiona porażka murowana :wink:


_________________
psn

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jako warrior mam największe kłopoty nie z magiem a własnie z hunterem :D
pułapki mnie wykańczają juz nie mam pomysłów. druga najtrudniejsza klasa to druid - bez freeactiona porażka murowana :wink:


NO powiem ze najmniej klopotów mam ogólnie z klasami melee. Trapy są jak najbardziej ptrzebne. Co do casterów to myślałem , że tez bedzie spoko, ale mag mnie rozwala. Mam peta ze speedem 1.3 a bronie mam 2x1h ze speedem 1.9. Przerywam i nie pozwalam wycastować prawie nic, ale mag ma mana shield. I podczas jego działania moge mu skoczyć a w tym czasie jak ją ma to zdąży mnie rozwalić i to tyle. A jeśli jeszcze żyje to dostaje frost nova. No i juz jestem na 100% trup. Ma mnie na dystans i po sprawie zanim zdąże cos zrobic to arcane missle zadaje mi tak kolo 500dmg.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:18 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
I podczas jego działania moge mu skoczyć


nie wiem czy to skill huntera czy zabawka z inzynierii w kazdym razie z kilkoma hunterami jak duelowalem i ustawilem ich w deadzone to dostawalem cos dziwnego efekt byl identyczny jak blind rogue mysle ze to cos ci moze pomodz

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:19 
Cytuj  
Te strzały co wysysają mane są super :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:26 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Te strzały co wysysają mane są super :wink:


nie one nie sa super, one sa be i nei dobre tylko no skill hunter ich uzywa ;-)

ps zartuje oczywiscie ale nienawidze jak mnie hunter nimi potraktuje

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:35 
Cytuj  
Czas skończyć temat i na tak (jak w temacie wątku) postawione pytanie, kategorycznie i rzeczowo odpowiedzieć:
NIE, Z MAGIEM WYGRAĆ SIĘ NIE DA !!
Przecież od zawsze w literaturze, filmie i nie tylko mag jest ponad wszystkimi. To on robi za największego złego i największego dobrego.
Mag jest po prostu z założenia NAJ !!

:D:D:D

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:49 
Cytuj  
Cytuj:
A on jest AFK? Dwa razy trap i dwa razy aimed shot (jeden aimed przy szybkiej strzelbie to ze 4.5s, wyjscie z combat to tez nie instant)? A co z blink w dead zone i frost nowa? Cos mi ten twoj opis zbyt optymistycznie wyglada.


Dla chcacego nic trudnego, jezeli chcesz wiedziec ten trik udaje sie jak najbardziej nawet podczas duela. Improved frost trap moze trwac do 20s. Mozesz mi nie wierzyc ale uzywam do aimed shot kuszy z 3.2 speedem, potem sie przelanczam na Huricane.

Cytuj:
znasz maga z mozgiem ktory nie ma instant AE?


Czy bez mozgu czy bez instant AE zdarzalo mi sie wykonczyc maga w open pvp przy uzyciu 1.9 toporkow a nawet 2h wepona, to oczywiscie dobrze nie swiadczy o magu z tego tez trzeba sobie zdawac sprawe ale bedac hunterem kazdy dead mage is good mage :] .

Nie mozna powiedziec ze hunterem nie da sie zabic maga, wszystko zalezy od wielu czynnikow a jeden z najwarzniejszych to ze mag moze sobie pozwolic na blad, hunter nie :/

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 15:23 
Cytuj  
Cytuj:
Improved frost trap moze trwac do 20s

Mowimy o improved freezing trap ktora trwa do 26s (na 60lvl)? Bo Improved Frost ma 25% szanse na entrap ktore trwa 5s, po za tym "tylko" spowalnia.
Nie to ze Ci nie wierze, wiem ze mozesz upasc wyjsc i combat rownoczesnie zakladajac trap. Ale mag musialby naprawde dretwy byc zeby w tym czasie czegos nie wywinac. Nie jest atakowany przez peta wiec czary rzuca swobodnie (jak jest atakowany to nie ma trap). Zreszta nova jest chyba instant.
Maga zabic mozna jak wyjdzie crit z aimed shota, a zaraz za nim multi shot (bo arcane nie mozna dac bezposrednio po aimed ) nastepnie wpadnie w immolation w miedzyczasie obskakujac serpenta. Ale ile razy to sie uda?

ps Znam maga ktory na 41 lvl ma niewiele ponad 900hp. No na takiego to wiele nie trzeba.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 15:37 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Ze strony huntera - imvho szczescia szukaj w distraction / trap + aimed shot.
emesio


Nestor napisał(a):
Za wiele hunterem nie gralem, ale probowales concussion, distracting, scatter shotow?


Hmmm...

Moglby ktos przyblizyc znaczenie Distracting Shot w pvp? Chodzi mi o to jak ów Distracting Shot odczuwa przeciwnik. Na moby działa to jako tako tzn. o ile pamiętam "tauntuje" moba, ale ludziów przecież nie trzeba tauntować? ;)

Chyba że chodzi wam o jakieś inne Distraction np. z inzynierii? (nie znam sie na tym za bardzo)

pozdr.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:06 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
overkilll napisał(a):
I podczas jego działania moge mu skoczyć


nie wiem czy to skill huntera czy zabawka z inzynierii w kazdym razie z kilkoma hunterami jak duelowalem i ustawilem ich w deadzone to dostawalem cos dziwnego efekt byl identyczny jak blind rogue mysle ze to cos ci moze pomodz


Hmm. To zaden skill huntera. Nie mam nic takiego. To cos z inzynieri. Cos jakim zegarkiem i zatrzymaniem czasu. Mialem questa ostatnio i cos o tym czytalem. Ale to nieczęsto sięspotyka.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jako warrior mam największe kłopoty nie z magiem a własnie z hunterem :D
pułapki mnie wykańczają juz nie mam pomysłów. druga najtrudniejsza klasa to druid - bez freeactiona porażka murowana :wink:


Ale to tylko jak on zatakuje? Bo jak ty atakujesz to nie zdąży postawićtrapa, a jak bedzie w combat mode to juz nie postawi. Mozna postawic trapa i stawiac go juz dalej ale tylko jak hunter atakuje jako pierwszy i atakuje klase melee. Kogośkto musi podejsc do huntera zeby go dziabnąć, bo jak masz cos strzelającego to trapy można sobie wsadzić.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.