mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 02:03 
Cytuj  
Zapraszam do lektury:

http://www.worldofwarcraft.com/info/und ... shing.html

Czas skillowac fishing? :) Anyway, ciekawe czy bedzie to rzecz przeznaczona tylko dla osob z pewnym min. skillem w fishing czy dla kazdego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:29 
Cytuj  
Oj, dzisiaj ide na ryby 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:31 
Cytuj  
252skilla ale widze ze sie bede musial enchantme +5 fishing zainteresowac :)

big iron pole juz mam wlasnorecznie wylowione

horda ma wogle przewage w tym skillu bo maja klesta z nagroda +35 skill, a alliance nie maja klesta !!!


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:36 
Cytuj  
naro napisał(a):
horda ma wogle przewage w tym skillu bo maja klesta z nagroda +35 skill, a alliance nie maja klesta !!!


może nie potrafią znaleźć? ;)

P.S. 300 fishing here, ale trzeba przyznać, że fishing w WoWie to tragedia..

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:11 
Cytuj  
A jest wogole sens fishowac w WoWie ? Jedyna sensowna rzecz, do ktorej mi sie fishing przydal to pokarm dla peta (chociaz zarcie u butcherow jest bardzo tanie) :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:14 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
A jest wogole sens fishowac w WoWie ? Jedyna sensowna rzecz, do ktorej mi sie fishing przydal to pokarm dla peta (chociaz zarcie u butcherow jest bardzo tanie) :wink:


stonescale eal -> stonescale oil


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 10:50 
Cytuj  
naro napisał(a):
horda ma wogle przewage w tym skillu bo maja klesta z nagroda +35 skill, a alliance nie maja klesta !!!


Klesta to i ja bym nie chciał mieć ... :D

/lol


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:00 
Cytuj  
+25 chyba z tego questa jest.
A żarcie dla peta jest drogie. 20 sztuk lvl 55+ 1g 28s

P.S.
Tak przy okazji to rogue będą mieć tam niezły ubaw :P na serverach PvP

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:08 
Cytuj  
Obrazek

;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:10 
Cytuj  
Nagroda z questa hordy w Hinterlands:
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19022
+25 fishing skill

A tu "zwykła" Big Iron fishing pole:
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=6367
+20 fishing skill
Sold by:
Elwynn Forest
Tharynn Bouden
Stranglethorn Vale
Tharynn Bouden

Czyli allianci mogą płakać, ale bez przesady :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:32 
Cytuj  
WoW to w ogóle same ochłapy rzucane dla takich pro playerów jak my co nie roball?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:40 
Cytuj  
kup, albo lepiej prześlij kasę na konto.
Nikogo nie atakowałem tylko potwierdziłem twoje uber zdanie, że rzeczywiście to KOLEJNY OCHŁAP - ale tym razem nie damy się omamić Blizzardowi i pójdziemy lać moby do lepszego mmorpg, co nie roball?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:46 
Cytuj  
Ja mam troche inne zdanie co do takiego postepowania Blizzarda. Blizz probuje zrobic namiastke eventow, ktore normalnie robia gm'owie. A postepuje w ten sposob, poniewaz zrobienie eventow na 150 serwerach ( i nie licze tu china) wiazaloby sie z zatrudnieniem nowego taboru ludzi. To wydaje sie malo ekonomiczne, tak wiec dorzucaja co patch jakis maly, ale dosc ciekawy ( z poczatku) event. Te ochlapy nie sa az tak zle, dobrze ze w ogole sa. Milo, ze gra sie rozwija, choc oczywiscie - dla nich , ze dokladaja nowe rzeczy nie poprawiajac starych( przynajmniej za wolno poprawiaja, naprawiaja)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:53 
Cytuj  
Caly czas ludzie chodza na arene SV po skrzynke.. jezeli tobie sie cos robaczku znudzilo to nie znaczy ze innym.
To sa skrzynki dla leveli 40 i takie tam laza.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 11:58 
Cytuj  
ja się nie podniecałem żadną areną - szczerze mówiąc do tej pory tam nie byłem... Fajne? Otwieranie skrzynki z lootem dla lvl40? przecież to evencik dla ludzi którzy tam levelują i mają 30-40lvl... no comment.
tak samo nie podniecam się tym "eventem" - bo nie do mnie jest on skierowany, wolę sobie pooglądać mapkę nowego BG czy poczytać o nowych strategiach na pierwszego bossa w BWL (nerfnęli go w końcu tak jak przewidywałem)
Event z dzieciakami też bym olał, ale zrobiłem bo był dosyć ciekawy - ciekawszy niż zbieranie/łowienie literek w FFXI - chyba jedyny mmorpg gdzie nie ma whinerów whinujących a eventy tam wołają o pomstę do nieba.
O AO nie napiszę bo jedyny event w ciągu 10 miesięcy to były jakieś random spawny mobów na 1 listopada.

