mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 08:02 
Cytuj  
Shawn Carnes, jeden z pracowników firmy Blizzard Entertainment, okazał się na tyle miłym człowiekiem, że był skłonny podzielić się z redakcją serwisu GamerGod.com pierwszymi konkretniejszymi informacjami na temat dodatku do gry World of WarCraft.

Według Carnesa, który zajmuje się projektowaniem zadań oraz elementów samej gry, wydania rzeczonego rozszerzenia należy spodziewać się "pod koniec 2006, chyba że nastąpi jakaś nieprzewidziana katastrofa". Prace już trwają, wszystko idzie zgodnie z planem, a dodatek oferował będzie wszystko to czego możemy się spodziewać - nowe postacie, nowe przedmioty, nowe zaklęcia, dalsze zbalansowanie rozgrywki itp. itd.

Jak zaznaczył Shawn nowe elementy przygotowane zostaną dla wszystkich postaci (od pierwszego do sześćdziesiątego poziomu), jednakże nie wszyscy będą mogli cieszyć się taką samą ilością nowości, ponieważ będą one rozłożone "proporcjonalnie do populacji graczy, a więc nastawione raczej na końcowy etap gry (ponieważ większość weteranów do tego czasu zdąży już osiągnąć najwyższe poziomy doświadczenia)".

"Każdy z nowych łańcuchów zadań wpasowany będzie w już istniejące łańcuchy i krainy. Ponieważ na określonych obszarach WoW prowadzi graczy przez poszczególne poziomy doświadczenia przemyślaną ścieżką, każdy nowy quest musi w pełni wykorzystywać te obszary i iść w parze z już dostępnymi elementami gry, miast tworzyć nowe terytoria dla tego samego przedziału poziomów i niepotrzebnie przemieszczać lub rozdrabniać populację graczy."

Wypowiedź ta pozwala sądzić, iż rozszerzenie nie wzbogaci świata Azeroth o nowe krainy, co oczywiście nie wyklucza pojawianie się nowych "instancji", pól bitewnych, czy innego rodzaju obszarów specjalnych.

Rzecznik prasowy koncernu Vivendi Universal Games, poproszony o skomentowanie wypowiedzi Shawna Carnesa, nie był wstanie potwierdzić żadnych z ww. szczegółów, nie sprecyzował również, kiedy można spodziewać się ewentualnych oficjalnych informacji na temat dodatku. W sieci krążą jednak plotki sugerujące, że ujawnienie rozszerzenie do World of WarCraft będzie jedną z głównych atrakcji październikowej imprezy BlizzCon...

Zrodlo: www


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 08:40 
Cytuj  
Blizzowi trzeba przyznac w jednym racje... maja zaje******* gosci od PR i Marketingu... Ta wypowiedz wyglada mi na czesc taktyki. Beda tak siali ziarno wiedzy i niewiedzy aby scena czekala na dodatek i o niczym innym nie myslala. Dokladnie jak w przypadku WoWa.

@Mroczny - jesli oni mowia, ze nie sa w stanie takich rzeczy potwierdzic, ani nic innego oficjalnie powiedziec, to nie mozna zadnych wnioskow odnosnie do dodatku wyciagac z tego wywiadu.

A jedno jest pewne... Zaczeli kampanie promocyjna dodatku, bo jesli wywiad nie podobal by sie Blizzowi z jakiegokolwiek powodu, to by sie nie ukazal.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:13 
Cytuj  
tu tekst z gol-a:

Nie trzeba być prorokiem aby przewidzieć, że po tak ogromnym sukcesie, jaki odniosła gra World of WarCraft, firma Blizzard Entertainment pójdzie za ciosem i przygotuje różne komercyjne dodatki do wyżej wymienionego programu. Prawdę mówiąc trwają już prace nad pierwszym rozszerzeniem, o czym oficjalnie dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu. Nie oznacza to jednak, że szybko znajdzie się on na rynku – wręcz przeciwnie.

Serwis GamerGod opublikował na swoich łamach wywiad, w którym wziął na spytki Shawna Carnesa, jednego z autorów World of WarCraft. Przedstawiciel Blizzard Entertainment zapytany o przyszłość marki zapowiedział, że prace nad oficjalnym dodatkiem posuwają się do przodu, ale nie zobaczymy go w sklepach w tym roku. Rozszerzenia według Carnesa można spodziewać się dopiero w roku przyszłym, a dokładniej w jego drugiej połowie – o ile oczywiście autorom nie wyrosną na drodze jakieś niespodziewane okoliczności.

