mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 09:44 
Cytuj  
Chciałem tylko napisac zeby nie bylo nieporozumien:

Kupilem konto z rogue i priestem (nicki Kaller i Kallpriest), natomiast sprzedaje swojego druida o nicku Bigi (kupca juz mam). Tak na dzien dzisiejszy to wyglada, nie wiem czy uda mi sie u gma zmienic nicka (kupiec mojego druida tez bedzie probowal, wtedy postaram sie wyzebrac powrot na primary nick). Post w celach informacyjnych zeby uniknac pomylek, info zamieszczam tez w sygnaturce, takze co złego to nie ja ;)

Ah - i jak znacie kogos komu udalo sie samodzielnie zmienic nicka, jakich uzyl argumentow, mial podobna sytuacje itp to chetnie przyjme wszystkie rady ;)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:13 
Cytuj  
zmienie tego nicka ;) tak sie sklada ze ten nick jest taki sam jak nazwa pewnej firmy ktora dziala na terenie szwecji, niemiec i austrii, co juz lamie policy, kumplowi zmienili nicka dlatego ze mial ferrari wiec da sie podciagnac pod to ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:22 
Cytuj  
I kolejny druid idzie do piachu, troche dziwne jak na imba klase.. :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:22 
Cytuj  
mowie ze ferrari zmienili - sam widzialem na _wlasne_ oczy ;)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:27 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
I kolejny druid idzie do piachu, troche dziwne jak na imba klase.. :)


Imba to on jest 1v1 i takie bylo moje zalozenie zakladajac postac, dobra walka 1 v 1, bo przeciez zakladam konto na serwie PvP. tylko ze nie przewidzialem ze blizzard rozwali moja koncepcje battlegroundsami, kiedys mozna bylo pobiegac i powalczyc. W instancjach heal i buff bot, bo jak masz koncepcje feral druida to Cie wysmieja nawet jakbys mial 11k armora. Nie mowie ze druid jest chu*** klasa bo nie jest. Zal mi dupe sciska jak go sprzedaje ale wiem ze nie pociagne 3 postaci 60 lvl na 2 kontach. Ja chce szybki grind i szybkie Honor Points, do healowania w raidach zostaje mi priest. Proste :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:39 
Cytuj  
u nas koleś zminił nicka z boubaloo na bobatek. Co lepsze tydzień czasu prawie nie grałem, loguję się i w mojej friendlist na pierwszym miejscu świeci się bobatek... ;)

Nie wiem pod który paragraf podpadał boubaloo.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:50 
Cytuj  
naserwerze RP to proste piszesz tak" w jezyku suahili XXXXX znaczy tyle co: "jabrzydsze slowo jakie przyjdzie ci do glowy"
wiec niepasuje to do swiata RP
i juz ;)
widzialem pare zmina typu
cycatka - zmienila sie w - Orin
i takie tam.

pewnie dlatego niezakladaja nowych serverow RP bo ludzie im dupe zawracaja co chwila


_________________
dyzortografia
....................
profil

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 10:55 
Cytuj  
roball napisał(a):
... ale jak podawalem uzasadnienie ze Hattori Hanzo byl ninja zyjacym w XVI wieku to okazalo sie ze to dla nich za malo i odniesienie do RL z tego nijakie (bo w nicku bylo samo nazwisko bez imienia:)). Moj mag - Rumunia tez nie dostal zmiany imienia a 'rumunia' jest chyba bardziej znana niz szwedzka firma :)


wydaje mi sie ze w przypadku nicka Hanzo sytuacja wyglada zupelnie inaczej niz w przypadku nicka ktory jest jednoczesnie nazwa firmy. Nazwa firmy w grze to juz jest reklama za ktora blizzard nie dostaje zlamanego dolara i dlatego nie robi problemu, a wrecz sam zmienia taki nick. Hanzo mimo ze jest postacia historyczna jest nickiem "neutralnym", rumunia natomiast to nazwa kraju w takiej formie funkcjonujaca chyba jedynie w jezyku polski i dla innych narodowosci jest czyms niezrozumialym, podobnie jak np chorwacja.
A tak na marginesie roball to jestes widze strasznie zmienna osóbka, i jeden nick od 1lvl do 60lvl to nie dla Ciebie :wink: :)


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:05 
Cytuj  
Jesli walne im cyctal z policy names, podepne linki swiadczace o dzialalnosci firmy to raczej nie beda mieli wyboru, tym bardziej ze firma dziala na rynku europejskim.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:10 
Cytuj  
To tak samo jak na BL z Nazirem (assasin z bardzo popularnego i swietnego niegdys angielskiego serialu robin hood: legend of sherwood). Nazir, nasir, nasira.... itp itd

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:25 
Cytuj  
Powiedz że odkupiłeś konto od kogoś, to napewno ci zmienią :lol:

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:46 
Cytuj  
Ta, zmienia na nieaktywne ;)

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 11:54 
Cytuj  
Ja naprzyklad skasowalem sobie postac o nazwie Nilleno zalozylem nowa o takim samym nicku, gdy poprosilem o przywrocenie pierwotnego "Nilleno" sami przeksztalcili mi nicka na "Nillenos" :D

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
To tak samo jak na BL z Nazirem (assasin z bardzo popularnego i swietnego niegdys angielskiego serialu robin hood: legend of sherwood). Nazir, nasir, nasira.... itp itd

Nie tylko z serialu - tak samo nazywał się mauretanin grany przez Morgana Freemana w Księciu Złodziei :wink:

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:22 
Cytuj  
Cytuj:
Jesli twoj nick nie lamie zasad naming policy to nikt ci go nie zmieni.
- Protozoa też nie łamał zasad naming policy a w końcu mu zmienili na Dehdar :wink:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:24 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
BiGi napisał(a):
To tak samo jak na BL z Nazirem (assasin z bardzo popularnego i swietnego niegdys angielskiego serialu robin hood: legend of sherwood). Nazir, nasir, nasira.... itp itd

Nie tylko z serialu - tak samo nazywał się mauretanin grany przez Morgana Freemana w Księciu Złodziei :wink:


Tutaj pomyłka, bo ten Maur nazywał się Azim.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:39 
Cytuj  
hmm... ja chcialem zmienic Highlanderpl...ale napisalem do GM to sie nie dalo ;) Nie wiem co wymyslic :har:


_________________
.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:57 
Cytuj  
Trademarks
This category includes both clear and masked names which:
Are trademarked/licensed by a company or an individual
If a player is found to have such a name for their character, guild, or pet, and the trademark owner protests its use, he/she may:

Be prompted to select a new name for the character upon next login

wszystko jasne - musza mi zmienic ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:01 
Cytuj  
Bigi jesli uzyjesz argumentu otej firmie to druida zmienia na innego, ale myslisz ze priesta/rogue zmienia?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:14 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Bigi jesli uzyjesz argumentu otej firmie to druida zmienia na innego, ale myslisz ze priesta/rogue zmienia?


przeczytaj jeszcze raz moj pierwszy post bo chyba cos zle zrozumiales ;)

wiem o co Ci chodzi mniej wiecej.... prawdopodobnie gosciu ktory kupi odemnie druida nicka nie zmieni bo nie bedzie mial tak mocnego arguementu jak ja, ale i tak nie musze miec takiego samego jak przedtem. Chodzi o to zebym nie byl kojarzony z ta osoba ktora grala ta postacia, wiadomo ma swoich znajomych, wrogow itp ktorzy moga go ze mna mylic :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.