mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 26
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 20:15 
Cytuj  
This application has encountered a critical error:

ERROR #134 (0x85100086) Fatal Condition
Program: D:\World of Warcraft\WoWTest\WoW.exe

Unabled to establish a connection to socket: The attempt to connect was forcefully rejected.



ktos mial i sobie z tym dal rade?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 07:16 
Cytuj  
kup orginał, mi pomogło :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 07:58 
Cytuj  
=Onyx= napisał(a):
This application has encountered a critical error:

ERROR #134 (0x85100086) Fatal Condition
Program: D:\World of Warcraft\WoWTest\WoW.exe

Unabled to establish a connection to socket: The attempt to connect was forcefully rejected.



ktos mial i sobie z tym dal rade?


test realmy zdaje sie sa off, bo nie ma co testowac? ;P

jesli sie myle niech kto skoryguje :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:03 
Cytuj  
W/w wymieniony błąd pojawia się podczas gry i jest znakiem rozpoznawczym pirackiego server-u...

Edit: zeby byc precyzyjny <-> prawie wyłącznie pirackiego; jakims cudem i na orginalnym moze sie cos takiego zdarzyc


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:10 
Cytuj  
ten blad nie ma nic wspolnego z pirackim serverem:

Error #134 - Unabled to establish a connection to socket: The attempt to connect was forcefully rejected.

Page 1 of 1


The error message you are experiencing is normally due to a firewall program. This may happen if the program version changes and tries to run on the ports through your firewall that were setup for the previous version. To fix this issue, try removing the World of Warcraft ports from the firewall and adding them back in, or temporarily uninstalling your firewall and try logging in again.

Blizzard does not offer direct support for proxies (Internet connection sharing), firewalls, or routers. You may need to contact your ISP or network administrator for assistance if you have opened the correct ports but still cannot connect to the game servers.

Please go to this link for more information on how to open the appropriate ports for your proxy or firewall http://www.blizzard.com/support/wow/?id=aww0790p


_________________



******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ten blad nie ma nic wspolnego z pirackim serverem:

Error #134 - Unabled to establish a connection to socket: The attempt to connect was forcefully rejected.


z teorii 5, z praktyki 1 :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:51 
Cytuj  
Robus napisał(a):
test realmy zdaje sie sa off, bo nie ma co testowac? ;P


Dokladnie

Cytuj:
The open testing of patch 1.6 has been finished. The European Public Test Realms were closed today at 12:00pm (CEST) and you may no longer copy any characters over to the PTRs. We plan to reactivate the character copy at the start of the next round of testing. More information will follow as this draws closer. Thank you for participating in the test of patch 1.6 and the feedback you have provided us with.


http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post13579

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 08:59 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Huragan napisał(a):
ten blad nie ma nic wspolnego z pirackim serverem:

Error #134 - Unabled to establish a connection to socket: The attempt to connect was forcefully rejected.


z teorii 5, z praktyki 1 :wink:


a co ma piracki czy nie piracki server do firewalla i zamknietych portow ? obydwa rodzaje serverow dzialaja na takich samych portach :)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 09:04 
Cytuj  
ale ciezko im sie dziala jak sa wylaczone huragan :P

a test realmy sa WYLACZONE :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 09:15 
Cytuj  
powiem tak:
macie z pewnoscia racje, ale to wasza racja, a jak kazdy wie racji sa trzy, moja, wasza i obiektywna. :wink:
A poważnie grałem na pirackim servie i ten błąd co chwila, grałem na orginalnym i nie ma błędu. Komp/System/Porty/Firewalle/Blokady itd itp to samo wiec....Moze orginal sam otwiera/blokuje porty :roll: Nie wiem najwidocznie sie nie znam


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 12:58 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
powiem tak:
macie z pewnoscia racje, ale to wasza racja, a jak kazdy wie racji sa trzy, moja, wasza i obiektywna. :wink:
A poważnie grałem na pirackim servie i ten błąd co chwila, grałem na orginalnym i nie ma błędu. Komp/System/Porty/Firewalle/Blokady itd itp to samo wiec....Moze orginal sam otwiera/blokuje porty :roll: Nie wiem najwidocznie sie nie znam


Oryginal niczego sobie nie otwiera. To ty jestes odpowiedzialny za wlasnego firewalla, a nie wow. Zadaniem firewalla jest blokowanie ruchu sieciowego i przepuszczanie tylko tego co ty chcesz, a nie co on lub inny program sobie ubzdura.

Jak masz zamkniete porty, ktorych wow uzywa do komunikacji to nie pograsz i tyle.


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 13:04 przez xarr, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:03 
Cytuj  
xarr napisał(a):
MagPS napisał(a):
powiem tak:
macie z pewnoscia racje, ale to wasza racja, a jak kazdy wie racji sa trzy, moja, wasza i obiektywna. :wink:
A poważnie grałem na pirackim servie i ten błąd co chwila, grałem na orginalnym i nie ma błędu. Komp/System/Porty/Firewalle/Blokady itd itp to samo wiec....Moze orginal sam otwiera/blokuje porty :roll: Nie wiem najwidocznie sie nie znam


Oryginal niczego sobie nie otwiera. To ty jestes odpowiedzialny za wlasnego firewalla, a nie wow. Zadaniem firewalla jest blokowanie ruchu sieciowego i przepuszczanie tylko tego co ty chcesz, a nie co on lub inny program sobie ubzdura.

Nie do końca... może on nawet nie wie, że ma firewalla jeśli ma nad sobą administratora.

edit:
Z tego co pisze wynika to, że pirackie stoją na jednym porcie a ORG stoi na innym porcie nie blokowanym przez ISP/administratora.
SvD.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 sie 2005, 13:15 przez ShadorVD, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:07 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Nie do końca... może on nawet nie wie, że ma firewalla jeśli ma nad sobą administratora.

edit:
Z tego co pisze wynika to, że pirackie stoją na jednym porcie a ORG stoi na innym porcie nie blokowanym przez ISP/administratora.
SvD.


Nie wiem jak jest zbudowana jego siec i kto nia zarzadza ;p A na jakich portach dzialaja piraty jakos mnie nie interesuje. Poza tym nigdzie nie widze stwierdzenia, ze gra na pirackich serverach. Widze jedynie error zwiazany z testowa wersja wowa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:15 
Cytuj  
Poprawiłem swoją notkę gdzie tez możesz dokładnie wyczytać gdzie ma te błędy a gdzie nie ma.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 13:41 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Poprawiłem swoją notkę gdzie tez możesz dokładnie wyczytać gdzie ma te błędy a gdzie nie ma.

SvD.


Doszlo do malego nieporozumienia, ja mialem na mysli error OP, a nie doswiadczenia MagPS z piratami. Byc moze forma, w jakiej napisalem posta troszke cie zmylila hehe ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.