mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 21:46 
Cytuj  
Prosze o rade w zwiazku z zaistniala sytuacja:
Pare dni temu w random party w Uldamanie dropnal http://www.thottbot.com/?i=13823 z random moba. Zgodnie z ogolnie przyjetymi zasadami warrior dal N, po czym szaman xxx (nie chce uzywac nickow) wysmial go i powiedizal ze na epiki BOE jest FFA. Jako ze, mimo ze gram juz dosc dlugo (1 postac 49 teraz druga 45) to jeszcze nigdy nie dropnal mi epic tak samo reszcei druzyny (oprocz tego szamana) wiec wszyscy bylismy torche connfused. Ale po krotkiej wymianie zdan doszlismy do tego ze bedziemy go rollowac FFA co tez sie stalo. Wygralem ja (priest). Nastepnego dnia afera. Ten warrior mi pisze na maila ze mam oddac epica bo on gadal z kolegami na 60 i jest zawsze n/g a jak nie to mnie powciagaja na blacklisty. Odpisalem mu najgrzeczniej jak umialem ze sam sie zgodzil rollowac ffa wiec nie wiem o co mu teraz chodzi. Nastepnie zaczalem dostawac maile od typow z endgamingowych gildii zebym oddal epica bo blacklist itp itd. Z paroma z nimi pogadalem starajac sie im wytlumaczyc co zaszlo, nikogo nie obrazajac. Nic to nie dalo. TO bylo przedwczoraj, ciagle dostaje maile od coraz rozniejszych typow..O_o pisza do mnie jakies brednie o szacunku dla community itp. A ja mowie KURWA MAC. Czy wystarczy ze ktos wskaze palcem na xxx i powie ninja kolegom na 60tkach i to wystarczy na publiczny lincz? Nikt nawet sie nie spytal mnie jak bylo naprawde tylko od razu robia z ciebie ninjalootera, chociaz zaden z nich tego nie widzial. Na szczescie mam tego epica, i napisalem ze jestem gotowy go oddac jesli tylko ktos mi powie na jakiej podstawie jesli warrior sie zgodzil na FFA roll. Nawet jestli sie pomylilismy i jest n/g na epici to przeciez typ sie sam zgodzil wiec jak moze whinowac dzien po? Chyba ninjalooting polega na intencjonalnym zajebaniu komus lootu w stylu: "O dropnal epix, pierdole n/g musze to miec" i rolujesz. Nic takiego nie mialo miejsca. A najgorsze jest to ze pewnie i tak go oddam tylko dlatego zeby na 60lvlu jak bede wlazil do Orgri nie slyszec samych fuckerow na /w. Na forum BL mozna poczytac historie 1 typa co zadarl z Nihilum, zrobili mu z gry jesien sredniowiecza^^. Ja wiem ze ten system ostrzegania o ninja to dobra rzecz ale bez kitu przeciez to jest paranoja..


_________________
Obrazek

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 21:51 
Cytuj  
Nie wiem stary. Generalnie ten miecz nie jest jakimś zajebistym itemem o którego warto by się kłucić. W każdym razie jak dla mnie to masz rację bo skoro się wszyscy zgodzili na roll to po tak zwanych ptokach. I co z tego, że kilka 60 lvli da ci /ignore, mnie by to nie wzruszyło.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 22:02 
Cytuj  
Next time rob screeny chat loga jak epixx dropnie.

Co do sytuacji, page gm o abuse na twoja osobe daj i olewaj, warek sam sie zgodzil na roll wiec teraz po ptakach i sobie moze chciec :wtf:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 22:19 
Cytuj  
Badzmy szczerzy, jesli dropuje BOE epix wart 3g+ w random grupie i ludzie daja go temu kto potrzebuje to masz fart. W normalnych random grupach nie masz na co liczyc. Item jak item i moze sie dobrze sprzedac, kto z lbem na karku przepusci taka okazje?

"Random party to z dupy party." Tyle.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 22:29 
Cytuj  
Nestor, widać ty pierwszy jesteś do rollowania w takich sytuacjach. Nie wiem na jakim ty serwerze grasz, ale na moim ludzie potrafią zachować się właściwie.

