mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 00:12 
Cytuj  
Czy ktoś z Was zna jakieś programiki anty-lagowe? Wiem, był już tutaj taki topic, z niego zreszta miałem Internet Turbo. Jednak topic zniknął, a ITurbo okazał się trialem i się zbuntował po miesiącu...

Proszę, bez tego nie mogę grać... Org dla mnie nie istnieje, nawet nie mam co się tam pokazywać :cry:

Gram na US. Mam chello. Ustawienie optymalnego MTU nic nie pomogło :cry:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:01 
Cytuj  
Libero napisał(a):
chello. Ustawienie optymalnego MTU nic nie pomogło :cry:
jedyna metoda to zmienić na neostrade. dodatkowo dobrze jest nawyzywac chello od nierobów i amatorów :D

zrobiłem wszystko co możliwe do marca i lagi nie minęły od ponad miesiąca mam neostrade jest git

nie naprawili chello do tej pory i nic na to nie możesz poradzić poza zmianą dostawcy


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:05 
Cytuj  
@Desh
Ja tez mam Neo+ 758/128 i od jakiegoś czasu mam takie lagi ale tylko w instancjach że granie jest dla mnie niemożliwościa.....
Wspomagasz się czymś ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:08 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@Desh
Ja tez mam Neo+ 758/128


nie ma chyba takiej neostrady :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:16 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Wspomagasz się czymś ??
głównie kawą.

najlepszy na lagi jest czysty system. proponuje wam po czystej instalce zmierzyć sobie wydajność 3dmarkiem i co jakiś czas sprawdzać czy nie spadła.

nie mam absolutnie żadnych lagów neostradowych - są lagi czasem ale jak występuja to wszyscy na verntrilo jednocześnie mówią "lag" czyli to lag serwera.

słabe łacza (jak chello) nie mogą się dopchać do serwera jak jest obciążony i zaczyna się ping 10000.

ile masz FPS w instansie ? pamiętaj że ruch karty sieciowej obciążą również procesor komputera


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:20 
Cytuj  
Ja mam czysty system i tylko WoW-a :D
A w instansie mam FPS 80-90 ale ping mi leci do 3-4k i gra mi freezuje i wszyscy lecą w ściane :D
BTW ja też kawą się wspomagam :P

@Huragan
Bo to nowa wersja jest :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:25 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Ja mam czysty system i tylko WoW-a :D
A w instansie mam FPS 80-90 ale ping mi leci do 3-4k i gra mi freezuje i wszyscy lecą w ściane :D
BTW ja też kawą się wspomagam :P

@Huragan
Bo to nowa wersja jest :P
jeśli masz system w ok to zgłoś awarie do TPSA. niech naprawia / oddadzą pieniądze


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:27 
Cytuj  
ok Desh spróbuje.....ale wiadomo jaka jest TPSA.....

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:30 
Cytuj  
Nie widze związku z neostradą.
Jesli nie masz lagów poza instance to nie wiem jakim cudem Neo może powodować lagi w instance?
Przecież tam nie siedzi technik w małej kanciapie i czeka aż wejdziesz do instance żeby Ci łącze przyblokować.
Instance są na innych serverach ale te servery są w tej samej lokacji.

Wczęsniej miałem Neo i szło bez bólu zarówno instance jak i na zewnątrz. Teraz mam Dialog i jest prawie tak samo, trochę gorzej bo dialog przytnie od czasu do czasu, ale róznic w instancach nie widzę absolutnie żadnych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:32 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
ok Desh spróbuje.....ale wiadomo jaka jest TPSA.....
najważniejsze to zgłosić problem i telefonicznie i pisemnie. takie zgłoszenie pomoże ci uzyskać odszkodowanie i bedzie ew podstawą do wcześniejszego rozwiązania umowy jeśli nie naprawia.

najlepsza metodą jest przestać płacić :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:39 
Cytuj  
@Dwutlenek
na "zewnatrz" nawet w Ogri jest ok latency w granicach 80-150ms a w instancjach skacze niemożebnie.....moze to mój komp bo najczęsciej to sie dzieje jak Magowie AoE zaczynaja....

