mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 145
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:12 
Cytuj  
Siemka jak w temacie ale chce sie troche rozpisac wiec .... jak szedlismy z kumplem do low lvl instanc i jak mial sie wczytywac teren (byl ten taki bialy portal) to bardzo dlugo wczytywal nam sie teren az kolega napisal domnie na gg ... czekalismy z 10minut i ja wkoncu moglem cos zobaczyc, zauwazylem ze wszystkie postacie z temu biegna w ten portal i nie moga wejsc tak jak by sie mialy o niego rozbic :( i tutaj problem bo jak koledze sie wczytalo wszystko to jego postac zapadla sie pod ziemie (doslowinie) widzialem to jak wpadal i teraz on widzi caly bialy obraz nie moze sie ruszyc a z mapy wynikia ze jest w Ashenvale. Napisalismy odrazu do Gm ale na odp moze czekac 7dni :( (btw. na miejscu tego zdarzenia niema jego zwlok a sa tylko jakies kosci), moze i Wam sie cos takiego kiedys zdazylo i wiecie jak zaradzic ... pozdro all

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:22 
Cytuj  
Z instancami dzieja sie rozne cuda, wiec powyzszy problem mnie juz nie dziwi. Z drugiej strony ludzie odpowiedzialni za stan techniczny serwerow mogliby sie lepiej starac w koncu zbieraja haracz co miesiac od milionow graczy. Najgorszy jest fakt, ze nie ma widoku na poprawe tej sytuacji. Mam w dupie wysylanie ticketow do GM, to ja place i powinienem zostac nalezycie obsluzony-zasada stara jak podstawy ekonomii.
Amen

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:23 
Cytuj  
Jest jeszcze starsza zasada. Nie podoba Ci się to nie płać :) Czas pokazać Blizzardowi, że masz silną wolę i że srogo zapłacą za swoje nieróbstwo i ignorację w tej materii ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:26 
Cytuj  
A probowa uzyc HSa albo opcji Unstuck?
Unstuck jest w kategorii stuck problems po kliknieciu w czerwony pytajnik.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:56 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Jest jeszcze starsza zasada. Nie podoba Ci się to nie płać :)

A czy gdzies o tym wspominalem? Poprostu nie przyjmuje bezkrytycznie pewnych rzeczy-nawet jesli sama gra mi sie podoba. A czy Blizz zaplaci?? Oby.... :har:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 09:18 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Jest jeszcze starsza zasada. Nie podoba Ci się to nie płać :) Czas pokazać Blizzardowi, że masz silną wolę i że srogo zapłacą za swoje nieróbstwo i ignorację w tej materii ;)


Z reguly wkurza mnie whining i w normalnej sytuacji bym sie pod tym podpisal ale gralem kawal czasu na USie i dopiero od paru miechow gram na EU i powiem szczerze ze cos w tym jest ze Europa jest olewana. Na USie przez caly okres kiedy tam gralem (ponad pol roku) ANI RAZU nie mialem problemu z instancjami, ANI RAZU postac nie zaciela mi sie przy wchdodzeniu w Instanjce tak zebym musial pisac ticket, CHYBA ANI RAZU nie dropnelo mnie z serwera mimo ze gralem przeciez z Europy natomiast grajac bodajze 2 miesiac na EU wszystko to juz spotkalo mnie co najmniej kilka razy (dobra oprocz stuck'a) wiec nie wszystko mozna zbyc tekstem - nie podoba ci sie nie plac. Bo jak to sie mowi - jak place to jednak minimum jakosci wymagam :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 09:27 
Cytuj  
ja tam na swój server nie narzekam. Oprócz tego, że nie działa od jakiegoś summon w instancach...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.