Co do OP - skoro ustaliliście, że FFA, to FFA. Jednak nie wiem jakim cudem to się stało. Warrior miał przecież N, a N jest zawsze ponad G. Może miał laga jak rozmawialiście o tym itemie? Albo po angielsku szprechać nie umiał, albo miał atak głupoty, skoro zrezygnował ze swojego Need'a.

/shrug

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 22:46 
Cytuj  
epic to epic jebac to ze ktos potrzebuje kogo w ogole nie znasz juz raz sie dalem zrobic na 1 epicu jaki mi sie dropnol warek NEEEEEEED po czym sprzedawal shouldersy na ah za drugim razem ju sie nie dalem i mam hands of edward the odd 1kg do przodu albo dam mojemu szamanowi ktorego lvluje

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 23:03 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Nestor, widać ty pierwszy jesteś do rollowania w takich sytuacjach. Nie wiem na jakim ty serwerze grasz, ale na moim ludzie potrafią zachować się właściwie.
/shrug


Ew. potem sprzedaja ten item na AH :) Juz nie raz tak bylo. Potem zreszta wychodza takie kwiatki jak tutaj. Jak jest guild group to nie ma problemu, z randomami jest wielka kicha bo kazdy widzi tylko fioletowy kolorek i juz ogien z tylka :)

Wszystko jest case by case basis, czasem poprostu sie nie da i tyle :)


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 23:10 
Cytuj  
zawsze obowiazuje zasada n/g chyba ze party ustali inaczej czyli jak w tym wypadku FFA bez znaczenia czy jest to epic czy uncommon.

Tips: Rob screeny jak sa sytuacje kontrowersyjne. nie tylko jak dropnie epic ale takze jak np. dropnie bop klasowy a koles z party go nie chce np. Magister a mag go ma i nie chce, wiec jak wezmiesz zrob lepiej screena

Domin napisał(a):
Co do sytuacji, page gm o abuse na twoja osobe daj i olewaj


good idea

Nestor napisał(a):
Item jak item i moze sie dobrze sprzedac, kto z lbem na karku przepusci taka okazje?


ktos dla kogo Wow to fun a nie ITEMZ/Gold, jak sadze wiekszosc na tym forum.

Libero napisał(a):
....Albo po angielsku szprechać nie umiał....


jesli zrezygnowal bo nie umial sie wyslowic to jego problem slowniki FTW


PS To ejszcze nic koles w if mnie posadzil o ninja loting tylko dlatego ze jako druid nosze priestowego chesta. Do tego stopnia ze poslal maila do GL no i sie musialem tlumaczyc


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 23:24 
Cytuj  
Dobra jasne ze moge napisac do GMa o abuse na 1 czy 2 typow ale co mi to da? Gm cos im tam napisze a oni i tak puszcza fame wsrod ludzi ze zninjowalem i tak naprawde za wiele ich nie bedzie obchodzila opinia GM, a plotka zrobi swoje i bede ciagle jakies /w dostawal od ludzi..Pewnie go oddam dla swietego spokoju ale chodzi o sam fakt ze ugne sie (jesli to zrobie) pod presja szantazu tylko po to zeby miec spokoj w grze..padaka


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 23:31 
Cytuj  
GM moze im konta zawiesic za harrasement. Wystarczy ze zaraportujesz wszystkich i odpowiednie sluzby sie tym zajma.

Sytuacja wyglada tak ze gosc sie zgodzil na FFA roll, po czym starsi koledzy mu powiedzieli ze dal dupy i teraz bedzie cie szantazowal zebys mu oddal item. Powiedz im ze masz ich w dupie i tyle. Nie daj sie gowniarzom za nos wodzic bo szkoda sensu.