Tak długi okres opracowywania dodatku zwiastuje jedno – z pewnością będzie on zawierał mnóstwo nowości, niekoniecznie ograniczających się do nowych postaci, przedmiotów i zadań. Fani World of WarCraft będą musieli uzbroić się w cierpliwość.



czyli dodatek nie wcześniej niż za rok :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:36 
Cytuj  
jak pojawi sie cos fajnego na rynku i ludzie zaczna odchodzic to zobaczysz jak przyspiesza z jego wydaniem , ale to tylko takie moje czcze gadanie...wiadomo ze na miejsce 1 ktory odchodzi z gry przychodzi 10 nastepnych.
Nowe serwerki od chwili powstania w pare godzin maja 4k queue , pozatym blizz jest lubiany w Chinach i Koreii wiec playerbase to bedzie zawsze miec duze

generalnie duzo sie jeszcze moze zmienic i napewno dadza nowe krainy
w nowym roku chca wprowadzic sporo usprawnien w BG miedzy innymi siege machine , co do hero class to sadze ze wepchna je wlasnie w ten exp pack . Pozatym blizz bardzo poważnie zawsze traktowal exp packi
i nie wypuszcza chaltury , dlatego jak wypusci to bedzie Blast , a to niestety potrwa .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:37 
Cytuj  
Szczerze powiedziawszy to troche mnie to dziwi. Spodziawałem się dodatku zdecydowanie wcześniej, najpóźniej na wiosne przyszłego roku. Nie wiem jak Blizzard sobie to wyobraża ale moim zdaniem WoW powoli zacznie się nudzić sporej liczbie graczy. Ja rozumiem nowe instancje/BG/Event w każdym patchu (tzn średnio co dwa miesiące) ale to chyba przestanie wystarczać. Sporo osób gra w wowa dla "itemz"/end game instance runów/pvp i mają oni zapewne pewną granicę nudy po przekroczeniu której dodawanie nowego instance/bg/itemów już nic nie pomoże. Tak jak z ciasteczkami ( :P ) Jak są dobre to jemy, dostajemy następne, inne ciasteczko (ale dalej ciasteczko) to się czieszymy i też je zjadamy. Itd. Aż do momentu kiedy poprostu mamy dość ciasteczek i nawet super wybajerowane ciasteczko z wisienką i kawałkiem juabłuszka nam poprostu nie będzie smakować bo to ciągle ciasteczko. Ale to tylko moje prywatne zdanie.

Na szczeście ja po długiej przerwie mam już teraz zdrowe podejscie do wow'a. Zaloguje się zrobie coś tam, nawet jakiś drobiazg, i spokojnie się wylogowywuje. Nie mam potrzeby spędzać kilku godzin w grze, lvluje sobie powolutku na PvE serverku, żadnych stresow :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:48 
Cytuj  
no ja chyba jestem w takiej fazie Goatus.
Generalnie PvE mnie znudziło, nie mam ciśnienia raidować ani MC/Onyxia ani nawet BWL. Nie mam ciśnienia na nowe itemki bo te co mam są niezłe i jak przegram z kimś to nie wina itemków tylko moja. Więc nowy itemek nic nie zmieni. Nie mam chęci biegania codziennie po BG bo mnie to znudziło delikatnie. Jak jest dobra grupa to można pograć, jak jest zła to mam chęć się wylogować już po 5 minutach.
Dodatek w tym momencie byłby super. Nowa instanca/BG znudzi się max po tygodniu jak mniemam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:52 
Cytuj  
YaY, będą nowe epixy :o

A tak serio, to chciałbym aby w tym dodatku rozbudować warstwę niezwiązanąz pvp. Niekoniecznie chodzi mi o housing, przydało by się więcej crafting skilli, zwiększyć możliwości playerów, wogóle żeby było bardziej erpegie. Niemogę powiedzieć konkretnie, chce żeby było więcej i lepiej :o

FIN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:53 
Cytuj  
ta, mam podobny kłopot bo jak dopne reputacje - zajebiscie nudna sprawa - to juz nie mam nic do roboty :-?
nie zbieram na nic kasy - nie potrzebuje jej od około miesiaca

jest BWL i Ragnaros ale bede musiał poczekac az ziomy z gildi sie wyekwipuja porządnie :(


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:05 
Cytuj  
nie bedzie housingu w tej grze , blizz sie wycwanil : zrobili sloty na bags w banku , po to zeby sobie nie zawracac glowy housingiem . Bo jaki jest glowny cel posiadania domku w grze? ...zeby klasc tam graty


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:29 
Cytuj  
Wow to pogon za itemami.... jakby wrzucili dodatek, ziweszyli lvl do np 75, znowu by wrocily stare dobre czasy i robienie questow ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:48 
Cytuj  
Wow jest taki sam jak kazdy mmorpg a moze wogole kazda gra online, pozniej przy niej trzymaja cie tylko ludzie. Jak ktos mial ph i nie znalazl gildi/grupy z ktora dobrze sie czuje to jego dni juz sa policzone. Ja mam szczescie bo naprawde lubie ludzi z mojej gildii (niedlugo planujemy jakis zlot w Germany) no i mam cisnienie zeby chociaz to BWL zaliczyc. Nastepni bossowie sa naprawde ciekawi.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:57 
Cytuj  
Normalnie to samo co w diablo.Trade channell= ogri/if,Servery PVP=Wg,Av,Bal run itp=instance.I ludzie jakos nie narzekali.W dodatku dodadza jakas assasinke i leśniczego plus 2 poziomy ekhem to znaczy 2 wyspy.wykapane diablo!A tak powaznie to gratuluje Pana z blizza zmarnowania potencjalu tej gry i zrobienia diablo 3.A Markowi polecam zdjecie wreszcie klapek z oczow