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:40 
Cytuj  
@Desh
jasne przestaneodłącząmi Neo a inny provider na moją ulice nie dochodzi.....:(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:52 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@Desh
jasne przestaneodłącząmi Neo a inny provider na moją ulice nie dochodzi.....:(
nie wolno im odłaczyć z powodu nie płacenia jeśli masz otwartą reklamacje.
takie jest prawo

najpierw zadzwon do nich i zgłoś problem. moze poprostu naprawią


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:59 
Cytuj  
OK, może powtórzę. Miałem ITurbo i wszystko działało wyśmienicie. Muszą być jeszcze inne takie programiki. Zmiana na neostradę nie wchodzi w rachubę. Wolę już zapłacić za pełną wersję ITurbo.

Nie licząc WoW to chello jest zajebiste. Transfery mam czasem nawet po 800 kb/s. Chello nie jest wolne. Ostatnio nawet zwiększyli transfer.

Dlatego proszę, jeśli któryś z Was używa bądź zna jakieś programy typu ITurbo, to niech napisze.


EDIT:
Może jeszcze dodam, że na początku, przez pierwsze 2-3 m-ce gra mi lagowała w Org. Po pewnym (pierwszym?) patchu wszystko puściło i zaczęło działać doskonale. Niestety po ostatnim patchu powrócił stan poprzedni... Blizz, WTF?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:06 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Blizz, WTF?
ja też powtórze. Internet Turbo pomagało na początku. teraz już nie pomaga. nic z tym nie zrobisz i bedziesz takim graczem który co chwile daje dupy w high endowym instansie.
jak nie zmienisz łacza to możesz doprowadzic do tego że nikt nie bedzie chciał z tobą grać.

to nie jest wina blizzarda tylko CHELLO. zgłoś reklamacje i żadaj odszkodowania ora znaprawienia łacza.
dostaniesz odszkodowanie ale nie naprawią. powiedzą ci "przecież nie cały internet nie działa"


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:31 
Cytuj  
Oczywiście że zrobię. Jeśli nikt mi tutaj nie zdoła pomóc, to zacznę poszukiwania gdzie indziej. Jak to nie pomoże, to kupię pełną wersję ITurbo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:33 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Oczywiście że zrobię. Jeśli nikt mi tutaj nie zdoła pomóc, to zacznę poszukiwania gdzie indziej. Jak to nie pomoże, to kupię pełną wersję ITurbo.
LOL, pełna wersja nie pomoże.
MAM JĄ (używałem Internet Turbo od marca do czerwca), nie znajdziesz rozwiązania bo go nie ma. GL


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:43 
Cytuj  
Dlaczego nie pomoże? Skoro trial version pomagała, to pełna chyba też pomoże?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:45 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Dlaczego nie pomoże? Skoro trial version pomagała, to pełna chyba też pomoże?
pomaga ale nie w obciążonych instancach. zapewniam cię że im bedziesz bardziej skomplikowane rzeczy robił tym częściej bedziesz zawalał sprawe w party.
internet turbo poprostu zwalnia łacze i dzięki temu trudniej o utrate pakietów która z koleji powoduje zawieszenie sie clienta.
Internet Turbo nie przyśpiesza tylko spowalnia i dzieki temu pomaga, ale w instancach bedziesz miał to samo.

zmęczyłem się juz nie bede nic tłumaczył :wink:


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:50 
Cytuj  
Fakt, nie byłem jeszcze w instance wiekszym niż 5-cio osobowym. Ale z drugiej strony Org było takim przyjemnym miejscem przy ITurbo... no nie wiem...

Dzięki Desh za pomoc. Być może rozejrzę się wkrótce za zmianą na neo. Ale może ktoś inny ma jakieś inne doświadczenia?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.