mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 19:19 
Cytuj  
Hej.
Zastanawiam się nad wyborem drogi: Tribal, Elemental albo Dragonscale. JAko , że jestem Hunter to chyba dragonscale, ale jak patrzyłemn na recepty to jest lipa na maxa. Zresztą Tribal i elemental też! Zarobić się na tym nie da. A stuff dla Dragonscale i huntera to porażka. Dają stamina i spirit a mi trzeba agility i stamine. Zresztą to ile dają staminy i spirit to też pozostawia wiele do życzenia. Inny zielony stuff daje więcej poza armorem i resistami. Dragonscale dają troche resistów. Poważnie zastanawiam sięnad zmianą na coś innego. Poza tym jaka klasa nosi zbroje Mail po 40 lvl? Tylko Hunter? Pal i war nosi Platy a reszta leather i cloth! Porażka. Ah....
Co wy wybraliście i jak sobie z tym radzicie?
No i recept jak na lekarstwo. Bardzo ciężko coś zdobyć.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 19:33 
Cytuj  
Jako ize ze jestes hunter to polecam ci wziasc inzyniering i mining.
Ogolnie leatherworking posysa troche i jako hunter bedziesz i tak biegal z rzeczy z instance, bo po prostu sa lepsze od tego co moglbys uszyc

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:24 
Cytuj  
A czy nie leather worker może używać armor kitów? To jest jedyny stuff który używam daje w sumie 160armoru.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:38 
Cytuj  
Cytuj:
Poza tym jaka klasa nosi zbroje Mail po 40 lvl? Tylko Hunter? Pal i war nosi Platy a reszta leather i cloth! Porażka. Ah....

Shaman.

Idz plakac gdzies indziej. Skoro Twoim zdaniem leatherworking sux, to zmien proffa.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:14 
Cytuj  
Mam tribala i heh.. srednio jest przydatny. Tak samo jak reszta tradeskilli zreszta :)

Devilsaur i hide of the wild na ktory trzeba miec niesamowite ilosci dziwnych skladnikow. Core hound boots i costam jeszcze. Elemental chyba jest ciekawszy ale glowy nie dam :P


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 10:28 
Cytuj  
Nie jest

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 13:38 
Cytuj  
[quote="Demandread]
Idz plakac gdzies indziej. Skoro Twoim zdaniem leatherworking sux, to zmien proffa.[/quote]

Coś masz jeszcze do powiedzenia? Nie płacze tylko dziele się wnioskami, żeby inni mieli więcej informacji jak będą mogli wybierać pomiędzy skilami. Uważam , że leatherworkin ogólnie jest do bani. Miałem nadzieje , że specjalizacja będzie cośwnosiła, ale też jest kicha. Nie zależy mi już na robieniu kasy na ciuchach, ale nawet dla siebie nie ma co zrobić!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 14:10 
Cytuj  
Nie no, dla siebie jest co robic. Jak bedziesz trzymal LW ponad swoj obecny level to przydatne itemki mozna sobie uszyc w czasie levelingu. Z punktu widzenia endgame - przydatne patterny na palcach jednej reki.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 14:27 
Cytuj  
na LW w end game to możesz "zarobić" ale na Rugged Armor Kit, bo na Core Armor Kit na razie chętnych nie znalazłem.. co do itemków z Dragonscale to dla alliance są raczej nieprzydatne. Nie wiem jak jest z hordą i shamanami, może dla nich te itemy są dobre

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.