Ostatnio edytowano 1 wrz 2005, 11:07 przez Nileno, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:58 
Cytuj  
/agree with shadhun
Nileno - mi to cały czas przypomina Need for Speeda tylko wozy są chujowsze :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:01 
Cytuj  
Kocham newsiki po polsku i inne ploteczki prosto z gry.wp.pl czy innego badziewia :) Czesto jednak wersje oryginalne daja lepsze spojrzenie na swiat :

http://www.gamergod.com/article_display ... cle_id=287

W razie jakby ktos szukal zrodla ;]


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:02 
Cytuj  
hmmm sc ktore jako pierwsze odnioslo sukces jako gra multi jest grywalna do dzis mimo ze to stare juz dawno przeterminowane ciastko, diablo 2 to samo pare tygodni temu byl reset laddera wiec zabawa zaczela sie od nowa i ludzie graja nadal, war3 to samo, ja bym sie nie martwil o przyszlosc wow'a a to czy dodatek bedzie za tydzien czy za 1,5 roku nie ma znaczenia, bedzie to bedzie pojdzie sie do empiku kupi i zainstaluje i dalej sie bedzie gralo w gre zwana wow. No przez pierwsze 2 tygodnie bedzie sie zwiedzac/odkrywac nowe miejsca/rzeczy a pozniej powrocimy do tego to robilismy przed dodatkiem tyle ze beda nowe mozliwosci jak instance/bg/lokacje.

A co do podniesienia levelu to mysle ze tego nie zrobia bo te 51 talentow jest w sam raz nie mozna byc jednoczesnie (z punktu widzenia druida) uber healerem i damage dealerem tak samo sprawa wyglada z magiem albo uber pve albo uber pvp, mysle ze z innymi klasami jest podobnie rogue albo stun lock uber pvp albo build pve.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:43 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
A co do podniesienia levelu to mysle ze tego nie zrobia bo te 51 talentow jest w sam raz nie mozna byc jednoczesnie (z punktu widzenia druida) uber healerem i damage dealerem tak samo sprawa wyglada z magiem albo uber pve albo uber pvp, mysle ze z innymi klasami jest podobnie rogue albo stun lock uber pvp albo build pve.


To bylo dyskutowane w wywiadzie z ludzmi od blizza jakies 2-3 miechy temu.

Level cap zostanie podniesiony do 70, drzewa talentow beda przedluzone tak aby umiescic w kazdym kolejne szczytowe talenty za punktow 40. W ten sposob bedziesz mogl miec jeden end talent (40) i jeden mid talent (21) albo 2x 21+20, albo 21+30+dodatki. Nie pamietam dokladnie czy ten szczytowy talent to 40 czy 41. Jak widac wszystko sie samo balansuje, i nie bedzie mozna miec 2x 31 talentow ;]


_________________
Nestor#1522


Posty: 13
Dołączył(a): 2.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:57 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):

Według Carnesa, który zajmuje się projektowaniem zadań oraz elementów samej gry, wydania rzeczonego rozszerzenia należy spodziewać się "pod koniec 2006, chyba że nastąpi jakaś nieprzewidziana katastrofa".



Nie wiem jak wy, ale ja nie planuje grac do konca 2006. Przeciez to ponad rok grania. Przez ponad rok grania to mozna zrobic 60lvl postacie kazda klasa po kazdej stronie konfliktu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:02 
Cytuj  
jak jestes no liferem to pewnie :]

ja tam mam zamiar zobaczyc i pobawic sie nowymi zabawkami Blizza jakie wysmarzy za rok , ubedzie mnie jak frezne chara? , ludzie w UO latami trzymali charki frozen i wracali ...inna sprawa ze musieli sie uczyc gry praktycznie od nowa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:02 
Cytuj  
Ja mam świetną gildie i swietnych w niej ludzi z którymi uwielbiam rozmawiac i robic kawaly wiec napewno bede gral dlugo , jak wszyscy sie przeniosa to ja za nimi pojde bo tu ludzie sa bardzo wazni

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:24 
Cytuj  
charsz napisał(a):

Nie wiem jak wy, ale ja nie planuje grac do konca 2006. Przeciez to ponad rok grania. Przez ponad rok grania to mozna zrobic 60lvl postacie kazda klasa po kazdej stronie konfliktu.


no ja gram TYLKO warriorem od listopada. Mam przegranych z 60dni czyli z 1400h (z tego pewnie z 1000h na lvl60) i nie uważam tej postaci za skończoną (no ale prawie). Na myśl o robieniu alta dostaję ciarek...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.