mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 22:54 
Cytuj  
Obrazek

Dzis z tym szedl jeden klient w IF, u nas w gliidii tez juz 1 pala zbiera na to skladniki (min 100 arcanite bars)

Zaczyna mnie to wpieniac, bo jakie bede mial szanse jesli spotkam warriora z taka mace? Welcome to World Of Meleecraft !

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 22:59 
Cytuj  
tak teamt godny nowego topicu :)Jestes druidem uciekniesz i tyle z tego nie musisz zawsze wygrywac, a meelecraft to tylko kwestia czasu.Zreszta nie wiem o co masz pretensje to ze ktos bedzie mial legendarna bron a ty nie? a nie napewno pieni cie to ze alliansi maja dostep do takiej broni tym kinder joy nic sie nie nalezy :lol:

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:03 
Cytuj  
Nie bede mial pretensji jak zaczna wypuszczac takie zabawki dla casterow. Jak mi ktos da mozliwosc zdobycia legendary mace ktora np daje +1000 ar jako bonus nie bede mial zadnych zali. Chodzi o to ze sprawa stoi w miejscu, itemy +mana regen czy healing spells nie uratuje zadnemu casterowi dupy przed takim czyms.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:21 
Cytuj  
Bez przesady 30 fire resistance aż tak potężne nie jest :wink:

Btw kto to nosi? Proximity?


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:23 
Cytuj  
No faktycznie, 80 dpsa 372 dmg nie jest straszne ;) Reaper to przy tym zabawka dla dzieci :)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:24 
Cytuj  
Popieram, caster itemization jest do dupy w WoW, tez mi to wisi High Warlord z tym swiniakiem w lapie mnie nie moze zabic a ja jego tak to nie jest tak zle.........ale ostro wkurwia brak takich zabawek dla casterow...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:38 
Cytuj  
Btw ale sorry trzeba byc idiota zeby powzwolic na to bidowac paladynom :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:43 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Btw ale sorry trzeba byc idiota zeby powzwolic na to bidowac paladynom :).

Dlaczego? Paladyn tez czlowiek...a moze nie :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:45 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Btw ale sorry trzeba byc idiota zeby powzwolic na to bidowac paladynom :).


a teraz mi to wytłumacz bo jestem paladynem o bardzo małym rozumku i nie nadążam ... :-?


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:49 
Cytuj  
Proste. Wiesz co robi pala w 40 osoowym raidzie ? Wali 2h w moby ? Nie sadze :).

Zreszta fajne komentarze na forum serwera

Cytuj:
Grats on wasting a hammer


Cytuj:
^^ what a WASTE of great weapon


Cytuj:
... tho you guys are making fools out of alliance giving the hammer to a paladin,


Cytuj:
I think u guys just want show how stypid paladins are xD



To tak samo jak pozwolic priestowi na bidowanie na itemy +shadow damage olewajac warlockow :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:55 
Cytuj  
a czy cala gra składa sie tylko z instancji ?? nie , jest jeszcze pvp ...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:56 
Cytuj  
U nas ostatnio priest outbidnal warriorow na dark iron ring 'bo w 5v5 wszyscy atakuja priesta i on musi miec tanking gear zeby przezyc'.

A co do pierwszego posta. Imo to druid weapon jest. Problem w tym ze zmiana broni gowno nam daje w feral formach. Niech ktos mi powie ze druid jest balanced jesli nie dostajemy ZADNEGO bonusu z nowych broni, tyle co +stat. Ze o procach z enchantow nie wspomne..


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 23:58 
Cytuj  
Heheh po pierwsze nawet w pvp w sumie to jest strata dla paladyna. Tylko warior moze wyciagnac z niej to co jest w niej naprawde niesamowite.

Po drugie gildia powinna dbac zeby itemy sluzyly calej gildii. A warior z tą macką naprawde byłby sporym plusem przy robieniu instance.

Po trzecie koles ktory to wygral nie pvp-uje wogole :).

Cytuj:
U nas ostatnio priest outbidnal warriorow na dark iron ring 'bo w 5v5 wszyscy atakuja priesta i on musi miec tanking gear zeby przezyc'.


No to pogratulowac raid leadera ktory na to pozwolil.

Przypomina mi sie slawna historia gdzie hunter łyknał felstrikera ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 00:07 
Cytuj  
hmm prawda ze paladyn nie pomacha sobie ta macka jak warrior ale pewnie u nich jest tak jak u nas warriorzy to lenie i nie chce im sie skladnikow zbierac jak nam wypadnie oko watpie zeby jakis warrior nawet na to licytowal bo i tak nie ma szans a po drugie zaden nie ma skladnikow a nie chodzil na PvP dlatego bo zeby kuipic na to skladniki trzeba naprawde duzo golda a do tego ponoc kupil dwa ignoty ( czy jak to sie tam nazywalo) kazdy za 1k golda wiec pewnie nie mial na to czasu ale jestem przekonany ze teraz troche na wg/av posiedzi

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 00:10 
Cytuj  
Nie posiedzi . Jestem pewien.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 08:38 
Cytuj  
90% składników do tego hammer-a to uber rare dropy z MC. 100 arcanite barów to bzedt w porównaniu z ingotami.

U nas rogue ma prawie legendary sworda winseekera czy jakoś tak. Ma juz wszystkie legendary itamzory, teraz tylko 100 arcanite i nie wiem co dalej ;)

Faktycznie dla paladyna ten Hammer to waste.

W WoWie jest duża grupa ludzi, którzy grają na serverach PvP nawet a w ogóle nie PvP-uja. Jedyne co robia to stanie z nowym sprzętem w widocznym miejscu ;)

Dark Iron Ring dla priesta - buhahaa! :lol:

:x

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 08:44 
Cytuj  
No wczoraj klient z ta macka dumnie spacerowal w IronForge a za nim sznurek z 20 ludzi ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 08:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
W WoWie jest duża grupa ludzi, którzy grają na serverach PvP nawet a w ogóle nie PvP-uja. Jedyne co robia to stanie z nowym sprzętem w widocznym miejscu ;)


hehe, to prawda :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:12 
Cytuj  
wczoraj .. warek z gildii przelogowal si ena pala zeby ulda pomoc... :)
wchodzi do inst.... i mowi .. zgadnij jaka mam bron.. :) a ja no nie wiem .. macke :) ?? a on wchodzi z tarcza i quelsarem :) tym 52 dps co mark ma :) myslalem ze sie zalamie .. on tez... mowi ze oferowal nawet skasowanie pala zeby mu tylko przerzucili ten mieczyk na warka;)
Blizz jest twardy :) i si enie zgodzil :)
Teraz juz wiem dlaczego jedyne inst jakie on robi to DM .. hahaha, ale chyba 2 raz mu nie wypadnie ksiazka:)... :) ale wtopa :)
jakby mi wypadla to bym natychmiast warka zaczal lvlup :) ale w zyciu mojej pale bym nie dal tego miecza :lol:
na wszelki wypadek zaczalem juz warka lvl up :) 41lvl w 6 dni :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:13 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Btw ale sorry trzeba byc idiota zeby powzwolic na to bidowac paladynom :).
u nas ni ema takich zakazów. są raid pointy i każdy robi na co ma ochote. hunter może wziąść brutality blade a ja moge bidować guna z critikiem.
nie widze powodu żeby ktoś kto zabrania bidować w ten sposób wyróżniał się zbytnią mądrością :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.