mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 08:29 
 
Chodzi zasadniczo o serwer Burning Legion bo za pewne najwiecej uzytkowniko tego forum ga wlasnie na ty mserwerze

oto idea :
kogo z przeciwnej frakcji na dzien dzisiejszy uwazacie za groznego przecwnika w poszczegolnych klasach i dlaczego :)

zaczne od siebie

rouge - raczej nie sprawiaja mi problemu ale godny uwagi jest inno - potrafi nawet rozbroic pulapke :)

mag - chyba jednak elmonster ale jest paru dobrych wogole uwazam, za na naszym serwie magusie hordy >> magowie alliance, owszem sa wyjatki, ale spedzajac soro czasu ostatnio w AV stwierdzam ze jak horda wygrywa to wlasnie dzieki magom ( aoe own )

warek - tych w hordzie nie brakuje :) ale Vrok pomimo ze jest mega lamerskim kamperem zwlok to skilla nie mozna mu odmowic, z polakow folko i szeryf tez sie porawili :)

shaman - tych jak psow :) ale nie mam wyraznego nr 1

druid - szczerze to nie pamietam zadnej konktretnej xywki, ale to z powodu , ze ostano nie gram WG ( kosztem aV ), a tam druid moze rozwinac skrzydla

priest - kurde Flexor, no nie moge dziada zabic :) mailem go kilka razy bez many i cigle na viperku

hunter - tu tylko 2 xywki Rix i Vercin reszta to jakies tlo szczerze to w tym przypadku mysle nieskromnie ze hunters allinace >> hunters horde


_________________
gole babki i czekoladki


Ostatnio edytowano 2 sie 2005, 09:58 przez naro, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:06 
 
naro napisał(a):
ale spedzajac soro czasu ostatnio w AV stwierdzam ze jak chorda wygrywa to wlasnie dzieki magom ( aoe own )


Tutaj bym sie tylko czesciowo zgodzil.... wygranie AV zalezy bardziej od strategi gry.. wczoraj mialem przyjemnosc grania z TSA i w ciagu 2 godzin rozwalili cale AV :) Glownie poprzez wspaniale kierowanie raidem, wybieranie celow i niesamowite zgranie .. a magow wcale nie mieli duzo, moze ze 3 max :) A czasem sie trafi raid gdzie pelno magow a i tak w dupe dostaja bo nikt nic nie wie gdzie latac i co zdobywac :)
Tak wiec podstawa to strategia gry.


A co do ulubionych wrogow to przynajmniej w Alterac musze pochwalic FireofDune.... chlopaki dobrze graja :) Chociaz z TSA dostali w dupe :)


_________________




Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:27 
 
Rogue - > Kenshin

z resztą jakoś sobie radzę


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:32 
 
Był tylko jeden straszny pan w alliance na widok którego musiałem zastanowić sie dwa razy zanim zaatakuje. Code. Reszta ally to jakieś tło ;).

Cytuj:
hunter - tu tylko 2 xywki Rix i Vercin reszta t ojakies tlo szczerze to w tym rzypadku mysle nieskromnie ze hunters allinace >> hunters horde


A nie kojarzysz Pyotra, Grendala, Hereforda ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:56 
 
pierwszego zdaje sie ze pokroilem musze sprawdzic moja ksiege pvp :),
a 2 pozostalych byc moze w WG spotkalem, ale jakos nie zapadli mi w pamieci

a jest taki hunter elf z Chilled out Pinchebox ( chyba nie przekrecielm xywki ) ktorego pet ma sludkie imie Vrok :)


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 10:16 
 
To i ja dodam swoich może nie tyle groźnych co raczej ulubionych wrogów z którymi lubie sie bić bo stanowia dla mnie wyzwanie mniejsze lub wieksze ale zawsze:
1)Warek-Pangea Masakari i czołg Loofy(or Looty sry ale nie pamietam dokładnie),i Toth z którym toczyliśmy regularne bitwy na WG ilekroć sie zauważyliśmy
2)Rouge-Kenshin i Snifz i ofcoz musze oddać honory Wysowi którego nijak nie idzie mi pokonać :evil:
3)Mag-Bluelinden teraz dzieki itemkom z 14 rangi stala sie bardzo groźnym przeciwnikiem
4)Hunter-co do tej klasy to zauważyłem tylko jednego godnego przeciwnika-Kamelia reszta jakoś mi nigdy poważnie nie zagroźiła
5)Pala z nikim jakoś wiekszego problemu nie mam ale szczególnie lubie sie bić z Baragni'm na WG


_________________
Obrazek

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:07 
 
z paladynow "wielki paladyn" snake jest straszny ale on nie odwiedza prawie wcale wg, a jak siedzi w av to odrazu jedzie na kozy polowac :)

co do masy i baragni to sie zgodze to nasi pvp players chec ddobyci 14 rank przeslania im wszystko :)
bara nigdy nawet z nami nie byl w MC ani na smoczyce sie nie wybral :)


_________________
gole babki i czekoladki

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:34 
 
Paladyn polujący na kozy ? Nie, żebym się czepiał ale po co aliant miałby kozy zabijać ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 12:49 
 
Co snake'a to jego skill jest raczej marny(nawet jak na palka) i jego bronia gdy sie z nim bije jest shield+hs/rune of recall zaleznie od tego gdzie jesteśmy i oczywiście spit'y :lol: a co jego polowania na kozy to zapewne chodziło o to że do stajni je zaprowadza dla kawalerii pozatym ostatnio dropnoł mi sie z nich epick wiec może dla tego na nie poluje :wink:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 14:03 
 