Zreszta masz swiadkow na to w razie czego wiec jak bedzie publiczna debata to nie ma sprawy. Nie daj sie zastraszyc gowniazerii ktora nie potrafi wziac odpowiedzialnosci za wlasne czyny.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 23:37 
Cytuj  
Heh a jakie mial wyjscie niz sie zgodzic jak cala reszta ktora nie needowala tego itemka krzyczala pewnie ffa:D? (rudy napisal ze warek dal need)
Jak warek mial slabszy miecz niz ten to coz mial pecha ze polazl z taka banda chciwych typkow jak wy. Sam bym was dal na black liste:|

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 23:51 
Cytuj  
No i vercin napisal co trzeba :]


Jestescie w 5 osob, wypada swietny item dla jednego z was. Grupa [a raczej jej czlonkowie oddzielnie] jednak stwierdza, ze bardziej sie oplaca sprzedac i miec $$$ niz dac osobie ktora dany item znalazla i bedzie uzywac.

To jest wlasnie ta mentalnosc graczy, dla ktorych liczy sie bardziej 200g z AH niz koles z ktorym sie zwiedzilo instance, zdobylo epixa co zaowocowac moze znajomoscia do konca gry.

Domyslam sie tez jak sie to rozkrecilo. Warrior spasowal, bo co sie mial klocic z randomami i pare pixeli, ale o sprawie opowiedzial gildii. Tam sie ludzie zbulwersowali, sprawa sie rozkrecila, a rudy jest tego ofiara...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 00:24 
Cytuj  
Pieprzenie. Zgodzil sie, to sie zogdzil i koniec. Po sprawie. Ja tez uwazam, ze nie powinienes nic oddawac - jesli ludzie wierza na slowo lolkowi co nie ma jaj, to na meskiczlon Ci tacy ludzie, lol ?

Inna sprawa, ze printscreen to IMO podstawa w kazdej grze niesingle :)

Nie daj sobie w kasze dmuchac - zgodzil sie na FFA, to jego strata. Jak nie boli glowa od myslenia, to boli dupa od kopania. Jak ma tylu friendow, niech z nimi lata, a jak wybiera random, to niech sie cudow nie spodziewa.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 00:33 
Cytuj  
Btw. jak wyslesz maila do GMa o abuse, to moze ci zaproponowac zmiane nicka, co rozwiazaloby sytuacje jezeli kolesie nie maja cie na friends (a pewnie maja ;f)

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 00:45 
Cytuj  
skoro warrior dal N to nie powino byc wogule rozmowy o FFA

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 00:59 
Cytuj  
No walsnie jak to zgodzil sie? Powiedzial ze needuje ten item i zostal wysmiany przez reszte ktora uznala ze ffa..

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 01:24 
Cytuj  
Dobrze ze teraz wchodzi trzeci przycisk w rollowaniu, ma byc N/G/Pass.
Przynajmniej tak gdzies przeczytalem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 01:33 
Cytuj  
Warior pipka, powinien wziasc i pieprzyc tą grupe. Chyba ze inaczej ustaliliscie PRZED rozpoczęciem instacji.

Cytuj:
Na forum BL mozna poczytac historie 1 typa co zadarl z Nihilum, zrobili mu z gry jesien sredniowiecza^^


Dehdar to inna sprawa , on zninjowal epix-y z MC z premedytacja bo nie podobal mu sie system punktowy :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 06:19 
Cytuj  
Ja raczej zawsze używam n/g, nawet w stosunku do epiców i w takich sytuacjach dodatkowo wymagamy żeby wygrywający od razu założył item a nie, że teraz "n" a później się rozmyśli i idzie z tym na AH.
Ale jeżeli zdecydowaliście, że jest FFA to po prostu olej kolesi a jeżeli zaczną coś na ciebie pisać na np realm forum to wyjaśnij sytuację i tyle. Normalni ludzie zrozumieją - z innymi i tak nie warto grać.


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 07:08 
Cytuj  
1. item to crap 80-100g uzywalem go moim warkiem przez 4-5 lvl
2. jesli war need powinno sie mo go dac w srodku instancji (bylem najmniejszym lvl w mara wypadly buty epickie i dali mi bez problemu, nikt sie nawet nie zastanawial)
3. 80-100g na 60lvl farmujesz .. no nie wiem 1 dzien...
4. nie odpowiadaj na anonimy.. dowiedz sie kto jest Guild leaderem i tylko z nim postaraj sie wyjasnic sytuacje.
5. Oddaj item pod 2 warunkami
a od razu zalozy....
b za rekompensate da ci powiedzmy 20g


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.