Lutus - jeszcze nie widziałem mmorpg-a w którym patche/eventy były wypuszczane odpowiednio szybko. Zawsze jest "za wolno", "nie naprawiają starych błędów" itd. itp. Od kilku lat śpiewka jest powtarzana, za wolno, za mało, za bardzo się różni od DAoC/UO - rzyg.
Mnie Blizzard jednym zdziwił - exploit na Razorgore poprawił w kilkanaście godzin po wypuszczeniu go na hackerskie płatne stronki. Widać ktoś tam mimo wszystko pracuje i oprócz wypuszczania ochłapów by roball miał na co whinować czasami coś im się uda naprawić.

Mamy patch co miesiąc - jakiś mmorpg ma częściej? Fixy średnio raz w tygodniu.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:06 
Cytuj  
Alez ja napisalem , ze podoba mi sie to co robi blizzard i jestem pelen podziwu. Nie minal jeszcze caly rok ( a moze wlasnie mija), a gra naprawde nabrala rozmachu, coraz wiecej do roboty, powoli przypomina to daoc po 2 latach dzialalnosci... Ja stwierdzilem, ze wlasnie ludzie caly czas mowia , ze wszystko jest za wolno, ze chcieliby "naprawienia" swojej klasy. I jeszcze jedno, stonuj z prowokowaniem Roballa oraz innych osob, to nie jest juz smieszne. Prowadzcie sobie wojny na pm'y, na forum nie chce widzec takiego zachowania w stosunku do kogokolwiek


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:31 
Cytuj  
wedlug mnie content jest wypuszczany za wolno , ale jak wyjdzie to prawie zawsze podnosi "Hype" . Akurat co miesieczny patch to obietnica Blizzarda z ktorej sie nie wywiazuje jak widac , ale trzeba przyznac ze jak wprowadza go to sa to ciekawe rzeczy. Co do skrzynki na arenie to na rpg serwerze gdzie gram to ulubiona zabawa nawet graczy na 60 levelu ,chamstwo tam jest straszne , zdobywca nagrody poprosil o rez , i nikt nie chcial tego zrobic , ale to inne realia , tam 60 sa lekko znudzone oczekiwaniem na wejscie do BG .

Jeszcze nie spotkalem mmoga co predzej czy pozniej prawie wszyscy nie jechali jak na lysej kobyle , norma ...nowosci sie nudza , gry sie nudza , tak to jest :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:34 
Cytuj  
taki kraj taki obyczaj. Jeszcze nie spotkałem uśmięchniętego polaka, który na pytanie "co słychać" odpowie "zajebiście...". Zawsze zaczyna się litania i płacz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:05 
Cytuj  
a z czegu tu sie smiac ? :] (Polish mode on)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:46 
Cytuj  
Jak wogole mozna narzekac jak cos nowego dodaja:)? Gra sie rozwija jest coraz wiecej do roboty na 60 levelu i nie tylko.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.