mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 16
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:16 
 
Witam wlasnie osiagnalem ostanti przekraczalny prog w blacksmithingu(225) i teraz musze wybra czy zostane weaponsmithem czy armorsmithem. i nie wiem co jest bardziej oplacalne i jakie przyniesie skutki.Czy bedac weaponsmithem bede mogl wykuc np arcanite reapera ??

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:19 
 
Tak tylko że najpierw musisz miec recepte i Axemastery

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:20 
 
tak ale bedziesz jednym z tysiaca kowali ktozy tak zrobili i nie maja recepty.
imo wybierz armora. mozna tanio kupic plany i troche zarobic na crafcie. kowali weapon a axe to juz wogole jest na kopy


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:45 
 
zdecydowanie armorsmith.
Axesmith - jedna axe Arcanite Reaper które robi się na zamówienie

Armorsmith - cały dark iron set, jak ludzie zaczną chodzić do MC każdy to będzie musiał mieć.
Lionheart Helmik
Stronghold Gauntlets

A najlepiej dropnij BS i rerollnij na inżyniera ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:48 
 
Mark24 napisał(a):
rerollnij na inżyniera ;)
a po co ?

@paku
dark iron itemy mozesz zobaczyc w 4 i 5 torbie mojego profilu


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:52 
 
dla zabawek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:54 
 
Mark24 napisał(a):
dla zabawek.
tydzien temu pisałes mi że inzynieria jest dla NOSKILL noobów :wink: (mi jak sobie zrobiłem) skąd taka zmiana ?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:57 
 
lepiej jest mieć skill który używasz na codzień, niż jakiś bezużyteczny blacksmithing który sprowadza się do zrobienia jednego Arcanite Reapera na 2 tygodnie i to za free :/
A to, że zabawki są dla noskilli to inna sprawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 11:58 
 
Mark24 napisał(a):
lepiej jest mieć skill który używasz na codzień, niż jakiś bezużyteczny blacksmithing który sprowadza się do zrobienia jednego Arcanite Reapera na 2 tygodnie i to za free :/
A to, że zabawki są dla noskilli to inna sprawa.
ehh, nic nie powiem. sam to przemyśl :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:00 
 
Deshroom zawsze to jakiś fun jak komuś zrobisz MC czy zestunujesz na pół godziny helmem. na pewno większy niż sklepanie jednego arcanite reapera raz na dwa tygodnie.
Ale jak w PvP polegasz na inżynierskich zabawkach to jesteś dla mnie noskill. Każdy powinien potrafić wygrać bez tych dopalaczy.

Przemyśl sobie to co napisałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:03 
 
myśle i myśle i wymyśliłem żec okolwiek kiedykolwiek napiszesz to zawsze bedziesz miał siłe do skutku udowadniać że to ty masz racje.

spoko :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:08 
 
Jaką rację? Gdzie udowadniam? Miesza ci się deshroom trochę.
Po pierwsze napisałem że blacksmithing (oprócz armorsmithingu) jest praktycznie bezużyteczny. - czyli poparłem twoją światłą tezę
Po drugie napisałem lub zasugerowałem, że inżyniering daje znacznie wiecej funu bo zabawki da się wykorzystać w PvP czy nawet w PvE (trinkety z resistami). - czyli też poparłem twoją światłą tezę

A że uważam, że używanie zabawek inżynierskich w PvP jest lame i dla noskilli to całkiem inna sprawa. Zrozumiałeś teraz deshroom? - tu się pewnie różnimy jak sądzę? dla jednych jest cool dla innych lame. Dla mnie lame.


Ostatnio edytowano 17 sie 2005, 12:11 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:10 
 
Mark24 napisał(a):
Ale jak w PvP polegasz na inżynierskich zabawkach to jesteś dla mnie noskill. Każdy powinien potrafić wygrać bez tych dopalaczy.


trudno na tym polegać, ale przyjemnie użyć w walce - siatka, trinkety na resist i odbicie czaru, neck na zwiększony res na silence, nawet smoczka, bomby z 5s stunem - wszystko zaskakuje przeciwnika a sprawia, ze czlowiek dobrze się bawi. Szczególnie jak sam się w swoją siatkę złapie.

I nie rozumiem jednego - black jak używa zrobionego przez siebie AR to jest spoko, ale eng jak uzywa zrobionego przez siebie shitu to już nie za bardzo. To moja profesja, zainwestowałem w nią i używam jej w PvP, mając nawet gotowe kombosy z wykorzystaniem moich zabawek.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:12 
 
MacDwain napisał(a):
To moja profesja, zainwestowałem w nią i używam jej w PvP, mając nawet gotowe kombosy z wykorzystaniem moich zabawek.
ludzie nawet krzyczeli że jestem cheater. uwielbiam granaty, myśle podobnie jak ty :wink:

z inżynieri używam:
thorim granade - pvp
dummy - do dropowania sprężynek
repair botów - mc
trinket FR - MC
dense granaty - czasem w instansach


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:17 
 
różnicę widać na pierwszy rzut oka.
Arcanite Reapera może założyć każdy począwszy od kucharza skończywszy na inżynierze.
Zabawki inżynierskie są tylko dla inżyniera.

Zgodzę się z wami dwoma jak inżynier nie będzie używał zabawek blacksmitha, lub jak zabawki inżynierskie będą dostępne dla każdego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:20 
 
Mark24 napisał(a):
Zgodzę się z wami dwoma jak inżynier nie będzie używał zabawek blacksmitha, lub jak zabawki inżynierskie będą dostępne dla każdego.
Mark ale ty nie musisz sie z nami zgadzać :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 12:22 
 
to jest informacja dla mnie? :lol:

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:45 
 
I jak zwykle temat ma się nijak do zawartości :)

Ja też bym chciał, żeby moje zabawki były przydatne dla wszystkich - niezłą kasę bym bił...

Żałuje troche kasy wydanej na Arcanite Dragona (a raczej tego, co bym miał, jakbym sprzedał te arcanite bary zamiast robić dragona) - ale używam go czasem na casterów - ot tak, dla hecy.

Lubie tez kombo Poly > siatka > thorium greande > frostbolt :) oczywiście tylko na melle...

Często używam siatki, boty naprawcze ofkorz, discombulator na niektóre instace swego czasu. Nie mam szczęścia do recipe na trinkety z resistancami :(

Btw - czemu black nie może robić lasek dla maga (nie magowi, ale DLA maga:P )

edit: zapomniał bym o najwazniejszym - kable do wskrzeszania!! rekord to 6 wskrzeszeń z rzędu :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:00 
 
MacDwain napisał(a):
zapomniał bym o najwazniejszym - kable do wskrzeszania!! rekord to 6 wskrzeszeń z rzędu :P
sa dobre ale dla klas które moga uniknąc śmierci przy wipe - np rouge


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 14:05 
 
siatki da się zastąpić.
Sticki glue (nie pamiętam pełnej nazwy) od czasu wyjścia WSG jest tego mnóstwo na AH w rozsądnej cenie (jakiś lowlvl powtarzalny quest).
I siatki z mobów - tylko z tym jest problem bo te się nie stackują...


laski dla maga są drewniane a nie metalowe! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.