No nie wiem czy snake jest dobry bo faktycznie glowny jego skil,l to tarcz+hs :D Jest dosc znany z tego naprawde:)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 14:24 
 
Mnie PvP zaczyna kompletnie nudzic w tej grze ;) kiedys bawilo mnie bieganie i ubijanie, teraz siedze na AV tylko dlatego ze chce zmaxowac reputacje a pozniej sobie odpuszczam... Moze WG od czasu do czasu dla rozrywki ale tak to nic wiecej....

nawet Vercinem ostatnio dla zabawy sie troche potluklismy w tlumie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 14:29 
 
BiGi napisał(a):
kiedys bawilo mnie bieganie i ubijanie, teraz siedze na AV tylko dlatego ze chce zmaxowac reputacje )


REPORT HIM !!!!!!!!!!!!!!! idluje w AV :>

:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 15:21 
 
JA do tej pory nie idlowalem wcale a nawet nie zbieralem loota skupiajac sie tylko i wylacznie na zabijaniu :) ALe powoli mam dosc i ostatnie 19 k chyba spedze na krecneiu sie w kolko:)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 15:23 
 
Huragan napisał(a):
BiGi napisał(a):
kiedys bawilo mnie bieganie i ubijanie, teraz siedze na AV tylko dlatego ze chce zmaxowac reputacje )


REPORT HIM !!!!!!!!!!!!!!! idluje w AV :>

:)


hehe a gdzie blizard napisal ze trzeba biegac w zergu i zabijac? ;) troszke biegam ale wole porobic quesciki (szybciej ta reputacja idzie ...) albo pofarmowac thorium ;)

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 19:21 
 
Czasem sie zastanawiam czy gramy na tym samym serwerze. WG i AV i już wiemy kto jest PvP zerg. Z tych ludzi co tu wypisaliście kojarze tylko Masakari, a to dla tego, że w teamie zawsze go leczą i idzie jak czołg :) Ogólnie tylko KRage ma dobrych zawodników ksywek nie pamiętam bo po co. Wole walki w realu z reala pamiętam tylko maga Bluelinden i paru innych. Co do palków to na pewno jest kilku mocnych. Co do innych to nie wiem. Po tym jak ethis oddał konto to jedynie ludzie czasem wspomniają elmostera (ale to tylko dla tego ze klepie ciagle CP) , ale od AV i WG wole juz CSa i tam się wyżyć. Wow dla BG to shit i tyle. Myśle czasem ze ludzie nudzą się już tak beszczelnie ze tylko CP im zostało przed skasowaniem WoWa.
Pozdrawiam.

Gram w to bo tu są znajomi :) Ale z miesiąca na miesiąc dochodze częsciej do wniosku, że WoW to tak naprawdę cięka gra tylko, że gramy w to bo nic innego nie ma :) Blizz zrobił grę dla 12 latków a my stare konie kosztem rodziny niekiedy klepiemy bezmyślne AV - dla honoru

Jeśli ktoś jest naprawdę dobry a możliwe że jest to nic prostrzego niż nagranie filmu i wrzucenie go aby inni ocenili (coś w stylu F/Druid, Sorrow hill/mag)

Co do tego kto jest dobry to jeden druid (nie pamiętam nazyw) z którym miałem przyjemność kilka raz walczyć był naprawdę niezły, taktyka walki była znakomita bo walczył z różnymi klasami i naprawdę było widać skill, a nie przepaść w itemach.


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 21:41 
 
No dziwne ja kojarze wszystkich ludzi ktorych tu wpisani zostali a czesc z nich znam z irca . Pvp w zorganizowanej grupie przeciwko najelpszym teamom alliance to czysty miod

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 22:41 
 
Cytuj:
A nie kojarzysz Pyotra, Grendala, Hereforda ?.
- to jakieś postacie z harego pottera??

Btw pamiętaj że Code miał sporą przewagę itemów nad innymi alliance :lol: A teraz myśle że nawet on nic by nie poradził na 'overpower' palladynów.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 23:10 
 
ryla grasz jeszcze ?


czy ten druid to czasem nie byl Dalluwen :)

Alekde tu nie chodzi o ustallenie kto jest najlpszy na BL tylko o to kto komu zalazl z skore :), mysle ze kazdy ma swoich faorytow :P

ja tam nie jestem jakis kozak pvp i do typow poktoru bluelindena mi daleko co prawda utrzymuje standing na poziomie 100-150, ale jak widze ile czasu na pvp poswiecaja gracze z czolowki to bez wahania moge powiedziec, ze nie bede mial 14 ranq :)
wole farmowac MC :) chocaz ring z AV to moj cel jeszcze 16 k reputacji :)


_________________
gole babki i czekoladki

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 23:38 
 
ostatnio swoim rogue teoche na BL pogrywam i musze stwierdzic ze horda mnie bardzo milo zaskoczyla ani jednego hk na mnie nie nabili zostawiajac chodzacy HK dla 60tek w spokoju co prawda nie trafilem na huragana no ale nie samym huraganem horda zyje ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 00:52 
 
Aktualnie nie gram i być może sprzedam konto + zacznę grać hordą.

PS. Ja myślę, że ten druid to byl jasiek.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.