mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 17:45 
Cytuj  
Witam sorki ze wam placze itp... itp...
Ale mam problem (zaznacze ze nie mam jeszcze wowa)

Hunter,druid,rogue - te 3 klasy mnie interesuja i moj problem nie wiem co wybrac:

Hunter - Mowia ,że jest lipa do PVP - nie chodzi mi o duele tylko o gre w teami i grupach itp... Lubie ta klase ale na tym bolega problem ze podobno nigdzie go nie chca i jest słaby - to prawda ??

Druid - Co sadzicie o nim do PVP (w sesie w/w) i o jego zdolnosciach i ogolnie i jak z jego miejscem w teamie ?

Rogue - Podobno jeden z lepszych ale jak sobei radziw teamach ?? i czy chetnie go biora do druzyny ??

moze macie inne propozycje (tylko nie magowie itp...) czym grac w PVP nastawiajac sie na walke w grupach itp... i walke np. z lesie z przeciwna frakcja.

pozdrawaim

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 17:49 
Cytuj  
Polecam paladyna.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 17:59 
Cytuj  
klasy ktore graja na warsong battleground - wszystkie

klasy ktore graja na alterac battleground - wszystkie

solo pvp - mag, rogue, warlock warrior hunter, nawet priest na shadow...


Wybierz klase jaka lubisz, a nie taka jaka ktos ci powie, bo pozniej bedziesz malo zadowolony


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 18:02 
Cytuj  
Druid, dobry do 1v1, w grupach glownie leczy i rootuje (jesli chodzi o 5v5). Zabija ludzi od minuty w gore :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 18:12 
Cytuj  
Temat chyba bez końca - WoW ma to do siebie, że każdą klasę można wypocić pod PvP - lepiej lub gorzej - wybierz to, co podpowiada Ci serce i ćwicz się w PvP, a nie bedziesz narzekał.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 19:05 
Cytuj  
czyli warriora ;) :lol: (w moim przypadku) Jestem zadowolony a mowili, ze to warrior niezbyt dobry jest ;)


_________________
.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 19:11 
Cytuj  
bo go podpakowali :P


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 19:17 
Cytuj  
Hunter - moim zdaniem nie mozna powiedziec ze jest zly w pvp (chociaz swiata sam nie zawojuje). Za to czesc ludzi nie ma zaufania do hunterow w pve, wiec czasem sa problemy z dolaczeniem do grupy.

Druid - W pvp nieco wolny, jednak skuteczny. Z tego co widze nigdy nie miewa trudnosci ze znalezieniem grupy; jego robota w grupie to glownie leczenie. Slyszalem narzekania ze ma niski dps (jesli chodzi o granie solo), jednak skoro piszesz ze interesuje cie gra w teamie, nie powinno miec to az takiego znaczenia.

Rogue - Niezly wybor do pvp, potrafi zabic szybko i irytujaco (z ukrycia:)). Polecam jesli lubisz klimaty lazenia w ukryciu, atakow od tylu itd. Potrafi jednak dostac w dupe od casterow jesli ich odpowiednio szybko nie zaskoczy. Problemem jest (jesli ci takie cos przeszkadza oczywiscie) ze okolo polowa serwerow pvp to rogue:)
Ten sam problem wystepuje z grupowym pve - rogue jest potrzebny w grupie, jednak jest ich tyle ze ciezko znalezc ludzi ktorzy jeszcze w owej grupie rogala nie maja:)

Mam nadzieje ze nieco pomoglem:)
PS. ludzie nie piszcie o jakis warriorach, paladynach czy innych shadow priestach. Gosc wyraznie zaznaczyl ze chodzi mu jedynie o okreslone 3 klasy

*

Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 20:45 
Cytuj  
Hunter po 1.7 bedzie wymiatal . Z przedmiotami nie powinno byc problemu , ale z grupa na instancje gorzej .
Rogue bym nie bral za duzo ich i bedzie ciezko z przedmiotami . do pvp dobra klasa do grupy tez .
Druid . Latwo znalezc grupe , latwo zdobyc przedmiotyale w pvp troche dlugo sie zabija .

Ale wybierz postac pod swoj styl gry bardzo duzo zalezy od builda czy pvp czy pve .


_________________
CoolJay | Mage | Praemium Callidus | Magtheridon
http://ctprofiles.net/30038


Posty: 5
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 21:05 
Cytuj  
No ja bym wybrał huntera ale jak bym od kazdego w dupe dostawał i nikt mnie nie chciał do teamu to lipa ;]


Zastanawiam się jeszcze nad szamanem ;] jacy oni sa ??

i opiszcie bardziej wady i zalety huntera...

pozdrawiam i wielkie dzieki


Posty: 5
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 21:14 
Cytuj  
tzn ? ;] nie orientuje się jeszcze ;]

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 21:44 
Cytuj  
Tzn ze ludzie ktorzy nic o nich nie wiedza nie umieja ich pokonac.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 21:55 
Cytuj  
Panie daj pan spokoj :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 22:45 
Cytuj  
Chcesz grac szamanem to graj, i dobra rada widzisz aliantow sypiacych tekstami typu "Szaman imba, overpowered itp" olej cieplym moczem :) tak jak reszte placzek :)

A jak chcesz byc imba w pvp to bierz rogue, poczekaj az cloth bedzie mial malo hp i siadzie pic/jesc i ambush :) Zero skilla a kill jest :)


Ostatnio edytowano 7 sie 2005, 00:04 przez Domin, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 22:49 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Zero skilla a kill jest :)


Tylko CP za niego nie ma. Typowy rogue mindset :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 23:58 
Cytuj  
Uj mnie to obchodzi :).

W przeciwienstwie do innych mam moje zdanie i nie musze czytać kulowych ju-es forumków by je zweryfikować.

Wiem ze jako mag potrafie wygrac z prawie kazdym (oprocz jednego) shamanem na BL.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 7 sie 2005, 00:00 przez Shadhun, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 23:59 
Cytuj  
nie wiem jak to jest z MC,ale raczej hunter nie ma wiekszych problemow ze znalezieniem grupy,a na BG potrafi ostro dopalic :D mam pare screenow z bg, gdzie w killing blows na pierwszym i drugim miejscu jestem ja i jeszcze jeden hunter z ponad dwukrotna przewaga nad reszta ;) (sprawa dot. wg)
na wyzszych lvl. zazwyczaj priesta sie szuka do grupy najdluzej ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:13 
Cytuj  
roball napisał(a):
Sorry kolezko, coraz wiecej szamanow przyznaje ze ich klasa jest overpowered. Poczytaj sobie US fora co szamani mysla o swojej klasie i dlaczego prosza o nerf.


Idz pikietowac siedzibe blizzarda razem z nimi :)

Jakos potrafie pokonac szamanow w duelach, ale widac tylko ja na calym swiecie, bo inni to padaja odrazu z tych wszystkich opowiesci roznej tresci :)

Szczeze wolalbym miec w teamie healera w plycie co clenasuje caly raid, jak jest hardcore to babelek i healuje, rzuci wypasik blessy (5 min ale jednak bless jest) nie padnie jak szmata od strzala od szamana co traci cala mane na pare shockow i potem pada jak scierwo :)

Ale roball wie lepiej bo gral w teamie z lvl 60 szamanami przez pare miechow i wie ze sa imba :lol: :)

A co do forow tp swego czasu bylo pare high-endowych rogue z US co postulowali aby nerfnac rogue bo ma za dobrze, jak to sie skonczylo wiadomo, olana sprawa wiec gl hl z trzymaniem sie "masa szamanow blaga o nerfy na US forum" :o

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:15 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Tzn ze ludzie ktorzy nic o nich nie wiedza nie umieja ich pokonac.


Wyobraź sobie ze ludzie, którzy coś wiedzą a nawet ci którzy potrafią pokonać szamana bez problemu dalej uważają że shamy jest imba.

Nie chodzi o to, że Shammy jest niepokonany, bo nie jest.

Chodzi o to, że jako klasa hybrydowa potrafi za dużo rzeczy robić zbyt dobrze. Nie wiem, co blizzard sobie myślał projektując shamana, ale jeżeli np potrafi on walnąć nukiem za 1.3k dmg (instant raz na 6s chyba) to sorki ale ja taki dmg jako mag z pvp itemkami do +dmg ledwo wyciągałem z czarem który się 3s castuje. Tymczasem szaman może sobie w międzyczasie totemik postawić i czar pujdzie się j3#$ć ;] I proszę mi tu nie tłumaczyć że żeby tak mocno przygrzać szaman musi pójść całym drzewkiem w coś tam, bo mag żeby walić za 1.3-1.5k dmg firebalami musi dokładnie to samo zrobić... A to tylko jeden z kilku aspektów, w których shamy jest dobry... Z deka za dobry jak na mój gust :P


Wracając do tematu to jak już ktoś powiedział. Każda klasa jest naprawdę dobra w pvp, jeżeli gra nią ktoś, kto wie, co robi. Więc wybierał bym ze względu na styl gry, jaki ci odpowiada, resztę można nadrobić umiejętnościami własnymi.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:21 
Cytuj  
Cytuj:
Wyobraź sobie ze ludzie, którzy coś wiedzą


No ty sie do nich nie zaliczasz.

Cytuj:
jeżeli np potrafi on walnąć nukiem za 1.3k dmg (instant raz na 6s chyba)


Nie potrafi zrobic tyle dmg shockiem bez gearu +dmg. Oczywiscie musial by byc to bardzo ladny krytyk.


Btw czy jasnie panowie eksperci od szamanow ktorzy grali tylko w alliance wiedza ze shaman jako jedyna klasa ma diminishing returns na dmg ?. Ot taki bug bo za bardzo chcieli znerfowac fs-a.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.